Sportowy Rozkład Jazdy (20-21 VI)

milbie
Łukasz Solski
Przed nami końcówka zmagań piłkarskich, a do tego m.in. futbol amerykański, czy zawody w karate tradycyjnym.

BIEGI
W ARŁAMOWIE: I Bieg Obrońców Granic - 14,7 km (s. 11, start i meta obok hotelu Arłamów).
W DĘBICY: Jubileuszowy Jagielloński Bieg Uliczny - 4,5 km (n. 10, przy hali sportowej I LO).

,b>FUTBOL AMERYKAŃSKI
W RZESZOWIE: Memoriał Ryszarda Szaro z udziałem Rzeszów Rockets, Przemyśl Bears i Aviators Mielec (n. 11, ul. Wyspiańskiego).

KARATE TRADYCYJNE
W RZESZOWIE: XV Ogólnopolski Puchar Dzieci (s. 11; hala przy ul. Podpromie).

KOLARSTWO GÓRSKIE
W DĘBICY: Otwarte mistrzostwa powiatu dę-bickiego (s. 8, stok narciarski w Stobiernej).

KOSZYKÓWKA
W RZESZOWIE: XIII Memoriał Renaty Barszczewskiej i Grzegorza Wiśniewskiego w Koszykówce Chłopców z udziałem MKS MOS V LO Rzeszów, AZS Politechniki Rzeszowskiej, MOSiR Przeworsk (pt. 16.30, hala ROSiR).
PIŁKA NOŻNA
Podokręg Dębica
Klasa O: Czarni Trześń - Błękitni Ropczyce, Chemik Pustków - Sokół Kolbuszowa Dolna, Monis Bielowy/Strzegocice - Lechia Sędziszów Młp., Radomyślanka Radomyśl Wielki - Zryw Dzikowiec, Start Wola Mielecka - Ostrovia Ostrowy Baranowskie, Borowiec Straszęcin - Czarnovia Czarna, Wilga Widełka - Igloopol Dębica, Progres Kawęczyn - Victoria Czermin (wszystkie s. 17).
Klasa A - gr. 1: Frysztak - Krzywa (n. 14), Kamionka - Lubzina, Ocieka - Łopuchowa, Wielopole Skrzyńskie - Ostrów, Przedbórz - Gnojnica, Zagorzyce - Klęczany (wszystkie n. 17); gr. 2: Golemki - Góra Motyczna, Paszczyna - Głowaczowa, Nagoszyn - Brzostek, Brzeźnica - Podgrodzie, Pustków - Żyraków, Wiewiórka - Wisłoka II Dębica (wszystkie n. 11).
Okręg Jarosław
Klasa O: Płomień Morawsko - Sanoczanka Święte, Zorza Zarzecze - Start Pruchnik, Czuwaj Przemyśl - Santos Piwoda, Pogoń-Sokół Lubaczów - KS Kisielów-Pełnatycze, Huragan Gniewczyna - Granica Stubno (wszystkie s. 17), Roztocze Narol - Błękitni Grzęska, KS Wiązownica - MKS Kańczuga, Motor Grochowce - MKS Radymno (wszystkie n. 17).
Klasa A - gr. jarosławska: Wysock - Łowce, Szówsko - Rudołowice, Makowisko - Rokietnica, Kidałowice - Roźwienica, Pełkinie - Pawłosiów, Manasterz - Ostrów, Zapałów - Surochów, Cieszacin Wielki - Laszki (wszystkie n. 17); gr. lubaczowska: Młodów - Lisie Jamy (s. 16), Ruda Różaniecka - Futory, Płazów - Horyniec, Cieszanów - Wielkie Oczy, Basznia Dolna - Krowica, Dachnów - Cewków, Stary Dzików - Oleszyce (wszystkie n. 17); gr. przemyska: Dubiecko - Fredropol (s. 17.30), Żurawica - Leszno (s. 17), Kaszyce - Ujkowice, Nehrybka - Jaksma-nice, Zadąbrowie - Medyka, Torki - Batycze, Hurko/Hureczko - Huwniki, Krówniki - Orły (wszystkie n. 17); gr. przeworska: Gorzyce - Jagiełła (s. 17.30), Gać - Gorliczyna, Majdan Sieniawski - Nowosielce, Rozbórz - Urzejowice, Żurawiczki - Tryńcza, Krzeczowice - Babice, Siennów - Świętoniowa (wszystkie n. 17).
Klasa B - gr. jarosławska 1: Sośnica - FC Roźwienica, Mołodycz - Dobkowice, Jankowice - Przedmieście Jarosław, Chłopice - Wierzbna, Wola Buchowska - Koniaczów (wszystkie n. 14), San Jarosław - Munina 0:3 vo. Pauza: Węgierka; gr. jarosławska 2: Tuchla - Łazy (s. 17), Wietlin - Korczowa, Młyny - Zaleska Wola, Korzenica - Chotyniec, Duńkowice - Michałówka (wszystkie n. 14), Bobrówka - Miękisz Nowy 0:3 vo. Pauza: Nienowice; gr. lubaczowska: zakończyła rozgrywki; gr. przemyska: Bircza - Bolestraszyce (s. 16), Pikulice - Kosienice (s. 17), Ostrów - Olszany, Kalników - Wyszatyce, Orzechowce - Nakło, Maćkowice - Niziny (wszystkie n. 14), pauza: Trójczyce. Gr. przeworska: Niżatyce - Panta- lowice (s. 18), Rozbórz Długi - Sietesz, Kramarzówka - Maćkówka, Studzian - Manasterz, Hawłowice - Rożniatów (wszystkie n. 14), Mirocin - Łopuszka Wielka (n. 17). Pauza: Jodłówka.
