Okręg Krosno
    1 3 4 5 ... 88 »

    Tabela Klasy O Krosno

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Ekoball Stal Sanok 14 40 54:7
    2. Start Rymanów 14 37 65:15
    3. LKS Czeluśnica 14 33 41:13
    4. Czarni Jasło 14 25 33:18
    5. Arłamów Ustrzyki Dolne 14 24 30:10
    6. Nafta Splast Jedlicze 14 18 18:26
    7. Przełom Besko 14 17 25:33
    8. Zamczysko Mrukowa 14 16 18:22
    9. Partyzant Targowiska 14 16 22:29
    10. Zamczysko Odrzykoń 14 16 18:30
    11. LKS Górki 14 16 18:35
    12. Tempo Nienaszów 14 15 20:40
    13. Cisy Jabłonica Polska 14 14 23:44
    14. Bukowianka Bukowsko 14 12 15:37
    15. Przełęcz Dukla 14 10 22:32
    16. Markiewicza Krosno 14 10 17:45
    1 – awans do IV ligi, 14-16 spadek do A klasy

    Tabela Klasy A Krosno I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wiki Sanok 13 32 35-11
    2. Sanovia Lesko 13 29 32-15
    3. Płowce/Stróże Małe 13 26 38-23
    4. LKS Pisarowce 13 22 39-20
    5. LKS Długie 13 21 29-20
    6. Zgoda Zarszyn 13 20 22-20
    7. Remix Niebieszczany 13 20 25-20
    8. Bieszczady Jankowce 13 19 24-28
    9. Górnik Strachocina 13 19 26-28
    10. Orzeł Bażanówka 13 16 22-27
    11. LKS Izdebki 13 12 24-30
    12. Lotniarz Bezmiechowa 13 12 22-51
    13. Szarotka Uherce 13 7 12-30
    14. Iskra Przysietnica 13 6 11:38
    1: awans, 12-14: spadek

    Tabela Klasy A Krosno II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Górnik Grabownica 13 30 26-8
    2. LKS Haczów 13 25 22-15
    3. Karpaty Klimkówka 13 23 38-29
    4. Burza Rogi 13 21 32-25
    5. Iskra Iskrzynia 13 21 24-27
    6. Iwonka Iwonicz 13 19 25-27
    7. LKS Lubatówka 13 18 20-19
    8. Posada Górna 13 18 27-26
    9. Grabowianka Grabówka 13 18 41-33
    10. Iskra Wróblik 13 15 29-34
    11. Jasiołka Jaśliska 13 13 16-25
    12. Brzozovia Brzozów 13 11 17-26
    13. Płomień Zmiennica 13 11 20-31
    14. Victoria Niebocko 13 10 13-25
    1: awans; 13-14: spadek

    Tabela Klasy A Krosno III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. LKS Skołyszyn 13 35 42-5
    2. GKS Zarzecze/Dębowiec 13 27 33-14
    3. Ostoja Kołaczyce 13 26 30-12
    4. Zorza Łęki Dukielskie 13 22 31-17
    5. Guzikówka Krosno 13 21 23-21
    6. Sobniów Jasło 13 20 29-23
    7. Tęcza Zręcin 13 19 26-21
    8. Wisłok Krościenko Wyżne 13 19 27-32
    9. Orzeł Lubla 13 14 26-35
    10. Orzeł Faliszówka 13 13 13-29
    11. Orzeł Bieździedza 13 12 20-33
    12. Liwocz Brzyska 13 12 22-42
    13. Wisłoka Niegłowice 13 10 19-42
    14. WKS Wojaszówka 13 5 27-42
    1: awans, 12-14: spadek

    Tabela Klasy B Krosno I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Pionier Średnia Wieś 11 31 37:7
    2. LKS Czaszyn 10 25 37:6
    3. Osława Zagórz 10 18 33:19
    5. Zalew Myczkowce 11 17 31:26
    4. Bieszczady II Ustrzyki 10 17 27:22
    8. Gabry Łukowe 11 13 31:50
    7. Otryt Lutowiska 11 11 24:25
    6. Pogórze Srogów Górny 10 11 22:28
    9. ULKS Czerteż 10 11 22:37
    10. Nelson Polańczyk 11 10 24:42
    11. Juventus Poraż 11 7 27:32
    12. San Mrzygłód 10 7 12:33
    1 - awans

    Tabela Klasy B Krosno II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Cosmos II Nowotaniec 13 37 95-11
    2. LKS Głębokie 13 31 49-24
    3. Wisłok Sieniawa 13 28 48-26
    4. Victoria Pakoszówka 13 26 36-16
    5. LKS Golcowa 13 23 34-22
    6. LKS Hłudno 13 23 48-24
    7. Orkan Markowce 13 20 47-34
    8. Szarotka Nowosielce 13 18 37-34
    9. LKS Odrzechowa 13 18 22-23
    10. Jutrzenka Jaćmierz 13 17 39-34
    11. Orion Pielnia 13 13 28-29
    12. Zryw Dydnia 13 6 16-56
    13. Orły Jabłonka 13 3 13-90
    14. LKS Wzdów 13 0 6-95
    1 – awans

    Tabela Klasy B Krosno III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. LKS Głowienka 12 30 42-13
    2. Sokół Trześniów 12 28 27-15
    3. Błękitni Jasienica Rosielna 12 25 39-17
    4. Sokół Domaradz 12 24 29-19
    5. Dwór Kombornia 12 23 32-21
    6. LKS Lubatowa 12 20 37-25
    7. JKS Jasionów 12 17 22-22
    8. KS Szczepańcowa 12 16 19-28
    9. Orzeł Milcza 12 11 24-37
    10. Orzeł Pustyny 12 10 15-38
    11. Florian Rymanów Zdrój 12 8 16-29
    12. LKS Wesoła 12 7 14-32
    13. Piastovia Miejsce Piastowe 12 6 9-29
    Awans:1

    Tabela Klasy B Krosno IV

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Strzelec Frysztak 11 31 43-6
    2. Nurt Potok 11 27 40-20
    3. Kotwica Korczyna 11 25 57-21
    4. Pasja Krosno 11 22 40-20
    5. Iwełka Iwla 11 17 38-25
    6. Polonia Kopytowa 11 17 32-26
    7. Tajfun Łubno Szlacheckie 11 13 23-28
    8. Jasiołka Świerzowa 11 11 16-30
    9. Victoria Kobylany 11 10 33-30
    10. Zorza Łubienko 11 10 28-43
    11. Błękitni Żeglce 11 4 10-68
    12. Nafta Chorkówka 11 3 10-53
    1: awans

    Tabela Klasy B Krosno V

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wisłoka Nowy Żmigród 12 31 34-10
    2. Sparta Osobnica 12 31 33-6
    3. Czardasz Osiek Jasielski 12 26 50-18
    4. GKS Team Szebnie 12 25 37-20
    5. Gaudium Łężyny 12 20 38-20
    6. GKS Zarzecze/Dębowiec II 12 19 21-21
    7. Dragon Nowy Glinik 12 18 31-25
    8. LKS Brzezówka 12 17 26-30
    9. Standart Święcany 12 13 23-24
    10. LKS Warzyce 12 13 15-25
    11. Wisłoka Błażkowa 12 9 8-27
    12. Jasiołka Hankówka 12 3 11-54
    13. Wrzos Krempna 12 2 9-56
    1: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