sportowy
    Podokręg Rzeszów
    1 3 4 5 ... 71 »

    Tabela Klasy O Rzeszów

    Lp. Drużyna Mecze punkty Bramki
    1. Strug SZiK Tyczyn 14 30 41-15
    2. Strumyk Malawa 15 29 26-19
    3. Reslogistic Błażowianka Błażowa 14 28 39-21
    4. Jedność Niechobrz 14 28 37-14
    5. Włókniarz Rakszawa 13 28 44-21
    6. SPEC Stal Łańcut 14 26 35-14
    7. KS Stobierna 14 23 24-24
    8. Sawa Sonina 14 22 34-26
    9. TG Sokół Sokołów Małopolski 13 22 27-19
    10. KS Zaczernie 14 21 23-21
    11. KS Przybyszówka Rzeszów 14 20 27-26
    12. Wisłok Czarna 14 18 20-33
    13. Stal II Rzeszów 13 18 38-34
    14. Błękit Żołynia 14 16 19-26
    15. Aramix Niebylec 14 13 26-34
    16. Start Brzóza Stadnicka 15 13 17-41
    17. Orzeł Wólka Niedźwiedzka 14 12 23-35
    18. Czarni Czudec 15 9 15-42
    19. Bratek Bratkowice 14 0 6-56
    1: awans, 17-19: spadek

    Tabela Klasy A Rzeszów I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1.Plantator Nienadówka 13 33 40-12
    2.Wisłok Strzyżów 12 32 46-11
    3.Start Borek Stary 12 29 32-12
    4.Heiro Rzeszów 13 25 38-16
    5.Piast Nowa Wieś 12 24 32-19
    6.Grunwald Budziwój 12 22 44-16
    7.Novi Nosówka 12 19 29-24
    8.ŁKS Łukawiec 12 19 29-29
    9.LKS Trzebownisko 12 18 20-22
    10.Iskra Zgłobień 11 17 35-17
    11.Trzcianka Trzciana 12 14 16-13
    12.Grom Mogielnica 13 13 13-35
    13.Rudnianka Rudna Wielka 12 11 19-26
    14.Zimowit/Korona II 12 8 12-27
    15.Victoria Budy Głogowskie 12 4 20-53
    16.Albatros Szufnarowa 12 2 16-42
    17.Diament Pstrągowa 12 0 8-75
    Awans 1-2
    spadek 15-17

    Tabela Klasy A Rzeszów II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Styrobud Trzeboś 12 29 31-8
    2. KS Dąbrówki 12 25 24-15
    3. Szarotka Rogóżno 12 20 32-21
    4. Grodziszczanka Grodzisko Dolne 12 20 24-13
    5. Safironutrition Wola Dalsza 12 20 26-21
    6. Iskra Jawornik Polski 12 18 17-18
    7. Astra Medynia Głogowska 11 17 26-20
    8. Markovia Markowa 12 17 23-25
    9. LKS Tarnawka 12 17 16-23
    10. Unia Korniaktów Północny 12 16 17-22
    11. Dynovia Dynów 11 15 18-13
    12. Pogórze Bachórz 12 14 23-27
    13. Tatyna Dylągówka 11 10 22-30
    14. Dąb Kosina 11 9 17-25
    15. Arka Albigowa 12 8 12-26
    16. Brzeg Białobrzegi 12 7 17-38
    1-2: awans
    14-16: spadek

    Tabela Klasy A Rzeszów III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jaślany 14 31 40-18
    2. Kolbuszowianka 12 30 34-18
    3. Sokół II KD 14 29 49-27
    4. Wola Mielecka 13 29 44-17
    5. Babicha 13 25 40-24
    6. Chrząstów 14 24 32-25
    7. Hucina 14 23 33-24
    8. Siedlanka 14 23 31-29
    9. Ostrowy Baranowskie 14 22 35-31
    10. Breń Osuchowski 15 22 32-32
    11. Ruda 15 20 28-32
    12. Raniżów 15 19 27-29
    13. Trześń 14 19 27-27
    14. Wadowice Górne 14 19 34-36
    15. Padew Narodowa 14 13 28-36
    16. Borowa 14 12 20-33
    17. Cmolas 14 10 13-55
    18. Wierzchowiny 15 7 19-50
    19. Pień 14 7 17-40
    1-2: awans, 16-19: spadek

