NOWINY24

  Polecamy Twojej uwadze

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  Polecamy Twojej uwadze

  • Studniówka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie
  • Kod pocztowy Przemyśla, jaki napis jest w herbie Przemyśla? Sprawdź jak dobrze znasz Przemyśl
  • Tak rozmawiają policjanci. Znasz ich slang? [QUIZ]

  Spektakl "Mężczyzna idealny" już w październiku w...

  Spektakl "Mężczyzna idealny" już w październiku w Filharmonii Podkarpackiej

  pk

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Spektakl "Mężczyzna idealny" już w październiku w Filharmonii Podkarpackiej
  1/9
  przejdź do galerii
  9 października "Mężczyzna idealny" przeprowadzi terapię śmiechem w Rzeszowie! W spektaklu wystąpią gwiazdy: Artur Dziurman, Małgosia Lewińska, Maciej Damięcki oraz Jacek Kawalec.
  Filharmonia Podkarpacka 9.października , o godz.19.

  A o czym opowiada spektakl "Mężczyzna idealny?"

  Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy'om, niż instytutowi naukowemu.

  Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą "wyprodukowania" mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu.
  Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej "wyhodować" pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości.

  Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości - może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów.

  Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról - jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem ("rozbierany poker"), jest czworo bohaterów, ale nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają.
  • Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment?
  • Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje?
  • Czy można przeszczepiać osobowość?

  Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat...

  BILETY DO NABYCIA:
  • pod numerem telefonu: 790 703 785;
  • w kasie Filharmonii;
  • w kasie kina Zorza.

  Zapraszamy na terapię śmiechem!:)  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo