sportowy
    Okręg Jarosław
    1 3 4 5 ... 46 »

    Zobacz koniecznie

    Tabela Klasy O Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Orzeł 2 6 9-0
    2. Morawsko 2 6 7-3
    3. Kańczuga 2 6 5-2
    4. Narol 2 6 5-3
    5. Zarzecze 2 3 8-5
    6. Pawłosiów 2 3 5-3
    7. Grochowce 2 3 3-3
    8. Stubno 2 3 1-1
    9. Czuwaj 2 3 3-4
    Orły 2 3 3-4
    . Skołoszów 2 3 3-4
    12. Lubaczów 2 3 1-2
    13. Kaszyce 2 0 3-5
    14. Święte 2 0 0-5
    15. Ostrów 2 0 2-8
    16. Radymno 2 0 2-9
    1: awans, 13-16: spadek

    Tabela Klasy A Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Pawłosiów 26 67 88-17
    2. Piwoda 25 55 89-26
    3. Kidałowice 25 51 76-42
    4. Pełkinie 26 45 80-59
    5. Laszki 26 44 53-46
    6. Manasterz 26 41 45-41
    7. Wietlin 25 38 52-48
    8. Węgierka 26 37 35-29
    9. Cieszacin Wielki 25 36 43-46
    10. Szówsko 26 34 50-49
    11. Chłopice 26 29 42-58
    12. Tuchla 26 25 41-66
    13. Sośnica 26 24 51-69
    14. Munina 26 22 38-78
    15. Dobkowice 26 19 33-70
    16. Łowce 26 15 31-98
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Orły 24 57 66-23
    2. Batycze 24 51 89-27
    3. Dubiecko 24 51 69-32
    4. Leszno 24 49 75-36
    5. Maćkowice 24 43 55-28
    6. Torki 24 42 49-34
    7. Krówniki 24 39 51-34
    8. Żurawica 24 38 57-42
    9. Huwniki 25 35 51-41
    10. Jaksmanice 24 34 45-49
    11. Medyka 24 31 39-52
    12. Nakło 24 26 39-67
    13. Kosienice 24 22 37-71
    14. Olszany 24 18 38-76
    15. Pikulice 25 14 34-82
    16. Trójczyce 24 3 25-125
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Zarzecze 24 64 98-20
    2. Rożniatów 24 56 76-30
    3. Urzejowice 24 55 57-28
    4. Łopuszka 24 50 61-24
    5. Gorzyce 24 48 76-33
    6. Krzeczowice 24 35 63-51
    7. Babice 24 33 52-42
    8. Majdan 24 31 39-39
    9. Rozbórz 24 26 35-60
    10. Gorliczyna 24 22 45-69
    11. Jagiełła 24 21 37-78
    12. Gać 24 19 31-63
    13. Mirocin 24 12 35-92
    14. Świętoniowa 24 7 17-91
    1, 2 awans

    Tabela Klasy A Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Narol 25 66 117-22
    2. Lisie Jamy 23 45 57-37
    3. Krowica 24 42 55-43
    4. Horyniec 24 41 67-38
    5. Cieszanów 24 41 42-31
    6. Młodów 23 40 51-42
    7. Cewków 24 35 49-38
    8. Futory 23 28 36-47
    9. Oleszyce 24 28 49-58
    10. Stary Dzików 24 28 40-46
    11. Wólka Krowicka 23 25 47-67
    12. Płazów 25 24 64-103
    13. Basznia Dolna 24 24 44-78
    14. Łukawiec 24 7 25-93
    1 awans 13-14 spadek

    Tabela Klasy B Jarosław I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jankowice 16 43 85-24
    2. Surochów 16 39 63-13
    3. Wierzbna 16 33 41-18
    4. Makowisko 16 28 35-26
    5. Rokietnica 16 25 44-43
    6. Wola Buchowska 16 17 28-43
    7. Hawłowice 16 13 44-57
    8. Gaz Jodłówka 15 13 27-48
    9. Koniaczów 15 10 16-66
    10. Rudołowice 16 9 28-73
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Jarosław II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Zabłotce 15 33 43-22
    2. Jarosław 14 31 37-18
    3. Młyny 15 30 37-23
    4. Wysocko 15 27 41-27
    5. Michałówka 15 21 30-33
    6. Korzenica 15 20 42-38
    7. Nienowice 14 19 30-27
    8. Duńkowice 15 7 10-39
    9. Łazy 14 3 14-57
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Nowosielce 19 49 51-17
    2. Siennów 18 46 69-14
    3. Maćkówka 18 34 42-30
    4. Rozbórz Długi 18 29 55-33
    5. Studzian 18 29 31-30
    6. Niżatyce 18 28 34-24
    7. Tryńcza 18 26 40-51
    8. Żurawiczki 18 17 24-40
    9. Sietesz 19 15 23-46
    10. Manasterz 18 14 27-62
    11. Pantalowice 18 3 12-61
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Fredropol 17 42 50-12
    2. Kalników 16 40 71-16
    3. Wyszatyce 15 35 38-15
    4. Orzechowce 17 33 48-28
    5. Ujkowice 16 30 47-30
    6. Zadąbrowie 17 20 36-57
    7. Niziny 16 18 32-53
    8. Bircza 16 16 20-33
    9. Bolestraszyce 16 10 18-34
    10. Nehrybka 16 8 24-52
    11. Łuczyce 16 4 28-82
    1-3 awans

    Tabela Klasy B Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Zapałów 16 37 54-20
    2. Dachnów 16 33 72-33
    3. Stary Lubliniec 16 30 33-25
    4. Antoniki 16 29 51-40
    5. Ruda Różaniecka 15 24 32-31
    6. Cetula 15 21 35-31
    7. Mołodycz 16 21 39-34
    8. Opaka 16 17 30-41
    9. Zalesie 15 11 22-50
    10. Zabiała/Stare Sioło 15 1 9-72 -59
    1-2 awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Kongres 60 Milionów wraca do korzeni - zjazd Polonii ponownie w Rzeszowie

    Kongres 60 Milionów wraca do korzeni - zjazd Polonii ponownie w Rzeszowie

    LOTERIA NOWIN | Mieszkanie za czytanie! Zostań naszym czytelnikiem i wygraj

    LOTERIA NOWIN | Mieszkanie za czytanie! Zostań naszym czytelnikiem i wygraj