Sparingi. Stal II Mielec grała z Głogovią Głogów Małopolski

Kuba Zegarliński
Piłkarze Głogovii wygrali sparing w Mielcu
Piłkarze Głogovii wygrali sparing w Mielcu Głogovia Głogów Małopolski/Facebook
W sobotę Stal II Mielec zagrała swój pierwszy mecz sparingowy po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Mielczanie podjęli u siebie Głogovię Głogów Małopolski.

Mecz rozgrywany był w systemie 3x40 minut. Obaj szkoleniowcy sporo rotowali w składzie - w Stali II na każdą część gry trener Maciej Serafiński desygnował inną jedenastkę.

Pierwsza część gry zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej mieliśmy już dwie bramki - po jednej dla każdej z drużyn. Dla gospodarzy strzelił Kacper Sadłocha po podaniu od Szumilasa, a dla Głogovii gola zdobył Łukasz Szczoczarz.

Wynik ustalił w trzeciej części Piotr Codello. Tym samym, to goście kończyli ten mecz sparingowy jako zwycięzcy.

Stal II Mielec - Głogovia Głogów Małopolski 1:2 (0:0, 1:1)

Bramki: Sadłocha - Szczoczarz, Codello.