    Tabela Klasy B Rzeszów I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. LKS Jasionka 10 25 36-8
    2. Świlczanka Świlcza 9 25 36-13
    3. KP Zabajka 9 24 28-8
    4. Mrowlanka Mrowla 9 19 28-11
    5. Orzeł Wysoka Głogowska 10 18 54-12
    6. Staroniwa Rzeszów 9 15 20-17
    7. Junak Słocina (Rzeszów) 9 12 22-11
    8. Jedność Hucisko 9 9 10-29
    9. KS II Zaczernie 8 8 11-19
    10. Rudzik Rudna Mała 9 7 12-28
    11. Dąb Dąbrowa 9 6 14-36
    12. LKS Biała (k. Rzeszowa) 9 3 9-54
    13. RKS Rzeszów 9 3 8-42
    1: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. LKS Hermanowa 8 24 40-11
    2. Huragan Kozłówek 8 16 32-19
    3. KS Godowa 8 13 26-13
    4. Granit Wysoka Strzyżowska 9 13 22-22
    5. Grunwald Połomia 8 12 13-10
    6. Start Lubenia 7 11 16-18
    7. Płomyk Lutoryż 7 8 17-12
    8. Grunwald II Rzeszów 8 9 20-29
    9. Sokół Grodzisko 8 7 16-22
    10. Korona Dobrzechów 7 7 9-18
    11. Orły Pstrągówka 8 3 12-49
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Galicja Chmielnik 9 24 35-13
    2. Grom Handzlówka 9 18 24-10
    3. Jawor Krzemienica 9 17 25-14
    4. Czarni Kraczkowa 9 14 15-14
    5. Orzeł Wysoka 9 12 18-9
    6. HALO Hyżne 8 11 16-14
    7. Las Zalesie 9 10 15-24
    8. Stal Łańcut II9 8 14-20
    9. Orzeł Harta 9 7 8-25
    10. Polonia Hyżne 8 2 4-31
    1-2 awans

    Tabela Klasy B Rzeszów IV

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Leśna Wólka Podleśna 9 24 55-4
    2. Rzemieślnik Strażów 9 21 24-17
    3. Palkovia Palikówka 9 18 22-10
    4. Stobierna Krzywe 8 16 25-14
    5. LKS Łąka 8 14 23-16
    6. Herkules Trzebuska9 12 25-20
    7. Sitowianka Budy Ł. 9 7 18-31
    8. Głuchowianka Głuchów 9 6 9-32
    9. KS Smolarzyny 9 5 12-37
    10. KS Terliczka 9 4 18-50
    1-2 awans

    Tabela Klasy B Rzeszów V

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Hetman Dąbrówka Wisłocka 9 27 38-4
    2. Jamnica Dulcza Wielka 9 21 50-25
    3. Sprint Żarówka 9 21 31-16
    4. Iskra Łączki Brzeskie 9 19 22-14
    5. Apollo Dulcza Mała 9 16 19-15
    6. Janovia Janowiec 9 16 25-22
    7. Rzędzian Rzędzianowice 9 10 10-21
    8. Wiśnia Trzciana 8 7 9-18
    9. KS Zgórsko 9 7 20-37
    10. Plon Kawęczyn 9 6 19-27
    11. Błysk Górki 8 3 11-32
    12. Wisła Gliny Małe 9 3 11-34
    1: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów VI

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Strażak Grochowe 7 17 23-8
    2. Skorpion Wylów 8 16 22-17
    3. Wola Chorzelowska II 7 15 25-15
    4. Czarni Trześń 8 14 28-16
    5. Grom Krzemienica 7 11 28-23
    6. Dębiaki 8 9 17-14
    7. Jutrzenka Ławnica 8 7 15-21
    8. Madras Goleszów 7 5 7-16
    9. Pławianka Orłów 8 1 11-46
    1-2 - awans

    Tabela Klasy B Rzeszów VII

    Lp. Drużyna Mecze punkty Bramki
    1. Dzikowiec 8 22 37-12
    2. Przyłęk 8 21 28-12
    3. Przedbórz 8 14 25-11
    4. Ostrowy Tuszowskie 8 12 30-21
    5. Widełka 7 9 19-13
    6. Werynia 7 9 16-18
    7. Dobrynin 8 8 15-28
    8. Kosowy 8 5 14-28
    9. Trzęsówka 8 1 11-52
    1-2: awans

    Polecamy

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀



    Nasze Aplikacje:

    Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Nowiny podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
    Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

    © 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.

    reklama