sportowy
    Okręg Jarosław
    1 3 4 5 ... 50 »

    Zobacz koniecznie

    Tabela Klasy O Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Orzeł 10 28 49-8
    2. Kańczuga 10 20 26-7
    3. Morawsko 10 19 31-21
    4. Skołoszów 10 19 21-12
    5. Stubno 10 19 13-6
    6. Święte 10 17 19-17
    7. Czuwaj 10 16 18-14
    8. Narol 10 15 15-18
    9. Lubaczów 10 14 13-14
    10. Kaszyce 10 13 23-26
    11. Pawłosiów 10 11 10-14
    12. Orły 10 10 12-23
    13. Grochowce 10 9 11-16
    14. Ostrów 10 9 18-26
    15. Zarzecze 10 8 14-21
    16. Radymno 10 0 6-56
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Szówsko 10 27 30-12
    2. Chłopice 10 22 41-16
    3. Pełkinie 10 22 31-14
    4. Piwoda 10 21 27-7
    5. Jankowice 10 18 23-16
    6. Surochów 10 16 24-13
    7. Cieszacin Wielki 10 16 23-17
    8. Wietlin 10 15 14-22
    9. Kidałowice 10 15 17-12
    10. Munina 10 14 12-22
    11. Przedmieście 10 9 13-32
    12. Laszki 10 8 12-23
    13. Węgierka 10 8 11-17
    14. Manasterz 10 7 12-31
    15. Młyny 10 7 12-37
    16. Tuchla 10 7 17-28
    1: awans, 15-16: spadek

    Tabela Klasy A Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Leszno 10 28 51-6
    2. Kalników 10 22 24-9
    3. Nakło-Starzawa 10 21 27-17
    4. Dubiecko 10 18 25-15
    5. Kosienice 10 16 23-15
    6. Maćkowice 10 16 17-25
    7. Żurawica 10 16 22-20
    8. Batycze 10 15 28-34
    9. Krówniki 10 14 26-19
    10. Hureczko 10 13 18-23
    11. Medyka 10 12 15-22
    12. Jaksmanice 10 11 18-15
    13. Torki 10 10 16-25
    14. Wyszatyce 10 9 17-43
    15. Fredropol 10 8 17-35
    16. Huwniki 10 4 7-28
    1: awans, 15-16: spadek

    Tabela Klasy A Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Gniewczyna 9 24 36-12
    2. Łopuszka 9 19 34-13
    3. Siennów 9 19 23-11
    4. Urzejowice 9 19 29-8
    5. Gorzyce 9 18 24-14
    6. Gorliczyna 9 16 19-9
    7. Rożniatów 9 15 21-14
    8. Krzeczowice 9 12 16-16
    9. Grzęska 9 8 15-30
    10. Majdan 9 7 12-26
    11. Nowosielce 9 7 11-18
    12. Babice 9 7 15-24
    13 Gać 9 4 10-34
    14. Rozbórz 9 4 7-40
    1: awans, 14: spadek

    Tabela Klasy A Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Oleszyce 9 19 28-15
    2. Lisie Jamy 9 19 26-14
    3. Młodów 9 19 26-11
    4. Horyniec 9 18 31-13
    5. Krowica 9 15 27-11
    6. Wielkie Oczy9 15 24-16
    7. Futory 8 15 19-25
    8. Cewków 8 12 24-22
    9. Zapałów 9 11 15-22
    10. Stary Dzików 9 10 17-26
    11. Dachnów 9 10 18-29
    12. Wólka Krowicka 9 9 19-26
    13. Cieszanów 9 9 14-28
    14. Płazów 9 0 23-53
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy B Jarosław I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Makowisko 9 23 31-8
    2. Michałówka 9 18 16-9
    3. Nienowice 9 17 34-15
    4. Wysocko 9 17 21-15
    5. Rokietnica 9 17 23-13
    6. Łowce 9 16 21-19
    7. Dobkowice 9 14 22-16
    8. Wola Buchowska 9 12 20-12
    9. Korzenica 9 11 20-25
    10. Duńkowice 9 10 17-21
    11. Cetula 9 9 17-24
    12. Rudołowice 9 5 7-27
    13. Łazy 9 4 6-37
    14. Koniaczów 9 2 8-22
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jagiełła 8 24 40-6
    2. Wierzbna 9 23 34-7
    3. Żurawiczki 8 18 26-15
    4. Rozbórz Długi 8 16 27-13
    5. Maćkówka 9 15 25-18
    6. Niżatyce 8 13 16-16
    7. Mirocin 9 10 16-23
    8. Zarzecze 9 9 17-25
    9. Hawłowice 8 9 20-30
    10. Tryńcza 8 8 14-20
    11. Kisielów 8 7 13-18
    12. Studzian 8 4 12-23
    13. Jodłówka 8 1 3-49
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Sośnica 8 22 35-5
    2. Orzechowce 9 19 30-17
    3. Nehrybka 8 17 20-10
    4. Ujkowice 8 17 20-11
    5. Zabłotce 8 12 18-14
    6. Bircza 7 9 7-17
    7. Niziny 7 8 12-18
    8. Olszany 7 7 11-12
    9. Trójczyce 7 5 12-15
    10. Pikulice 8 4 14-33
    11. Zadąbrowie 8 4 14-27
    12. Bolestraszyce 7 3 7-27
    1-3: awans

    Tabela Klasy B Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Antoniki 8 22 32-7
    2. Ruda Różaniecka 8 19 39-10
    3. Basznia Dolna 8 19 31-9
    4. Łukawiec 8 17 24-15
    5. Miękisz Nowy 8 14 29-19
    6. Stary Lubliniec 7 10 25-15
    7. Opaka 7 9 19-17
    8. Mołodycz 8 7 16-23
    9. Zalesie 8 7 15-24
    10. Wola Wielka 8 7 11-24
    11. Oleszyce 8 2 7-55
    12. Zabiała/Stare Sioło 8 1 4-34
    1-2: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    MONOPOLY - Edycja Rzeszów. Nowiny wchodzą do gry! Premiera już 19 października!

    MONOPOLY - Edycja Rzeszów. Nowiny wchodzą do gry! Premiera już 19 października!

    Ruszył oficjalny sklep internetowy – huawei.pl

    Ruszył oficjalny sklep internetowy – huawei.pl