Sparing. Wysoka porażka Siarki Tarnobrzeg w meczu sparingowym z Partizanem Bardejov

Piłkarze Siarki wyraźnie przegrali ze Słowackim rywalem
Piłkarze Siarki wyraźnie przegrali ze Słowackim rywalem Grzegorz Lipiec
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wyraźnie przegrali z Partizanem Bardejov. Ekipa ze Słowacji pokonała ich 4:0.

Mecz został rozegrany na boisku w Trzebownisku. Warto dodać, że trenerem Partizanana Bardejov jest dobrze znany na Podkarpaciu trener Ryszard Kuźma.

Jego podopieczni objęli prowadzenie w końcówce pierwszej połowy. Drugi gol padł z kolei na początku drugich 45 minut i potem Słowacy nie dali już sobie wydrzeć wygranej. Ostatecznie zawodnicy trenera Kuźmy wygrali 4:0 strzelając dwa decydujące o wyniku gole w końcówce spotkania.