Sparing. Stal Stalowa Wola wygrała z Resovią Rzeszów 2:1

luks
Tomasz Czachorowski
Z powodu odwołania derbów Rzeszowa w 3 lidze i spotkań w 2 lidze, w meczu sparingowym Resovia uległa na wyjeździe Stali Stalowa Wola.

Stal Stalowa Wola – Resovia 2:1 (1:1)

Bramki: Dziubiński 36, Gębalski 65 – D. Buczek 25.

Stal: Frątczak - Zalepa, Jarosz, Janiszewski, Jopek, Sobotka, Stefański, Hirśkyj, Żołądź, Dziubiński, Łętocha oraz Konefał - Gębalski, Żyliński, Stelmach, Bukowiec, Mistrzyk.

Resovia: I połowa - Gnatek - Kantor, Pawlak, Makowski - Drobot, Domoń, Kaliniec, Pyrdek, Adamski - D. Buczek, B. Buczek; II połowa - Pietryka - Kmiotek, Makowski, Pawlak, Cach - Taranenko, Bieniasz, Frankiewicz, Kwiek, Ogrodnik - Hass.

Czytaj: Gdzie piłkarze zagrają w ten weekend na Podkarpaciu?

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska mimo, że przegrywali do przerwy zdołali pokonać rywali z Trzebini 5:2.POPULARNE NA NOWINY24/SPORT:

3 liga. Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała MKS Trzebinia 5:2...