18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Sportowiec Roku 2016 - ważne informacje

E.H.
Gratulujemy zwycięstwa w I etapie powiatowym. Oto kilka ważnych informacji.

WAŻNE DATY
W kategoriach Najpopularniejszy Sportowiec Roku i Najpopularniejszy Trener Roku, plebiscyt prowadzony w dwóch etapach. Pierwszy, powiatowy etap głosowania, zakończył się 02.02.2017 o godz. 20:59:59. Etap II wojewódzki(finał) głosowania będzie trwać od dnia 03.02.2017 od godziny 12:59:59 do dnia 17.02.2017 do godz. 20:59:59.

Głosy można oddawać wysyłając SMS na nr 72355 (koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT). 1 sms to jeden głos oddany na wybranego kandydata. Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Przez cały czas trwania akcji listy kandydatów, aktualne wyniki i instrukcja głosowania, będą prezentowane w serwisie www.nowiny24.pl/sportowiec.

UZUPEŁNIJ SWOJE ZGŁOSZENIE I ZAMÓW MATERIAŁY PROMOCYJNE

Możesz uzupełnić dane swojego kandydata (opis, zdjęcie, sponsorów, link do facebooka, strony internetowej), a także zamówić bezpłatne materiały promocyjne (plakaty i ulotki) do zamieszczenia na stronie www lub rozwieszenia w klubach sportowych, szkołach i salach sportowych.
KLIKNIJ - UZUPEŁNIJ I ZAMÓW MATERIAŁY PROMOCYJNE

JAK WALCZYĆ O GŁOSY
Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę, znajomych i kibiców o udziale w plebiscycie. Kibice i znajomi z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą Skype’a lub innego komunikatora.

W SERWISIE FACEBOOK
Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Warto umieścić na swoim profilu informację o udziale w plebiscycie i poprosić znajomych, aby ją udostępniali. To naprawdę działa! Wiele osób zdobywa w ten sposób bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE
Informacje na temat plebiscytu, rankingi, sylwetki liderów będą publikowane w Nowinach w trakcie trwania plebiscytu
Dodatkowo liderów głosowania w każdej z kategorii plebiscytowej będziemy prezentować cyklicznie w artykułach i postach publikowanych na fanpage'u "Nowin".

Informacje o plebiscycie udziela Tomasz Gnap – tel. 697 770 406, e-mail: [email protected]

Wideo

Materiał oryginalny: Sportowiec Roku 2016 - ważne informacje - Nowiny