Sportowy Rozkład Jazdy [21-23 czerwca]. To już końcówka sezonu piłkarskiego

Łukasz PadoZaktualizowano 
Sprawdźcie, jakie sportowe emocje czekają kibiców w ten weekend
Sprawdźcie, jakie sportowe emocje czekają kibiców w ten weekend Sławomir Oskarbski
To już prawie piłkarskie ostatki. W większości klas OAB sezon dobiega końca i to ostatnia okazja, żeby zobaczyć jakiś mecz przed rozpoczęciem kolejnych rozgrywek. Ciekawie będzie też w Mielcu, gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski w chodzie, czy podczas innych imprez biegowych.

BADMINTON

Międzynarodowy Turniej Badmintona dla dzieci i dorosłych „Gramy dla Autyzmu” (s. 10, hala w Medyce).

BIEGI

V Festiwal Biegu Rzeźnika - Bieg Rzeźnika 80 km i Hadrcore 100 km (pt. 3.00 z Komańczy do Cisnej); Nocny Rzeźniczek 28 km (pt. 20 z Sokolnik do Cisnej), Mały Bieg Rzeźnika, „Rzeźniczek” 28 km (s. 8.00 z Sokolnik do Cisnej), V Rzeźnik Ultra 105 km i 150 km (czw. 18.30, Cisna), II Dycha na Jeleni Skok 11 km (s. 14, Cisna), III Rzeźnik ENIGMA ok 30 km (n. 4.30, start w Polańczyku), Rzeźniczątko dla dzieci (s. 9.30 w Cisnej i n. 9.30 w Polańczyku).

3 Ultra Przesilenie - Noc Kupały 70 km (s. 3.30), Sobótka 50 km (s. 3.30), Świętojanka 30 km (s. 5.30, Rynek w Dynowie).

Towarzyski Bieg dookoła zalewu Podwolina w Nisku (s. 18).

I Bieg im. Lotnej Kompanii Szturmowej por. Stanisława Maczka oraz Haczowskich Bohaterów Walk o Niepodległość Polski (n. 14, Park Dworski w Haczowie).

CHÓD SPORTOWY

Mistrzostwa Polski na 20 km, chód młodzieżowy w ramach 80-lecia FKS Stal Mielec (s. 18.45, Al. Niepodległości w Mielcu).

FUTBOL AMERYKAŃSKI

LFA2: Rzeszów Rockets - Przemyśl Bears (s. 18, boczne boisko Resovii).

KOLARSTWO

Łańcucki Maraton Rowerowy Granicami Powiatu Łańcut (s. 8).

MOTOCROSS

II Runda Otwartych Mistrzostw Woj. Podkarpackiego 2019 w Cross Country (n. 9).

PIŁKA NOŻNA

Klasa O - Dębica: Chemik Pustków - Korona Majdan Królewski, Olchovia Olchowa - LKS Głowaczowa, Płomień Zagorzyce - Lechia Sędziszów Młp., Sparta Chorzelów - Radomyślanka Radomyśl Wielki, Victoria Czermin - Kolorado Wola Chorzelowska, Victoria Ocieka - Kaskada Ostrów-Kamionka, LKS Wiewiórka - Kamieniarz Golemki (wszystkie s. 17);
Jarosław: Płomień Morawsko - Motor Grochowce (s. 14), Huragan Gniewczyna - LKS Skołoszów, Biało-Czerwoni Kaszyce - Gwiazda Wielkie Oczy, Błękitni Grzęska - Sanoczanka Święte, MKS Kańczuga - Granica Stubno, Łęk Ostrów - MKS Radymno, Czuwaj Przemyśl - Start Pruchnik, Pogoń-Sokół Lubaczów - San Hurko/Hureczko (wszystkie s. 17);
Krosno: Partyzant Targowiska - Iwonka Iwonicz (s. 11), Wisłok Sieniawa - Kotwica Korczyna (s. 11), Polonia Kopytowa - LKS Tarnawa, Markiewicza Krosno - Przełęcz Dukla, Nafta Jedlicze - Tempo Nienaszów, Iskra Przysietnica - Start Rymanów, Czarni 1910 Jasło - Ostoja Kołaczyce, Zamczysko Odrzykoń - Bieszczady Ustrzyki Dolne (wszystkie s. 17);
Rzeszów: koniec sezonu;
Stalowa Wola: Stal Nowa Dęba - Wisan Skopanie (s. 17), Siarka II Tarnobrzeg - Sparta Jeżowe (n. 11), LZS Ździary - Stal II Stalowa Wola (n. 16), Rotunda Krzeszów - Sokół Sokolniki (n. 16), LKS Brzyska Wola - Retman Ulanów (n. 16), Słowianin Grębów - Bukowa Jastkowice (n. 17), Olimpia Pysznica - Sokół Kamień (n. 17.30), Pogoń Leżajsk - Unia Nowa Sarzyna (śr. 17.30).

