sportowy
    Podokręg Rzeszów
    1 3 4 5 ... 100 »

    Tabela Klasy O Rzeszów

    Lp. Drużyna Mecze punkty Bramki
    1. Strug Tyczyn 4 12 12-2
    2. Jedność Niechobrz 4 10 8-3
    3. Sokół Sokołów Małopolski 4 9 13-6
    4. Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 9 6-4
    5. KS Zaczernie 4 8 13-2
    6. Resovia II 4 7 8-3
    7. Włókniarz Rakszawa 4 6 13-8
    8. Strumyk Malawa 4 6 7-9
    9. Sawa Sonina 4 6 7-12
    10. KS Przybyszówka 4 6 9-10
    11. Błażowianka Błażowa 4 4 6-6
    12. Leśna Wólka Podleśna 4 3 4-7
    13. Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4 3 9-15
    14. Iskra Zgłobień 4 1 2-9
    15. Wola Dalsza 4 1 4-18
    16. Plantator Nienadówka 4 1 3-10
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Rzeszów I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. LKS Trzebownisko 4 12 6-1
    2. Wisłok Strzyżów 4 10 12-4
    3. LKS Jasionka 4 10 8-1
    4. Novi Nosówka 4 10 9-4
    5. Aramix Niebylec 4 7 10-7
    6. TS Głogów Małopolski 4 6 6-6
    7. Piast Nowa Wieś 4 5 8-8
    8. KS Godowa 4 4 6-7
    9. Albatros Szufnarowa 4 4 4-8
    10. Start Borek Stary 4 3 11-13
    11. Grunwald Budziwój 4 3 3-7
    12. Junak Słocina 4 3 6-11
    13. Heiro Rzeszów 4 2 3-9
    14. Zimowit Rzeszów 4 0 5-11
    Awans 1-2, spadek 12-14

    Tabela Klasy A Rzeszów II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Błękit Żołynia 4 12 16-3
    2. Zorza Trzeboś 4 12 14-2
    3. KS Dąbrówki 4 10 10-5
    4. Iskra Jawornik Polski 4 9 14-6
    5. Szarotka Rogóżno 4 9 12-6
    6. Arka Albigowa 4 6 5-6
    7. KS Stobierna 4 6 12-12
    8. Dynovia Dynów 4 6 11-6
    9. Crasnovia Krasne 4 4 4-8
    10. Unia Korniaktów 4 4 3-7
    11. Rzemieślnik Strażów 4 2 4-12
    12. LKS Łąka (k. Łańcuta) 4 1 2-13
    13. Galicja Chmielnik 4 0 5-15
    14. Grom Handzlówka 4 0 3-14
    1-2: awans, 11-14: spadek

    Tabela Klasy A Rzeszów III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Atut Podborze 5 15 17-4
    2. Start Wola Mielecka 5 13 16-4
    3. Tempo Cmolas 5 13 10-4
    4. Kolbuszowianka 5 12 23-4
    5. Majdan Królewski 5 11 16-3
    6. Dromader Chrząstów 5 10 17-7
    7. LKS Babicha 5 7 12-10
    8. Dąbrówka Wisłocka 5 7 11-19
    9. Janovia Janowiec 5 5 5-11
    10. Zacisze Trześń 5 4 6-8
    11. KS Dzikowiec 5 4 6-9
    12. Strażak Grochowe 5 4 6-13
    13. Orzeł Kosowy 5 3 4-17
    14. Raniżovia Raniżów 5 2 4-10
    15. Wisła Gliny Małe 5 2 5-22
    16. Wola Chorzelowska 5 0 8-21
    1-2 awans; 13-16 spadek

    Tabela Klasy B Rzeszów I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Bratek Bratkowice 2 6 12-1
    2. Mrowlanka Mrowla 2 6 6-1
    3. KS Baranówka 2 6 7-3
    4. KS Świlcza 2 3 4-8
    5. Victoria Budy Głogowskie 2 3 4-5
    6. Resovia III 2 3 14-4
    7. Trzcianka Trzciana 2 3 4-3
    8. Dąb Dąbrowa 2 3 4-7
    9. Rudnianka Rudna Wielka 2 3 7-3
    10. Rudzik Rudna Mała 2 0 2-5
    11. Orzeł Wysoka Głogowska 2 0 0-6
    12. KS Biała Rzeszów 2 0 0-18
    1-2: awans
    *Staroniwa wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej

