Sparingi. Polonia Przemyśl pokonała Unię Nowa Sarzyna, a JKS Jarosław ograł Wiązownicę

wab
Łukasz Solski
Polonia Przemyśl wygrała w sparingu z Unią Nowa Sarzyna 3:0, a JKS Jarosław ograł KS Wiązownica 2:1.

Polonia Przemyśl – Unia Nowa Sarzyna 3:0 (0:0)

Bramki: Wanat dwie, Worobiej.

A jednak Polonia zmierzyła się z Unią, z którą miała grać w… ten weekend mecz ligowy, z tym, że w Nowej Sarzynie. W sobotę, w Przemyślu, były niezłe warunki boiskowe, toteż dwa zespoły zagrały towarzysko. – Szkoda, że nie mamy trzech punktów – żałują fani Polonii. W ekipie gospodarzy, która była wyraźnie lepsza w drugiej połowie i mogła jeszcze coś strzelić, brakowało Solarza (drobny uraz) i Stysiała (praktyka zagraniczna).

KS Wiązownica – JKS 1909 Jarosłąw 1:2 (1:2)

Bramki: Lorenc – Viscovich, Zawiślak.

Mecz rozegrano w Makowisku, gdzie boisko pozostawiało wiele do życzenia. Obu drużynom trudno było o składne akcje, gdyż piłka, ze względu na nierówny teren, często stawała się nieposłuszna. W 4-ligowej Wiązownicy wystąpił 18-letni Marcin Mazur (ostatnio LKS Manasterz), który zajął w obronie miejsce Pawła Dziedzica, związanego obecnie z LKS Pisarowce.

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska mimo, że przegrywali do przerwy zdołali pokonać rywali z Trzebini 5:2.POPULARNE NA NOWINY24/SPORT:

3 liga. Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała MKS Trzebinia 5:2...