Sparing. Wisłok Wiśniowa przegrał sparingowe spotkanie z Glinikiem Gorlice 0:3. Grali testowani

mtr
Jakub Czech / archiwum
Wisłok Wiśniowa przegrał w Szalowej z Glinikiem Gorlice 0:3. Dla podopiecznych Andrzeja Szymańskiego był to drugi sparing w zimowym okresie przygotowawczym.

- Przegraliśmy zasłużenie. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, w drugiej grało sporo młodzieży, a jeszcze od 60. minuty graliśmy w osłabieniu - ocenił sobotni sparing Andrzej Szymański, trener Wisłoka Wiśniowa.

Coach podkarpackiego 4-ligowca przyglądał się w tym spotkaniu dwóm piłkarzom testowanym.

Sobotni rywal Wisłoka na co dzień gra w 4. lidze małopolskiej (gr. wschodnia).

Wisłok Wiśniowa - Glinik Gorlice 0:3 (0:1)