Okręg Krosno
Klasa O: Bukowianka Bukowsko - Orzeł Bieździedza, Orzeł Faliszówka - Bieszczady Ustrzyki Dolne, LKS Skołyszyn - Szarotka Uherce, LKS Haczów - Partyzant Targowiska, Iwonka Iwonicz - Grabowianka Grabówka, Kotwica Korczyna - Start Rymanów, Nafta Jedlicze - Iskra Przysietnica, LKS Pisarowce - Przełęcz Dukla (wszystkie n. 16.30).
Klasa A - gr. 1: Brzozów - Izdebki (s. 16.30), Jasienica Rosielna - Bażanówka, Zmiennica - Sanovia Lesko, Sieniawa - Strachocina, Krościenko Wyżne - Zarszyn, Długie - Kombornia, Klimkówka - Pielnia, Średnia Wieś - Bezmiechowa (wszystkie n. 16.30), gr. 2: Markiewicza Krosno - Nowy Żmigród, Rogi - Moderówka, Kobylany - Łężyny, Kołaczyce - Nienaszów, Sobniów-Jasło - Głowienka, Kopytowa - Osiek Jasielski, Zarzecze - Lubla, Zręcin - Odrzykoń (wszystkie n. 16.30).
Klasa B - gr. 1: Nowosielce - Czerteż (s. 17), Odrzechowa - Polańczyk, Płowce/Stróże Małe - Pakoszówka, Markowce - Poraż, Rzepedź - Srogów Górny, Czarna - Tarnawa, Baligród - Niebieszczany (wszystkie n. 13), gr. 2: Jasionka - Rymanów-Zdrój, Domaradz - Żeglce, Jasionów - Jabłonica Polska, Lubatówka - Iskrzynia, Chorkówka - Jaśliska, Dobieszyn - Nozdrzec, Jabłonka - Guzikówka Krosno (wszystkie n. 13); gr. 3: Brzyska - Makowiska, Łęki Dukielskie - Dębowiec, Mrukowa - Niepla, Czeluśnica - Błażkowa, Święcany - Hankówka-Brzyszczki, Nowy Glinik - Łubienko (wszystkie n. 13). Pauza: Tarnowiec.
Klasa C - gr. 1 i gr. 4: zakończyły rozgrywki; gr. 2: Wróblik Szlachecki - Górki (n. 15.30, w Milczy), Wesoła - Golcowa, Wzdów - Grabownica, Trześniów - Dydnia, Milcza - Hłudno, Głębokie - Niebocko (wszystkie n. 13), gr. 3: Bóbrka - Węglówka, Lubatowa - Pustyny, Równe - Iwla, Orlew Krosno - Wrocanka, Szczepańcowa - Posada Górna, Świerzowa - Wietrzno (wszystkie n. 13).
Podokręg Stalowa Wola
Klasa O: Orzeł Rudnik - LZS Zdziary (s. 16), San Wrzawy - Słowianin Grębów (s. 16), Sokół Kamień - Stal Gorzyce (s. 17), Wisan Skopanie - Unia Nowa Sarzyna, Sparta Jeżowe - Olimpia Pysznica, Sokół Sokolniki - ŁKS Łowisko, Stal II Stalowa Wola - OKS Mokrzyszów-Tarnobrzeg, LZS Rzeczyca Długa - Unia Skowierzyn (wszystkie n. 16).
Klasa A - gr. 1: Jarocin - Kamień (s. 17), Wola Zarczycka - Zarzecze (s. 17), Kuryłówka - Przędzel (s. 17.30), Brzóza Królewska - Groble (s. 18), Górno - Harasiuki, Jelna - Dębno, Krzeszów - Sarzyna (wszystkie n. 16); gr. 2: Radomyśl -Majdan Królewski (s. 17), Stany - Dąbrowica, Podwolina - Chwałowice, Wielowieś - Zaklików, Hadykówka - Siarka II Tarnobrzeg, Kotowa Wola - Kłyżów, Stale - Jadachy (wszystkie n. 16).
Klasa B - gr. 1: Zakrzów - Sobów (s. 17), Komorów - Tarnowska Wola, Wola Baranowska - Cygany, Kopcie - Krzątka, Serbinów - Ocice, Żupawa - Knapy, Chmielów - Żabno (wszystkie n. 16); gr. 2: Lipa - Majdan Zbydniowski (s. 17), Za-brnie - Wydrza, Rozwadów - Zdziechowice, Emaus Gorzyce - Trześń, Turbia - Wola Rzeczycka (wszystkie n. 13.30), pauza Zbydniów; gr. 3: Sójkowa - Kopki (s. 17), Kurzyna - Bieliny (n. 13.30), Bieliniec - Wólka Tanewska (n. 13.30), Racławice - Hucisko (n. 11), Glinianka - Ulanów (n. 17), pauza: Przyszów; gr. 4: Hucisko - Wierzawice, Łukowa - Przychojec, Biedaczów - Brzyska Wola, Stare Miasto - Tarnogóra (wszystkie n. 13), Łętownia - Majdan Łętowski (n. 15), Giedlarowa - Grodziszczanka II (n. 15.30).

SIATKÓWKA PLAŻOWA
W BRZOZOWIE: Mistrzostwa Podkarpacia kadetek (n. 10, przy basenach).
W BŁAŻOWEJ: Mistrzostwa Podkarpacia kadetów (n. 10, przy ZS).

TENIS STOŁOWY
W ŁAŃCUCIE: 16. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego (n. 9.30, hala MOSiR).
W RZESZOWIE: VI rzut rozgrywek ligi TKKF (s. 9, hala Gimnazjum nr 7, al. Rejtana).

Najszybsze wyniki na nowiny24.pl

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3