    Tabela Klasy B Rzeszów II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Grunwald Połomia 3 9 5-2
    2. LKS Hermanowa 3 7 7-3
    3. Płomyk Lutoryż 3 7 12-5
    4. Czarni Czudec 3 6 10-5
    5. Sokół Grodzisko 3 6 8-5
    6. Grom Mogielnica 3 4 9-8
    7. Start Lubenia 3 4 5-5
    8. Rotar Węglówka 3 4 9-10
    9. Granit Wysoka Strzyżowska 3 3 8-6
    10. Diament Pstrągowa 3 3 10-11
    11. Orły Pstrągówka 3 3 6-10
    12. Huragan Kozłówek 3 3 5-10
    13. Korona Dobrzechów 3 1 7-12
    14. KS II Bystrzyca 3 0 3-12
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. HALO Hyżne 2 6 6-1
    2. Czarni Kraczkowa 2 4 5-4
    3. Orzeł Harta 2 4 3-2
    4. Orzeł Wysoka 2 3 2-3
    5. Iskra II Jawornik Polski 1 3 5-3
    6. Markovia Markowa 2 3 5-4
    7. Jawor Krzemienica 2 3 7-2
    8. Tatyna Dylągówka 1 1 2-2
    9. Pogórze Bachórz 2 1 4-6
    10. Dąb Kosina 2 0 1-5
    11. Polonia Hyżne 2 0 2-10
    1-2 awans

    Tabela Klasy B Rzeszów IV

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. ŁKS Łukawiec 3 9 11-2
    2. Astra Medynia Głogowska 3 7 10-2
    3. Wisłok Czarna 3 7 6-3
    4. Herkules Trzebuska 2 4 3-0
    5. Brzeg Białobrzegi 2 3 6-4
    6. Stobierna-Krzywe 2 3 4-4
    7. Palkovia Palikówka 3 2 3-7
    8. KS Terliczka 3 2 2-7
    9. Start Brzóza Stadnicka 3 1 1-3
    10. Włókniarz II Rakszawa 2 1 2-5
    11. Głuchowianka Głuchów 3 1 2-11
    12. Las Zalesie 1 0 1-3
    1-2 – awans

    Tabela Klasy B Rzeszów V

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Pitmark Jaślany 1 3 5-1
    2. Jutrzenka Ławnica 1 3 6-3
    3. Grunwald Padew Narodowa 1 3 5-3
    4. Czarni II Trześń 1 3 2-0
    5. LKS Dębiaki 1 1 3-3
    Grom Krzemienica 1 1 3-3
    7. Barka Breń Osuchowski 1 0 0-2
    8. Wiśnia Trzciana 1 0 3-5
    9. Błysk Górki 1 0 3-6
    10. Rzędzian Rzędzianowice 1 0 1-5
    1 i 2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów VI

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Sokół Pień 2 6 13-3
    2. Iskra Łączki Brzeskie 2 6 3-0
    3. Apollo Dulcza Mała 2 4 2-1
    4. Sprint Żarówka 2 3 1-1
    5. Piast Wadowice Górne 1 3 6-0
    6. Orły Ruda 2 3 2-1
    7. Jamnica Dulcza Wielka 1 1 5-5
    8. KS Zgórsko 2 1 5-11
    9. LKS Wierzchowiny 2 1 2-5
    10. KS SMP Tuszyma 1 0 0-1
    11. Madras Goleszów 2 0 0-4
    12. Sokół Partynia 1 0 2-9
    1-2 - awans

    Tabela Klasy B Rzeszów VII

    Lp. Drużyna Mecze punkty Bramki
    1. Ostrowy Tuszowskie 2 6 18-2
    2. Sokół III KD 2 4 3-1
    3. Wilga Widełka 2 4 3-1
    4. Werynianka Werynia 2 4 2-1
    5. LKS Hucina 2 3 4-3
    6. Huragan Przedbórz 2 3 4-2
    7. Potok Dobrynin 2 3 4-4
    8. Marmury Przyłęk 2 1 1-3
    9. Ostrowy Baranowskie II 2 0 0-10
    10. Vigor Trzęsówka 2 0 3-15
    1 awans

    Polecamy

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