sportowy
    Podokręg Stalowa Wola
    NOWINY24
    POLECAMY

    Polecamy hity weekendu

    Rozwiń
    NOWINY24
    Zwiń

    Polecamy hity weekendu

    • Bieg Mikołajów wokół galerii w Przemyślu
    • Zarobki w sklepach odzieżowych. Ile zarabia kasjerka?
    • Parada Świętego Mikołaja i świąteczny jarmark na Rynku w Rzeszowie

    1 3 4 5 ... 43 »

    Zobacz koniecznie

    Tabela Klasy O Stalowa Wola

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Sokół Nisko 15 38 49-13
    2. Sokół Kamień 15 35 38-9
    3. Sokół Sokolniki 15 29 33-22
    4. ŁKS Łowisko 15 26 27-21
    5. LKS Brzyska Wola 15 24 25-27
    6. Stal Gorzyce 15 24 34-21
    7. Unia Nowa Sarzyna 15 24 31-21
    8. LZS Ździary 15 23 37-21
    9. Transdźwig Stale 15 22 33-21
    10. Siarka II Tarnobrzeg 15 20 21-28
    11. Olimpia Pysznica 15 20 24-30
    12. Stal Nowa Dęba 15 17 19-31
    13. Bukowa Jastkowice 15 17 25-36
    14. Pogoń Leżajsk 15 16 19-29
    15. Słowianin Grębów 15 5 9-40
    16. Francesco Jelna 15 0 13-67
    1: awans, 15-16: spadek

    Tabela Klasy A Stalowa Wola I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Lipa 15 34 43-18
    2. Chwałowice 15 32 36-15
    3. Wola Rzeczycka 15 31 36-25
    4. Wielowieś 15 29 57-27
    5. Rzeczyca Długa 15 29 45-22
    6. Żabno 15 28 39-20
    7. Wola Baranowska 15 25 46-39
    8. Skowierzyn 15 21 21-29
    9. Wrzawy 15 20 47-41
    10. Serbinów 15 19 33-32
    11. Krzątka 15 19 22-27
    12. Żupawa 15 15 22-55
    13. Zaklików 15 13 23-46
    14. Dąbrowica 15 11 23-48
    15. Skopanie 15 10 19-30
    16. Mokrzyszów 15 7 19-57
    1: awans, 2: baraż, 13-16: spadek

    Tabela Klasy A Stalowa Wola II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. W. Zarczycka 15 35 52-24
    2. Podlesie 15 33 40-22
    3. Zarzecze 15 30 35-9
    4. Sokół Hucisko 15 29 35-12
    5. San Kłyżów 15 27 41-22
    6. Jarocin 15 26 28-21
    7. W. Tanewska 15 23 27-22
    8. Sparta Jeżowe 15 22 33-23
    9. Łęg Stany 15 20 28-31
    10. Giedlarowa 15 18 21-28
    11. Sójkowa 15 17 22-48
    12. Stare Miasto 15 16 28-45
    13. R. Ulanów 15 15 20-32
    14. Sarzyna 15 13 19-28
    15. Krzeszów 15 8 17-51
    16. B. Królewska 15 6 21-49
    1: awans, 2: baraż, 13-16: spadek

    Tabela Klasy B Stalowa Wola I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Zakrzów 11 29 28-10
    2. Ocice 11 28 45-9
    3. Knapy 11 23 38-16
    4. Cygany 11 21 22-13
    5. Tarnowska Wola 11 17 30-22
    6. Kopcie 11 15 23-16
    7. Zabrnie 11 13 28-33
    8. Furmany 11 13 15-31
    9. Trześń 11 10 24-22
    10. Sobów 11 8 13-39
    11. Chmielów 11 6 12-25
    12. Jadachy 11 3 14-56
    1: awans; 2: baraż

    Tabela Klasy B Stalowa Wola II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Harasiuki 11 28 45-12
    2. Stalowa Wola 11 27 37-7
    3. Podwolina 11 26 41-7
    4. Glinianka 11 25 21-8
    5. Lotnik Turbia 11 20 23-23
    6. Zbydniów 11 16 38-21
    7. Kotowa Wola 11 15 25-23
    8. Zdziechowice 11 13 21-17
    9. K. Zaleszańskie 11 12 12-19
    10. M. Zbyd. 11 5 6-58
    11. Bieliniec 11 3 7-46
    12. Kurzyna 11 2 10-45
    Jagiełło Pilchów i Milenium Bieliny wycofały się z rozgrywek.
    1-awans, 2 - baraże

    Tabela Klasy B Stalowa Wola III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Przędzel 13 34 55-15
    2. Łukowa 13 28 37-23
    3. M. Łętowski 13 27 27-15
    4. Wierzawice 12 25 24-10
    5. G. Górno 13 24 33-19
    6. Łętownia 13 23 29-16
    7. Orzeł Rudnik 13 22 31-24
    8. Tarnogóra 13 21 32-22
    9. Biedaczów 13 20 23-16
    10. Hucisko 13 15 39-44
    11. J. Kopki 13 9 20-50
    12. W. Grodziska 13 6 21-49
    13. Przychojec 13 5 12-47
    14. Kuryłówka 12 4 11-44
    1: awans, 2: baraże

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    RADIO TAXI GALICJA PRZEMYŚL - Korporacja roku 2019

    RADIO TAXI GALICJA PRZEMYŚL - Korporacja roku 2019



    Nasze Aplikacje:

    Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Nowiny podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
    Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

    © 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.

    reklama