Klasa A - Dębica: koniec sezonu;
Jarosław, gr. jarosławska: Węgierka - Pełkinie (s. 16), Cieszacin Wielki - Kidałowice (s. 16), Laszki - Munina (s. 17), Szówsko - Manasterz (s. 17), Łowce - Pawłosiów (s. 17), Piwoda - Chłopice (s. 17), Dobkowice - Tuchla (n. 14), Wietlin - Sośnica (n. 17); gr. lubaczowska: Stary Dzików - Horyniec (s. 18), Wólka Krowicka - Basznia Dolna, Cieszanów - Lisie Jamy, Futory - Krowica, Płazów - Oleszyce, Łukawiec - Młodów (wszystkie n. 17); Cewków - Narol 0-4; gr. przemyska: Maćkowice - Nakło (s. 16), Żurawica - Leszno (s. 17), Jaksmanice - Bizon Medyka (s. 17), Orły - Batycze, Krówniki - Olszany, Kosienice - Torki, Trójczyce - Pikulice, Wiar Huwniki - Pogórze Dubiecko (wszystkie n. 17); gr. przeworska: Krzeczowice - Babice (s. 17.30), Łopuszka Wielka - Rozbórz (n. 16), Gać - Rożniatów (n. 17), Urzejowice - Jagiełła (n. 17), Gorliczyna - Zarzecze (n. 17); Gorzyce - Majdan Sieniawski rozegrano awansem (2:0);
Krosno - gr. 1: Lesko - Bezmiechowa, Grabownica - Nowosielce, Pakoszówka - Długie, Poraż - Uherce, Nowotaniec - Bukowsko, Bażanówka - Pisarowce, Niebieszczany - Zarszyn (wszystkie s. 17); gr. 2: Posada Górna - Klimkówka, Jabłonica Polska - Zmiennica, Iskrzynia - Wesoła, Grabówka - Krościenko Wyżne, Kombornia - Haczów, Izdebki - Rogi, Lubatówka - Brzozów (wszystkie s. 17); gr. 3: Czeluśnica - Bieździedza (pt. 17.30), Mrukowa - Sobniów Jasło, Łężyny - Skołyszyn, Osobnica - Lubla, Zręcin - Faliszówka, Zarzecze - Łęki Dukielskie, Łubno Szlacheckie - Chorkówka (wszystkie s. 17);
Rzeszów: koniec sezonu;
Stalowa Wola - gr. 1: Kępie Zaleszańskie - Żupawa (s. 13), Wielowieś - Skowierzyn (s. 15), Krzątka - Chwałowice (s. 15) Lipa - Dąbrowica (n. 16), Zaklików - Serbinów (n. 16), Mokrzyszów - Wrzawy (n. 16), Wola Baranowska - Knapy (n. 16); gr. 2: Giedlarowa - Stany (s. 16), Wólka Tanewska - Podlesianka Kamień (s. 16), Stare Miasto - Hucisko (s. 17.30), Łowisko - Brzóza Królewska, Sarzyna - Jarocin, Kuryłówka - Podwolina, Rzeczyca Długa - Wierzawice, Zarzecze - Jelna (wszystkie n. 16).

Klasa B - Dębica: koniec sezonu;
Jarosław, gr. jarosławska 1: Surochów - Wierzbna (s. 17), Wola Buchowska - Rudołowice (s. 18), Jankowice - Makowisko (n. 14), Rokietnica - Jodłówka (n. 14), Hawłowice - Koniaczów (n. 14); gr. jarosławska 2: Przedmieście Jarosław - Łazy (n. 14), Młyny - Zabłotce (n. 14), Duńkowice - Wysocko (n. 14), Korzenica - Nienowice (n. 14); gr. lubaczowska: Antoniki - Ruda Różaniecka (s. 17), Zabiała-Stare Sioło - Dachnów (n. 14), Mołodycz - Zapałów (n. 14), Zalesie - Stary Lubliniec (n. 14), Cetula - Opaka (n. 17); gr. przemyska: Bircza - Bolestraszyce (pt. 18), Łuczyce - Wyszatyce (s. 15), Fredropol - Kalników (n. 14), Ujkowice - Niziny (n. 14), Zadąbrowie - Nehrybka (n. 18); gr. przeworska: Nowosielce - Niżatyce (s. 14), Manasterz - Tryńcza (n. 11), Studzian - Siennów (n. 14), Żurawiczki - Maćkówka (n. 17);
Krosno * baraże o awans: Górzanka - Płowce/Stróże Małe (n. 13), Moderówka - Osiek Jasielski (n. 13), Górki Lubatowa (n. 15);
Rzeszów: koniec sezonu;
Stalowa Wola: gr. 2: Kurzyna - Majdan Zbyd. (n. 16), Bieliniec - Turbia (n. 16.30); gr. 3: Przychojec - Majdan Łętowski (s. 16), Przędzel - Rudnik (s. 17), Harasiuki - Kopki (n. 13.30), Tarnogóra - Hucisko (n. 13.30), Biedaczów - Wola Zarczycka (n. 13.30), Łętownia - Wólka Grodziska (n. 17).

PALP Mielec:
Krzemienica - Gliny Małe (n. 11); Kolorado-Retech - Partynia (n. 15), Janowiec - Goleszów (n. 15), Zdziarzec - Grochowe (n. 15).

KOBIETY - 3 liga: DAP Dębica - Olimpia Pysznica (s. 11), Sitowianka Budy Łańcuckie - Izolator Boguchwała (s. 14), Start Jarosław - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (s. 17), Sanovia Lesko - Korona Tuchla rozegrano (0:1).

Piknik z okazji 75-lecia Izolatora Boguchwała (s. od godz. 10.30, g. 16.30 „Mecz wspomnień”, IzoArena w Boguchwale).

Jubileusz 45-lecia Iskry Zgłobień (s. 14, stadion w Zgłobniu).

ŻUŻEL

2 liga: OK Bedmet Kolejarz Opole - Wilki Krosno (n. 17).

NOWINY - Mateusz Niedziałkowski, piłkarz SMS Resovia U15 w Centralnej Lidze Juniorów PZPN

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3