Nowiny

Sparingi. Stal Rzeszów przegrała z Wólczanką Wólka Pełkińska i wygrała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:3 (0:1)Bramki: Reiman - Cybula, Pietluch dwie.Stal Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (2:1)Bramki:

Miłosz Bieniaszewski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/11] Następne

Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:3 (0:1)

Bramki: Reiman - Cybula, Pietluch dwie.

Stal Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (2:1)

Bramki: Kądziołka, Pląskowski, Szczepanek - Chrzanowski.

Stal Rzeszów ma za sobą dwa pierwsze mecze kontrolne. W pierwszym z nich drużyna Janusza Niedźwiedzia mierzyła się z Wólczanką Wólka Pełkińska, a testowanych w nim było dwóch piłkarzy. Na lewej obronie zagrał NIgeryjczyk Michael Uba Chukwudolou, a na pozycji defensywnego pomocnika Australijczyk z portugalskim paszportem Dylan Collard.

- Obu będziemy się jeszcze przyglądać - powiedział nam Janusz Niedźwiedź, trener rzeszowian.

Więcej graczy testowanych było w Wólczance, a jeden z nich, Adrian Cybula zdobył bramkę. Blisko powrotu do zespołu Marcina Wołowca jest natomiast Kamil Bała, ostatnio gracz JKS-u Jarosław.

- Sprawdzałem jeszcze dwóch prawych obrońców, środkowego defensora i środkowego pomocnika - dodał trener Wólczanki.

W drugim meczu sparingowym Stal zmierzyła się z KSZO i na boisku pojawiła się inna jedenastka. W tym pojedynku sprawdzany był środkowy obrońca, ale jeszcze w pierwszej połowie musiał opuścić boisko z podejrzeniem złamania nosa.