Sport Park - nowe miejsce na mapie Rzeszowa !!

Artykuł sponsorowany Sport Park

Nowe miejsce na mapie Rzeszowa - Sport Park zaprasza na Podkarpacki Dzień Dziecka na sportowo 5 czerwca w godzinach od 12 do 18.

Podkarpacki Dzień Dziecka na sportowo to wspaniała okazja do zapoznania się z nowym miejscem stworzonym z dedykacją dla całych rodzin.
Będzie można spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół na świeżym powietrzu, sprawdzić swoje możliwości w sportowych w zawodach tenisowych, konkursach czy zabawie na terenie parku rozrywki.
Podczas wydarzenia odbywać się będzie nauka gry w tenisa pod okiem profesjonalnego trenera, a uwieńczeniem będzie mini turniej dla uczestników.

Do dyspozycji dzieci i rodziców zostanie oddany plac zabaw zajmujący 1300 m2 wyposażony w dmuchane urządzenia, które sprostają oczekiwaniom zarówno najmłodszych uczestników jak i starszych, dla których przygotowane zostaną duże profesjonalne zjeżdżalnie o wysokości 11 m. W trakcie całodniowego wydarzenia nad najmłodszymi czuwać będą profesjonalni animatorzy, którzy przeprowadzą liczne konkursy oraz zajęcia sportowe.

Sport Park w Parku Sybiraków przy ulicy Broniewskiego w Rzeszowie.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.