Sportowy Rozkład Jazdy [15-16.06]. Awansem w Przeworsku i Wiązownicy, grają też w klasach O, A i B

Łukasz Pado
Łukasz Pado
Orzeł Przeworsk jako jeden z pierwszych klubów 4 ligi zakończy sezon już w środę.
Orzeł Przeworsk jako jeden z pierwszych klubów 4 ligi zakończy sezon już w środę. G. Kostka
Udostępnij:
Kilkadzisiąt spotkań piłkarskich zaplanowano na Podkarpaciu na najbliższą środę i czwartek. Awansem zagrają Orzeł Przeworsk z Izolatorem Boguchwała oraz KS Wiązownica ze Stalą Łańcut. Zaplanowana jest też m.in. pełna kolejka w klasach O Dębica, O Krosno i nie tylko. Zabacz pełny zestaw meczów na 15 i 16 czerwca.

Piłkarska środa (15.06.2022) - wykaz meczów

4 liga podkarpacka

Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała, śr. 17
KS Wiązownica - Stal Łańcut, czw. 16

Klasa O Dębica
Piast Wolica Piaskowa - Kolorado Wola Chorzelowska, śr. 18.00
Chemik Pustków - LKS Głowaczowa, śr. 18.00
Sokis Chorzelów - Smoczanka Mielec, śr. 18.00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Korona Majdan Królewski, śr. 18.00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Atut Podborze, śr. 18.00
Victoria Czermin - Radomyślanka Radomyśl Wielki, śr. 18.00
Team Przecław - Płomień Zagorzyce, śr. 18.00
Czarnovia Czarna - Kamieniarz Golemki, śr. 18.30

Klasa O Jarosław
KS Szówsko - San Gorzyce, śr. 18.00
Start Pruchnik - Czuwaj Przemyśl, śr. 18.00

Klasa O Krosno
Markiewicza Krosno - Tempo Nienaszów, śr. 18.00
13:00 Zamczysko Mrukowa - Czarni 1910 Jasło, czw. 13.00
14:00 Partyzant Targowiska - Cosmos Nowotaniec, czw. 14.00
15:00 Wiki Sanok - Zamczysko Odrzykoń, czw. 15.00
15:00 Grabowianka Grabówka - Beskid Posada Górna, czw. 15.00
16:30 Szarotka Uherce - Przełęcz Dukla, czw. 16.30
17:00 Cisy Jabłonica Polska - Przełom Besko, czw. 17.00
17:00 Nafta Jedlicze - Ostoja Kołaczyce, czw. 17.00

Klasa O Rzeszów
Jedność Niechobrz - Strumyk Malawa, śr. 18.00

Klasa O Stalowa Wola
Olimpia Pysznica - Azalia Wola Zarczycka, śr. 18.00
Transdźwig Stale - Pogoń Leżajsk, śr. 18.15
ŁKS Łowisko - Sokół Nisko, czw. 17.00
Stal II Stalowa Wola - LZS Rzeczyca Długa, czw. 17.00
LKS Brzyska Wola - San Kłyżów, czw. 17.00
Stal Nowa Dęba - Stal Gorzyce, czw. 17.00
Unia Nowa Sarzyna - LZS Ździary, czw. 17.00

Beniaminek Krosno wygrał turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", którego finał rozgrywany był na Stadionie Narodowym w Warszawie. Krośnianki okazały się najlepsze w kategorii U12 dziewcząt. W finale pokonały zespół z Katowic 1:0. Czytaj więcej...

Puchar Tymbarku dla Beniaminka Krosno. Drużyna z Podkarpacia...

Klasa A Jarosław
18:00 Przedmieście Jarosław - Victoria Kidałowice, śr. 18.00

Klasa A Przeworsk
Błękitni Grzęska - Cresovia Krzeczowice, śr. 18.00

Klasa A Krosno 1
LKS Izdebki - Osława Zagórz, czw. 17

Klasa A Krosno 3
Sobniów Jasło - Rędzinianka Wojaszówka, czw. 16

Klasa A Rzeszów I
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) - LKS Jasionka, śr. 17.30

Kogo wyróżniliśmy na plus, a kogo na minus po minionej kolejce 4 ligi podkarpackiej? Sprawdźcie.

4 liga podkarpacka. Hop bęc 37. kolejki 4 ligi czyli plusy i...

Klasa B Lubaczów
Piast Antoniki - Walter Opaka, czw. 14.00
Leśnik Płazów - Tanew Wola Wielka, czw. 17.00

Klasa B Krosno 2
Orion Pielnia - Victoria Pakoszówka, godz. 14.00

Klasa B Stalowa Wola II
Orzeł Rudnik nad Sanem - Huragan Zdziechowice, śr. 18.00

Klasa B Stalowa Wola III
KS Majdan Łętowski - Kłyż Tarnogóra, czw. 14.00
Wólczanka Wólka Grodziska - Victoria Giedlarowa, czw. 14.00
Jodła Przychojec - Azalia II Wola Zarczycka, czw. 14.00
Górnovia Górno - Jutrzenka Kopki, czw. 14.00
Złotsan Kuryłówka - Orzeł Biedaczów, czw. 14.00
San Wierzawice - Grabniak Hucisko, czw. 15.00
Azalia Brzóza Królewska - KS Sarzyna, czw. 16.00

Centralna Liga Juniorów - U15
Półfinał MP: Górnik Zabrze - Stal Rzeszów, śr. 12

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Materiały promocyjne partnera

Q&A z Bartoszem Kurkiem

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie