sportowy
    NOWINY24
    POLECAMY

    Tym żyli kibice na Podkarpaciu!

    Rozwiń
    NOWINY24
    Zwiń

    Tym żyli kibice na Podkarpaciu!

    • Noc nokautów w Rzeszowie
    • Kolejne zwycięstwo piłkarzy Stali
    • Gorąco na trybunach w Sanoku

    1 3 4 5 ... 100 »

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Wtorek, 22 października 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 13. kolejka 12.10.201913.10.2019
    17:30 GKS Tychy -:- Miedź Legnica
    18:00 GKS Jastrzębie -:- Wigry Suwałki
    19:00 Puszcza Niepołomice -:- Warta Poznań
    Środa, 23 października 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 13. kolejka 12.10.201913.10.2019
    18:00 Chrobry Głogów -:- Zagłębie Sosnowiec
    Czwartek, 24 października 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 13. kolejka 12.10.201913.10.2019
    17:30 Odra Opole -:- Stal Mielec
    Piątek, 25 października 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 15. kolejka 26.10.201927.10.2019
    18:00 Stomil Olsztyn -:- Puszcza Niepołomice
    19:10 Sandecja Nowy Sącz -:- Wigry Suwałki
    20:45 GKS Bełchatów -:- Miedź Legnica
    Sobota, 26 października 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 15. kolejka 26.10.201927.10.2019
    14:00 Radomiak Radom -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    16:00 GKS Jastrzębie -:- Olimpia Grudziądz
    18:00 GKS Tychy -:- Warta Poznań
    18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- Chojniczanka Chojnice
    Niedziela, 27 października 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 15. kolejka 26.10.201927.10.2019
    12:45 Chrobry Głogów -:- Stal Mielec
    15:00 Odra Opole -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Tabela 1. ligi

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do Ekstraklasy
    Baraże o grę w Ekstraklasie
    Spadek do 2. ligi
    1 Radomiak Radom Live 14 27 8 3 3 23-17
    2 Stal Mielec Live 13 25 8 1 4 20-14
    3 Warta Poznań Live 13 24 7 3 3 20-13
    4 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 14 24 7 3 4 23-15
    5 Miedź Legnica Live 13 23 7 2 4 19-12
    6 Olimpia Grudziądz Live 14 21 6 3 5 23-20
    7 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 14 21 6 3 5 20-14
    8 Stomil Olsztyn Live 14 21 6 3 5 13-16
    9 GKS Jastrzębie Live 13 20 5 5 3 19-16
    10 Zagłębie Sosnowiec Live 13 18 5 3 5 19-18
    11 Puszcza Niepołomice Live 13 17 5 2 6 10-14
    12 GKS Bełchatów Live 14 17 5 2 7 16-17
    13 GKS Tychy Live 13 17 5 2 6 26-22
    14 Chojniczanka Chojnice Live 14 15 4 3 7 21-24
    15 Sandecja Nowy Sącz Live 14 15 4 3 7 18-27
    16 Wigry Suwałki Live 13 15 4 3 6 13-19
    17 Chrobry Głogów Live 13 11 3 2 8 10-23
    18 Odra Opole Live 13 7 1 4 8 7-19

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Rzeszów na planszy Monopoly! Zobacz relację z uroczystej premiery

    Rzeszów na planszy Monopoly! Zobacz relację z uroczystej premiery

    MISTRZOWIE AGRO Wielki ogólnopolski finał plebiscytu

    MISTRZOWIE AGRO Wielki ogólnopolski finał plebiscytu