sportowy
    Okręg Jarosław
    1 3 4 5 ... 52 »

    Zobacz koniecznie

    Tabela Klasy O Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Orzeł 15 38 63-15
    2. Skołoszów 15 29 31-18
    3. Morawsko 15 28 39-26
    4. Kańczuga 15 27 33-17
    5. Stubno 15 27 20-9
    6. Święte 15 26 33-22
    7. Czuwaj 15 26 35-21
    8. Lubaczów 15 24 19-17
    9. Pawłosiów 15 21 18-19
    10. Narol 15 19 21-32
    11. Orły 15 19 23-29
    12. Grochowce 15 16 19-26
    13. Kaszyce 15 15 23-32
    14. Zarzecze 15 12 23-34
    15. Ostrów 15 11 21-33
    16. Radymno 15 0 9-80
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Szówsko 15 36 42-22
    2. Pełkinie 15 34 54-21
    3. Piwoda 15 34 53-9
    4. Chłopice 15 32 54-25
    5. Kidałowice 15 26 40-18
    6. Munina 15 23 27-32
    7. Jankowice 15 22 31-37
    8. Wietlin 15 22 23-35
    9. Laszki 15 21 31-33
    10. Surochów 15 20 37-28
    11. Cieszacin Wielki 15 19 30-36
    12. Tuchla 15 17 31-41
    13. Węgierka 15 13 21-30
    14. Przedmieście 15 10 17-58
    15. Manasterz 15 8 21-49
    16. Młyny 15 8 18-56
    1: awans, 15-16: spadek

    Tabela Klasy A Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Leszno 15 41 75-9
    2. Kalników 15 29 35-19
    3. Dubiecko 15 28 42-23
    4. Maćkowice 15 26 32-33
    5. Żurawica 15 25 31-32
    6. Nakło-Starzawa 15 25 32-29
    7. Krówniki 15 23 37-24
    8. Kosienice 15 21 30-26
    9. Jaksmanice 15 21 30-21
    10. Hureczko 15 20 29-33
    11. Batycze 15 19 35-46
    12. Wyszatyce 15 18 30-59
    13. Torki 15 16 27-35
    14. Medyka 15 16 27-39
    15. Fredropol 15 14 22-56
    16. Huwniki 15 5 12-42
    1: awans, 15-16: spadek

    Tabela Klasy A Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Gorzyce 13 30 43-21
    2. Gniewczyna 13 30 48-18
    3. Siennów 13 29 35-16
    4. Łopuszka 13 28 40-18
    5. Urzejowice 13 28 44-10
    6. Gorliczyna 13 22 26-20
    7. Rożniatów 13 21 32-22
    8. Krzeczowice 13 18 25-26
    9. Nowosielce 13 12 16-26
    10. Majdan 13 10 20-35
    11. Babice 13 9 16-29
    12. Grzęska 13 8 17-47
    13. Rozbórz 13 6 12-56
    14 Gać 13 6 15-45
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Młodów 13 28 36-16
    2. Oleszyce 13 27 38-19
    3. Horyniec 13 27 51-21
    4. Lisie Jamy 13 26 38-19
    5. Wielkie Oczy13 25 36-20
    6. Futory 13 22 29-36
    7. Krowica 13 20 36-22
    8. Cewków 13 19 35-34
    9. Wólka Krowicka 13 16 31-33
    10. Dachnów 13 13 25-47
    11. Stary Dzików 13 12 24-40
    12. Zapałów 13 12 23-39
    13. Cieszanów 13 10 22-42
    14. Płazów 13 4 34-70
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy B Jarosław I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Rokietnica 13 29 42-14
    2. Nienowice 13 29 45-18
    3. Wysocko 13 26 35-20
    4. Makowisko 13 26 36-16
    5. Dobkowice 13 24 37-23
    6. Wola Buchowska 13 22 32-17
    7. Michałówka 13 21 20-15
    8. Cetula 13 21 36-29
    9. Łowce 13 19 25-34
    10. Duńkowice 13 13 24-38
    11. Korzenica 13 11 25-36
    12. Rudołowice 13 8 10-36
    13. Koniaczów 13 5 12-34
    14. Łazy 13 4 8-56
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jagiełła 12 33 63-10
    2. Wierzbna 12 29 41-10
    3. Żurawiczki 12 27 32-16
    4. Rozbórz Długi 12 22 35-26
    5. Niżatyce 12 22 28-19
    6. Maćkówka 12 21 29-21
    7. Hawłowice 12 18 29-36
    8. Zarzecze 12 13 23-31
    9. Tryńcza 12 11 19-31
    10. Kisielów 12 11 21-26
    11. Mirocin 12 10 18-34
    12. Studzian 12 10 20-32
    13. Jodłówka 12 1 4-70
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Sośnica 11 31 45-8
    2. Nehrybka 11 24 29-14
    3. Ujkowice 11 21 28-14
    4. Orzechowce 11 19 32-28
    5. Bircza 11 18 16-23
    6. Zabłotce 11 13 24-22
    7. Niziny 11 13 19-25
    8. Olszany 11 11 16-22
    9. Zadąbrowie 11 10 20-23
    10. Trójczyce 11 8 23-41
    11. Pikulice 11 8 20-34
    12. Bolestraszyce 11 6 14-38
    1-3: awans

    Tabela Klasy B Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Antoniki 11 28 39-9
    2. Ruda Różaniecka 11 26 48-15
    3. Łukawiec 11 26 32-18
    4. Basznia Dolna 11 22 42-18
    5. Miękisz Nowy 11 17 32-27
    6. Stary Lubliniec 10 17 40-16
    7. Mołodycz 11 13 25-32
    8. Wola Wielka 11 13 18-28
    9. Opaka 10 12 25-23
    10. Zalesie 11 10 20-29
    11. Oleszyce 11 2 10-69
    12. Zabiała-Stare Sioło 11 1 4-51
    1-2: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

    Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

    RADIO TAXI GALICJA PRZEMYŚL - Korporacja roku 2019

    RADIO TAXI GALICJA PRZEMYŚL - Korporacja roku 2019



    Nasze Aplikacje:

    Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Nowiny podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
    Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

    © 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.

    reklama