sportowy
    Podokręg Stalowa Wola
    1 3 4 5 ... 80 »

    Tabela Klasy O Stalowa Wola

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Sokół Kamień 13 35 61-6
    2. Stal II Stalowa Wola 13 31 40-11
    3. Transdźwig Stale 13 29 29-18
    4. LZS Ździary 13 28 40-10
    5. Stal Nowa Dęba 13 26 30-13
    6. Pogoń Leżajsk 13 24 28-13
    7. Stal Gorzyce 13 19 23-17
    8. Dolina-Tanew Wólka Tanewska 13 19 35-37
    9. Azalia Wola Zarczycka 13 19 31-24
    10. San Kłyżów 13 18 30-34
    11. KS Jarocin 13 15 20-36
    12. Siarka II Tarnobrzeg 13 12 26-35
    13. Olimpia Pysznica 13 10 15-39
    14. Junior Zakrzów 13 8 13-38
    15. ŁKS Łowisko 13 7 11-31
    16. Unia Nowa Sarzyna 13 1 9-79
    1: awans, 15: spadek

    Tabela Klasy A Stalowa Wola I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jeziorak Chwałowice 13 33 40:14
    2. Bukowa Jastkowice 13 28 48:28
    3. KSTŁK Stalowa Wola 13 26 44:23
    4. San Wrzawy 13 22 40:27
    5. Wisan Skopanie 13 22 22:15
    6. Unia Skowierzyn 13 22 30:26
    7. LZS Jadachy 13 20 27:28
    8. Słowianin Grębów 13 18 20:14
    9. Czarni Lipa 13 17 23:28
    10. LZS Wola Rzeczycka 13 15 33:33
    11. LZS Rzeczyca Długa 13 13 16:39
    12. Łęg Kopcie 13 11 13:27
    13. Strzelec Dąbrowica 13 9 15:33
    14. Koniczynka Ocice 13 4 21:57
    1-2: awans, 12-14: spadek

    Tabela Klasy A Stalowa Wola II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Francesca Jelna 5 12 10:4
    2. Sparta Jeżowe 5 11 14:3
    3. LKS Brzyska Wola 5 11 10:1
    4. Podlesianka Podlesie 5 10 10:1
    5. KP Podwolina 5 10 12:5
    6. Advit Łętownia 5 9 10:7
    7. Górnovia Górno 5 8 14:5
    8. KS Sarzyna 5 6 6:7
    9. Sokół Hucisko 5 5 6:8
    10. Czarni Sójkowa 4 5 5:7
    11. Retman Ulanów 5 4 7:8
    12. Orzeł Rudnik 5 2 7:13
    13. Staromieszczanka Stare Miasto 5 1 3:9
    14. San Stalowa Wola 5 0 1:30
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy B Stalowa Wola I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Kolejarz Knapy 13 33 52-14
    2. KS Żupawa 13 32 69-12
    3. Sokół Sokolniki 13 29 52-14
    4. OKS Wielowieś 13 26 37-13
    5. LZS Krzątka 13 22 24-24
    6. Wspólnota Serbinów 13 20 44-33
    7. KS Cygany 13 19 18-33
    8. Iskra Sobów 13 18 31-28
    9. Junior II Zakrzów 13 17 22-29
    10. Płomień Trześń 13 13 18-30
    11. LZS Tarnowska Wola 13 11 21-32
    12. Płomień Chmielów 13 11 21-33
    13. KS Wydrza 13 11 22-68
    14. KS Wola Baranowska 13 0 5-73
    1: awans, 2: baraż

    Tabela Klasy B Stalowa Wola II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. LZS Żabno 12 34 58-6
    2. KP Zarzecze 12 29 44-26
    3. Łęg Stany 12 27 46-22
    4. Milenium Bieliny 12 23 30-26
    5. LZS Kotowa Wola 12 23 30-26
    6. Herosi Krzaki-Słomiana 12 22 41-22
    7. Orzeł Glinianka 12 16 24-16
    8. LZS Turbia 12 15 30-35
    9. Sanna Zaklików 12 14 18-25
    10. WKS Kurzyna 12 10 18-47
    11. LZS Przędzel 12 9 29-57
    12. Jutrzenka Kopki 12 6 20-57
    13. Huragan Zdziechowice 12 1 13-40
    1: awans, 2: baraże

    Tabela Klasy B Stalowa Wola III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Tanew Harasiuki 13 37 42-14
    2. Grabniak Hucisko 13 28 32-14
    3. San Wierzawice 13 27 40-16
    4. Azalia II Wola Zarczycka 13 24 35-27
    5. Rotunda Krzeszów 13 23 19-13
    6. Jodła Przychojec 13 22 34-18
    7. Victoria Giedlarowa 13 19 16-16
    8. Orzeł Biedaczów 13 18 20-22
    9. Złotsan Kuryłówka 13 18 30-25
    10. GKS Groble 13 18 15-14
    11. Azalia Brzóza Królewska 13 10 12-30
    12. Kłyż Tarnogóra 13 9 10-24
    13. Wólczanka Wólka Grodziska 13 3 8-43
    14. KS Łukowa 13 2 18-55
    1: awans, 2: baraże

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