sportowy
    Podokręg Stalowa Wola
    1 3 4 5 ... 37 »

    Zobacz koniecznie

    Tabela Klasy O Stalowa Wola

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Kamień 3 7 5-1
    2. Stale 2 6 11-1
    3. Nisko 3 6 7-4
    4. Jastkowice 3 6 7-7
    5. Nowa Dęba 3 5 5-4
    6. Nowa Sarzyna 2 4 4-1
    7. Gorzyce 3 4 7-6
    8. Leżajsk 3 4 5-5
    9. Brzyska Wola 3 3 2-9
    10. Ździary 2 3 7-6
    11. Pysznica 2 3 6-6
    12. Sokolniki 2 3 5-5
    13. Łowisko 2 1 3-4
    14. Tarnobrzeg 3 1 1-9
    15. Grębów 2 0 0-3
    16. Jelna 2 0 1-5
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Stalowa Wola I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wrzawy 3 9 13-3
    2. Rzeczyca Długa 3 7 12-0
    3. Lipa 3 6 12-4
    4. Żabno 2 6 6-0
    5. Wielowieś 3 6 11-6
    6. Wola Rzeczycka 3 6 7-8
    7. Chwałowice 3 4 3-1
    8. Mokrzyszów 3 4 7-6
    9. Serbinów 3 4 5-6
    10. Krzątka 3 3 3-5
    11. Wola Baranowska 3 3 5-8
    12. Skowierzyn 3 3 4-11
    13. Dąbrowica 3 3 3-10
    14. Żupawa 3 3 4-17
    15. Skopanie 2 0 2-5
    16. Zaklików 3 0 3-10
    1: awans, 2: baraż, 13-15: spadek

    Tabela Klasy A Stalowa Wola II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jeżowe 3 9 14-3
    2. Sójkowa 3 7 16-7
    3. Kamień 3 7 8-4
    4. Zarzecze 2 6 8-0
    5. Kłyżów 3 6 10-6
    6. Hucisko 3 6 7-3
    7. Jarocin 3 6 7-9
    8. Sarzyna 3 4 7-5
    9. Brzóza Królewska 3 4 8-8
    10. Wola Zarczycka 2 3 2-4
    11. Giedlarowa 3 1 5-8
    12. Krzeszów 3 1 6-15
    13. Stare Miasto 3 1 9-18
    14. Stany 2 1 2-5
    15. Ulanów 2 0 0-5
    16. Wólka Tanewska 3 0 1-10
    1 awans, 2 baraż, 14-16 spadek

    Tabela Klasy B Stalowa Wola I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Trześń 1 3 6-0
    2. Ocice 1 3 8-3
    3. Knapy 1 3 6-1
    4. Zakrzów 1 3 4-1
    5. Jadachy 1 1 2-2
    - Cygany 1 1 2-2
    7. Kopcie 1 1 1-1
    - Tarnowska Wola 1 1 1-1
    9. Chmielów 1 0 1-4
    10. Zabrnie 1 0 3-8
    11. Furmany 1 0 1-6
    12. Sobów 1 0 0-6
    1 awans, 2 baraż

    Tabela Klasy B Stalowa Wola II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Glinianka 3 9 18-0
    2. Turbia 3 9 20-3
    3. Harasiuki 3 9 13-1
    4. Rozwadów 3 9 5-0
    5. Podwolina 3 7 24-3
    6. Zdziechowice 3 4 10-6
    7. Pilchów 3 4 9-8
    8. Zbydniów 3 4 9-4
    9. Kotowa Wola 3 3 3-6
    10. Kępie Zaleszańskie 3 3 2-4
    11. Bieliniec 3 0 2-11
    12. Kurzyna 3 0 2-18
    13. Majdan Zbydniowski 3 0 0-23
    14. Bieliny 3 0 0-30
    1-awans, 2 - baraże

    Tabela Klasy B Stalowa Wola III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Rudnik nad Sanem 3 9 8-4
    2. Wierzawice 3 7 7-3
    3. Górno 3 6 6-4
    4. Majdan Łętowski 3 5 4-2
    5. Przędzel 3 4 8-5
    6. Łukowa 2 4 6-4
    7. Łętownia 3 4 3-3
    8. Tarnogóra 2 3 7-3
    9. Biedaczów 2 3 7-4
    10. Kopki 2 3 3-5
    11. Kuryłówka 3 1 5-9
    12. Przychojec 3 1 3-11
    13. Wólka Grodziska 2 0 2-5
    14. Hucisko 2 0 2-9
    1- awans, 2 - baraże

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Kongres 60 Milionów wraca do korzeni - zjazd Polonii ponownie w Rzeszowie

    Kongres 60 Milionów wraca do korzeni - zjazd Polonii ponownie w Rzeszowie

    LOTERIA NOWIN | Mieszkanie za czytanie! Zostań naszym czytelnikiem i wygraj

    LOTERIA NOWIN | Mieszkanie za czytanie! Zostań naszym czytelnikiem i wygraj