Sportowy Rozkład Jazdy (1-3 maja): Majówka z piłką nożną, siatkówką i biegami

Łukasz Pado
Łukasz Pado
Krzysztof kapica
Krzysztof kapica Krzysztof Kapica
Udostępnij:
Na majówkę już tradycyjnie nie zabraknie piłki nożnej. Tym razem nieco wolnego mają ligowcy, ale w niższych ligach gry będzie co nie miara.

BIEGI

XX Krośnieński Bieg Konstytucji i Zawody Nordic Walking (czw. 10.30, start ul. Kapucyńska - meta ul. Bursaki w Krośnie).

XXX Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3-go Maja (czw. 14, start i meta Al. Jana Pawła II w Stalowej Woli).

Bieg Konstytucji 3 Maja o Puchar Burmistrza Strzyżowa (czw. 12.30, Rynek w Strzyżowie).

KOLARSTWO

5 Rajd Rowerowy Śladami Białych Wilków Chorzelów-Szydłowiec (śr. 10.30).

PIŁKA NOŻNA

2 liga: ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola (wt. 17.30).
Klasa O**Dębica: Raniżów - Kamionka (śr. 16), Radomyśl Wielki - Kolbuszowa Dolna (śr. 16), Bielowy/Strzegocice - Chemik Pustków, Sędziszów Młp. - Przecław, Stal II Mielec - Czermin, Ostrowy Baranowskie - Wiewiórka, Widełka - Golemki, Olchowa - Wola Chorzelowska (wszystkie śr. 17). Jarosław: Morawsko - Święte (czw. 14), Lubaczów - Hurko/Hureczko, Gniewczyna - Kisielów-Pełnatycze, Piwoda - Grochowce, Zarzecze - Radymno, Skołoszów - Przeworsk, Pruchnik - Kańczuga, Narol - Kaszyce (wszystkie czw. 17); Krosno: Iwonicz - Besko (czw. 11), Korczyna - Czarni Jasło (czw. 13), Grabówka - Targowiska (czw. 15), Tarnawa - Przysietnica (czw. 15), Kopytowa - Rymanów (czw. 15), Markiewicza Krosno - Kołaczyce (czw. 16.30), Łężyny - Skołyszyn (czw. 16.30), Jedlicze - Dukla (czw. 17). Rzeszów: Resovia II - Jawornik Polski (śr. 16), Stobierna - Tyczyn (śr. 16), Sokołów Młp. - Niebylec (śr. 17), Dynów - Korona Rzeszów (śr. 17), Bratkowice - Żołynia (czw. 14), Niechobrz - Grodzisko Dolne (czw. 17), Krasne - Błażowa (wt. 15) i Sonina - Malawa (wt. 17). Stalowa Wola**: Mokrzyszów - Skowierzyn, Pysznica - Ździary, Jastkowice - Grębów, Sokół Kamień - Górno, Stal II Stalowa Wola - Jeżowe, Sokolniki - Leżajsk, Dąbrowica - Kłyżów, Gorzyce - Nowa Dęba (wszystkie czw. 16), Krzeszów - Zarzecze (czw. 17),

