Sport > Koszykówka: Prezentu nie będzie

TST
Koszykarzom Sokołowa Znicza nie udało się sprawić świątecznego prezentu. Ze Słupska wracają na tarczy. To już piąta z rzędu porażka naszego beniaminka.

Jarosławianie powalczyli tylko w trzeciej kwarcie. Po dwudziestu minutach przegrywali już 13 punktami, ale dzięki świetnej postawie po przerwie szybko odrobili straty i wyszli nawet na prowadzenie.

Niestety ostatnia część pojedynku przypominała początek. Gospodarze nie marnowali okazji. Znowu odskoczyli na bezpieczny dystans i dowieźli wygraną do końcowej syreny. W Zniczu z dobrej strony pokazał się Serb Dejan Becin (19 pkt.). Poniżej oczekiwań zagrał Clemons i Oduok.

Punkty dla Znicza zdobyli: Clemons 4, Cruz 10 (2x3), Sulowski 5 (1x3), Łuszczewski 9 (2x3), P. Szczotka 2, Przewrocki 7, Majewski 10, Becin 19.

ENERGA CZARNI SŁUPSK - SOKOŁÓW ZNICZ JAROSŁAW 76:66 (26:12, 14:15, 13:23, 23:16)

Szczegóły w STADIONIE, który tym razem wyjątkowo w środę.