Sparing. Wysoka wygrana Przełomu Besko z Orłem Bażanówka - do przerwy padły już cztery gole

Bartosz Frydrych
Przełom Besko nie miał problemów z pokonaniem Orła Bażanówka jednak trener 4-ligowca spokojnie podchodzi do tej wygranej. - W sobotę mamy kolejny sparing i wtedy pewnie coś więcej będzie można powiedzieć - powiedział Paweł Jaślar.

Przełom do przerwy prowadził już 4:0. Piłkarze z Beska zaprezentowali się oczywiście dużo lepiej na tle rywala, ale trener Paweł Jaślar nie popadał w żaden huraoptymizm. - Fajnie, że zagraliśmy ten sparing, ale coś więcej będzie można powiedzieć dopiero po naszym sobotnim meczu z Jasłem - powiedział.

W drużynie Przełomu gole strzelili m. in. dwaj testowani zawodnicy. - Obaj to piłkarze ofensywni i zagrali już z nami kilka sparingów. Jesteśmy nimi zainteresowani, ale na razie nie chcę jeszcze nic więcej mówić, bo póki co formalności nie są jeszcze załatwione - zakończył szkoleniowiec Przełomu.

Przełom Besko - Orzeł Bażanówka 8:1 (4:0)

Bramki dla Przełomu: Szybka dwie, Kijowski dwie, Testowany 1 dwie, Czura, Testowany 2.