Klasa A
Dębica - gr. 1:
Będziemyśl - Frysztak, Przedbórz - Lubzina, Gnojnica - Krzywa, Łopuchowa/Łączki Kuch. - Kawęczyn, Nockowa - Wielopole Skrzyńskie, Klęczany - Zagorzyce (wszystkie czw. 17.30), Frysztak - Ocieka (wt. 12), gr. 2: zaległe: Czarna - Wisłoka II Dębica, Straszęcin - Stasiówka, Brzeźnica - Nagoszyn Korzeniów - Łęki Górne (wszystkie czw. 17.30);
Jarosław - gr. jarosławska: Kidałowice - Chłopice, Węgierka - Wietlin, Dobkowice - Tuchla, Pawłosiów - Koniaczów, Ostrów - Wysock, Manasterz - Sośnica, Zapałów - Wola Buchowska (wszystkie czw. 17), Munina - Pełkinie 9 maja; gr. lubaczowska: Lisie Jamy - Łukawiec, Basznia Dolna - Oleszyce, Wólka Krowicka - Futory, Wielkie Oczy - Krowica, Dachnów - Stary Dzików, Cieszanów - Stary Lubliniec, Horyniec - Młodów (wszystkie czw. 17); gr. przemyska: Nakło - Torki, Batycze - Medyka, Kosienice - Krówniki, Leszno - Czuwaj Przemyśl, Olszany - Ujkowice, Huwniki - Wyszatyce, Pikulice - Dubiecko (wszystkie czw. 17), Orły - Trójczyce odbył się 1 maja; gr. przeworska: Niżatyce - Jagiełła (czw. 11), Majdan Sieniawski - Świętoniowa (czw. 12), Grzęska - Łopuszka Wielka, Urzejowice - Gorliczyna, Rozbórz - Krzeczowice, Studzian - Gorzyce, Babice - Mirocin (wszystkie czw. 17), Orły - Trójczyce (wt. 17).

Krosno - gr. 1: Markowce - Czarna (czw. 13), Bukowsko - Bażanówka (czw. 15), Pakoszówka - Zarszyn (czw. 15), Uherce - Górki, Nowosielce - Lesko, Bezmiechowa - LKS II Pisarowce, Ustrzyki Dolne - Długie (wszystkie czw. 16.30), gr. 2: Krościenko Wyżne - Rogi (czw. 11), Wesoła - Brzozów (czw. 11), Sieniawa - Haczów (czw. 14), Iskrzynia - Lubatówka (czw. 15), Zmiennica - Jaśliska (czw. 15), Kobylany - Klimkówka (czw. 16.30); gr. 3: Moderówka - Chorkówka (czw. 11), Święcany - Iwla (czw. 11), Faliszówka - Łęki Dukielskie (czw. 15), Zarzecze - Mrukowa, Czeluśnica - Bieździedza, Sobniów Jasło - Nienaszów, Lubla - Odrzykoń (wszystkie czw. 16.30);
Rzeszów - gr. 1: Czudec - Grunwald Rzeszów (śr. 17), Przybyszówka - Świlcza (czw. 11), Zaczernie - Zabajka (czw. 14), Budy Głog. - Mogielnica (czw. 14), Wysoka Strzyż. - Hermanowa (czw. 14), Trzebownisko - Zgłobień (wt. 18), Jasionka - Wysoka (wt. 12) Głogowska (wt. 17); gr. 2: Dylągówka - Brzóza Stadnicka (czw. 11), Wólka Niedźwiedzka - Bachórz (czw. 14), Czarna - Rogóżno (czw. 16), Handzlówka - Rakszawa (czw. 16.30), Łańcut - Białobrzegi (czw. 17), Wólka Podl. - Medynia Głog., Dąbrówki - Chmielnik (wt. 16); gr. 3: Wadowice Górne - Tuszyma (śr. 14), Hucina - Smoczanka Mielec (śr. 17), Trześń - Wola Mielecka (śr. 17), Złotniki - Majdan Królewski (czw. 11), Chrząstów - Siedlanka (czw. 11), Podborze - AP Mielec (czw. 11.30), Breń Osuchowski - Jaślany (czw. 14);
Stalowa Wola - gr. 1: Kępie Zal. - Chwałowice (wt. 11).Jadachy - Chwałowice (czw. 11), Siarka II Tarnobrzeg - Wielowieś (czw. 11), Stany - Skopanie, Kępie Zaleszańskie - Ocice, Lipa - Wola Baranowska, Wrzawy - Zbydniów, Zabrnie - Stale, Knapy - Żupawa (czw. 16); gr. 2: Harasiuki - Kuryłówka, Brzóza Królewska - Hucisko, Wola Zarczycka - Wólka Tanewska, Stare Miasto - Brzyska Wola, Jelna - Podlesianka Kamień, Ulanów - Racławice, Sarzyna - Łowisko, Rzeczyca Długa - Podwolina (czw. 16).

Klasa B
Dębica - gr. 1: Zawada - Paszczyna (wt. 11),
Jarosław - gr. jar. 1:
zaległy: Jankowice - Surochów (czw. 13), gr. przemyska: Zabłotce - Młyny (czw. 14);
Krosno - gr. 1: Myczkowce - Łukowe, Jankowce - Tyrawa Wołoska, Czaszyn - Górzanka, Poraż - Zagórz (wszystkie czw. 13), Niebieszczany - Olszanica (czw. 14), Polańczyk - Średnia Wieś (czw. 16.30), gr. 2: Odrzechowa - Srogów Górny (czw. 12), Strachocina - Płowce/Stróże Małe, Pielnia - Jaćmierz, Wróblik Szlachecki - Posada Górna, Milcza - Rymanów Zdrój (wszystkie czw. 13), Czerteż - Głębokie (czw. 14); gr. 3: Trześniów - Jasionów (czw. 11), Wzdów - Grabownica (czw. 13), Dydnia - Jabłonka (czw. 13), Nozdrzec - Domaradz (czw. 15), Izdebki - Hłudno (czw. 15), Niebocko - Golcowa 31 maja, gr. 4: Pustyny - Koniczynka Krosno (czw. 11), Jasienica Rosielna - Głowienka (czw. 13), Bóbrka - Jasionka (czw. 13), Kombornia - Lubatowa (czw. 15), Równe - Węglówka (czw. 15), gr. 5: Łęki Strzyż. - Zręcin, Łubno Szlach. - Świerzowa, Potok - Szczepańcowa, Chlebna - Brzezówka (wszystkie czw. 13), Żeglce - Dobieszyn (czw. 17); gr. 6: Łubienko - Brzyska, Niegłowice - Szebnie, Osiek Jasielski - Osobnica, Dębowiec - Krempna, Makowiska - Nowy Glinik, Błażkowa - Hankówka-Brzyszczki (wszystkie czw. 11);
Rzeszów - gr. 2: zaległy: Grodzisko - Lubenia (śr. 17), gr 3: Kraczkowa - Głuchów (czw. 11), Wysoka - Markowa (czw. 11.30), Polonia Hyżne - Strażów (czw. 12), Husów - Tarnawka (czw. 13), Albigowa - Krzemienica (czw. 14), Harta - Wola Rafałowska (czw. 14), gr. 5: Borowa - Wierzchowiny (czw. 11), Malinie - Podleszany, Żarówka - Padew Narodowa, Dębiaki - Trzciana, Ławnica - Kawęczyn (wszystkie czw. 14), Górki - Rzędzianowice (wt. 17).;
Stalowa Wola - gr. 1: Trześń - Serbinów, Przyszów - Kopcie, Zakrzów - Tarnowska Wola, Krzątka - Cygany (czw. 13.30); gr. 2: Zaklików - Turbia (czw. 12.30), Radomyśl - Kurzyna, Jarocin - Pilchów, Majdan Zbyd. - Glinianka, Wola Rzeczycka - Kotowa Wola, Bieliniec - San Stalowa Wola (czw. 13.30); gr. 3: Łukowa - Giedlarowa, Majdan Łęt. - Przychojec, Przędzel - Sójkowa, Tarnogóra - Wólka Grodz. (czw. 13.30), Kopki - Biedaczów, Rudnik - Łętownia, Hucisko - Wierzawice (czw. 16).

CLJ - U15: Karpaty Krosno - Sandecja Nowy Sącz (śr. 12),

KOBIETY - 2 liga: DAP Dębica - Sparta Daleszyce (czw. 11), 3 liga: Kolbiszowa Dolna II - Gnojnica (czw. 11),

SIATKÓWKA
MĘŻCZYŹNI - 2 liga * play-off:
Krosno Glass PWSZ Karpaty - Neobus Niebylec (śr. 18, ul. Legionów).

KOBIETY - LSK * mecz o 3. miejsce (mecz nr 3): Developres Rzeszów - Budowlani Łódź (śr. 18);

ZOBACZ TAKŻE - Hrabia w Koronie, czyli Zdzisław Napieracz bez tajemnic

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie