Okręg Krosno
    1 3 4 5 ... 74 »

    Tabela Klasy O Krosno

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Start Rymanów 16 43 56:16
    2. Przełom Besko 16 39 42:28
    3. Czarni Jasło 16 38 66:25
    4. Cosmos Nowotaniec 16 37 63:15
    5. Tempo Nienaszów 16 30 33:20
    6. Zamczysko Odrzykoń 16 28 35:24
    7. Partyzant Targowiska 16 26 25:18
    8. Nafta Jedlicze 16 26 23:20
    9. Zamczysko Mrukowa 16 22 24:28
    10. Cisy Jabłonica P. 16 22 36:46
    11. Wiki Sanok 16 19 29:40
    12. Przełęcz Dukla 16 18 42:34
    13. Markiewicza Krosno 16 17 19:36
    14. Grabowianka Grabówka 16 15 24:39
    15. Beskid Posada Górna 16 7 10:55
    16. Szarotka Uherce 16 5 14:70
    17. Ostoja Kołaczyce 16 4 9:38
    1: awans, 14-17: spadek

    Tabela Klasy A Krosno I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Bukowianka Bukowsko 13 36 49-14
    2. Sanovia Lesko 13 31 41-17
    3. LKS Pisarowce 13 23 35-24
    4. LKS Długie 13 23 26-17
    5. Górnik Strachocina 13 20 30-25
    6. LKS Płowce/Stróże Małe 13 20 22-22
    7. LKS Izdebki 13 18 21-28
    8. Lotniarz Bezmiechowa 13 17 19-18
    9. LKS Zarszyn 13 16 24-24
    10. Brzozovia Brzozów 13 15 17-27
    11. Iskra Przysietnica 13 12 21-33
    12. Orzeł Bażanówka 13 12 18-33
    13. Osława Zagórz 13 8 30-39
    14. LKS Czaszyn 13 7 21-53
    1: awans, 11-14: spadek

    Tabela Klasy A Krosno II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. LKS Górki 13 30 32-16
    2. Iwonka Iwonicz 13 29 34-12
    3. Łęki Dukielskie 13 26 34-19
    4. Płomień Zmiennica 13 24 31-20
    5. Karpaty Klimkówka 13 24 34-30
    6. Haczovia Haczów 13 21 32-20
    7. Jasiołka Jaśliska 13 19 22-24
    8. Górnik Grabownica 13 18 28-27
    9. Iskra Iskrzynia 13 18 26-27
    10. Krościenko Wyżne 13 15 20-19
    11. Lubatówka 13 15 17-28
    12. Wesoła 13 10 18-36
    13. Jasienica Rosielna 13 10 20-36
    14. Kotwica Korczyna 13 2 18-52
    1: awans 12-14: spadek

    Tabela Klasy A Krosno III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. LKS Skołyszyn 12 34 45-9
    2. LKS Czeluśnica 12 31 53-10
    3. Huragan Zarzecze 12 25 33-22
    4. Orzeł Bieździedza 12 19 35-23
    5. Tęcza Zręcin 12 17 29-31
    6. Orzeł Lubla 12 17 21-25
    7. Sobniów Jasło 12 16 12-13
    8. Polonia Kopytowa 12 12 21-33
    9. Liwocz Brzyska 12 12 17-32
    10. Orzeł Faliszówka 12 11 18-29
    11. Nafta Chorkówka 12 10 20-54
    12. WKS Wojaszówka 12 8 14-29
    13. LKS Osiek Jasielski 12 7 18-26
    1: awans 12-13: spadek

    Tabela Klasy B Krosno I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Remix Niebieszczany 12 31 60-13
    2. Bieszczady Jankowce 12 26 41-16
    3. Pionier Średnia Wieś 12 25 49-25
    4. Otryt Lutowiska 12 20 36-18
    5. Lotnik Ustjanowa 12 20 31-27
    6. ULKS Czerteż 12 20 28-26
    7. Juventus Poraż 12 18 39-44
    8. San Mrzygłód 12 16 20-23
    9. Zalew Myczkowce 12 16 27-33
    10. Gabry Łukowe 12 15 38-40
    11. LKS Górzanka 12 7 15-54
    12. Nelson Polańczyk 12 5 14-55
    13. LKS Olszanica 12 2 21-51
    1: awans
    1: awans

    Tabela Klasy B Krosno II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Victoria Niebocko 12 36 47-4
    2. LKS Głębokie 12 28 41-15
    3. LKS Golcowa 12 25 37-17
    4. Victoria Pakoszówka 12 25 47-19
    5. LKS Hłudno 12 22 32-17
    6. Orion Pielnia 12 20 36-28
    7. Orkan Markowce 12 19 40-27
    8. Jutrzenka Jaćmierz 12 16 19-32
    9. Pogórze Srogów Górny 12 13 35-38
    10. LKS Odrzechowa 12 10 14-39
    11. Zryw Dydnia 12 5 17-37
    12. Orły Jabłonka 12 3 11-71
    13. Szarotka Nowosielce 12 2 11-43
    1: awans

    Tabela Klasy B Krosno III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1.Iskra Wróblik Szlachecki 12 33 66:21
    2.Burza Rogi 12 25 40:10
    3.Florian Rymanów Zdrój 12 23 26:21
    4.LKS Trześniów 12 22 30:13
    5.Sokół Domaradz 12 19 23:14
    6.JKS Jasionów 12 18 31:24
    7.LKS Lubatowa 12 15 25:30
    8.Orzeł Pustyny 12 14 22:33
    9.LKS Kombornia 12 14 23:25
    10.KS Szczepańcowa 12 13 21:41
    11.Piastovia Miejsce Piastowe 12 12 18:30
    12.LKS Wzdów 12 11 17:28
    13.LKS Milcza 21 1 8:60
    1: awans

    Tabela Klasy B Krosno IV

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Guzikówka Krosno 12 36 51-7
    2. Huragan Jasionka 12 29 33-12
    3. Iwełka Iwla 12 25 44-20
    4. LKS Głowienka 12 24 40-17
    5. Victoria Kobylany 12 23 36-23
    6. Strzelec Frysztak 12 18 29-18
    7. Nurt Potok 12 17 28-18
    8. Jasiołka Świerzowa 11 15 18-31
    9. LKS Brzezówka 12 13 29-48
    10. Rotar Węglówka 12 11 29-35
    11. LKS Łęki Strzyżowskie 12 9 22-36
    12. Zorza Łubienko 12 4 14-54
    13. Błękitni Żeglce 11 0 10-64
    1: awans

    Tabela Klasy B Krosno V

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wisłoka Nowy Żmigród 12 30 30-10
    2. Sparta Osobnica 12 28 21-9
    3. Standart Święcany 12 24 31-15
    4. Huragan II Zarzecze 12 23 19-18
    5. Wisłoka Niegłowice 12 23 38-15
    6. Dragon Nowy Glinik 12 23 27-11
    7. Tajfun Łubno Szlacheckie 12 19 42-24
    8. GKS Team Szebnie 12 18 32-21
    9. Wisłoka Błażkowa 12 10 22-37
    10. Nowy Dwór Makowiska 12 9 18-37
    11. Jasiołka Hankówka 12 7 16-45
    12. LKS Warzyce 12 6 11-29
    13. Wrzos Krempna 12 3 7-43
    1: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀



    Nasze Aplikacje:

    Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Nowiny podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
    Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

    © 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.

    reklama