Sportowy Rozkład Jazdy [27-29 kwietnia]. Weekend pełen piłkarskich emocji i nie tylko. Najważniejsze wydarzenia sportowe na Podkarpaciu

Łukasz Pado
Łukasz Pado
PIŁKA NOŻNAKlasa A – Dębica – gr. 1: Klęczany - Przedbórz (s. 17), Krzywa - Lubzina (n. 11.30), Nockowa - Gnojnica, Zagorzyce - Będziemyśl, Wielopole Skrzyńskie - Ocieka, Kawęczyn - Frysztak (wszystkie n. 14); gr. 2: Stasiówka - Wisłoka II Dębica (n. 14), Żyraków - Łęki Górne (n. 14), LKS Pustków - Zasów-Mokre (n. 15), Brzeźnica - Korzeniów (n. 17), Nagoszyn - Czarna (n. 17); Jarosław – gr. jarosławska: Wietlin - Dobkowice (s. 15), Koniaczów - Munina (s. 17), Sośnica - Zapałów (n. 14), Chłopice - Wola Buchowska, Wysock - Manasterz, Pełkinie - Ostrów, Tuchla - Pawłosiów, Kidałowice - Węgierka (wszystkie n. 16); gr. lubaczowska: Oleszyce - Wólka Krowicka (n. 13), Lisie Jamy - Basznia Dolna (n. 13), Łukawiec - Młodów, Stary Lubliniec - Horyniec, Stary Dzików - Cieszanów, Krowica - Dachnów, Futory - Wielkie Oczy (wszystkie n. 16); gr. przemyska: Czuwaj Przemyśl - Orły (s. 16), Medyka - Kosienice (s. 16), Torki - Dubiecko (n. 13), Wyszatyce - Pikulice, Ujkowice - Huwniki, Trójczyce - Olszany, Krówniki - Leszno, Nakło - Batycze (wszystkie n. 16), gr. przeworska: Grzęska - Urzejowice (s. 11), Łopuszka Wielka - Świętoniowa (s. 17), Mirocin - Majdan Sieniawski (s. 17), Krzeczowice - Niżatyce (s. 17), Gorzyce - Babice (n. 16), Jagiełła - Studzian (n. 16), Gorliczyna - Rozbórz (n. 17.30); Krosno – gr. 1: Lesko - Bukowsko (n. 11), Czarna - Nowosielce (n. 15), Górki - Markowce (n. 15), Długie - Uherce, Zarszyn - Ustrzyki Dolne, LKS II Pisarowce – Pakoszówka, Bażanówka - Bezmiechowa (wszystkie n. 16.30); gr. 2: Krościenko Wyżne - Lubatówka (n. 11), Haczów - Iskrzynia (n. 11), Klimkówka - Jabłonica Polska (n. 13), Jaśliska - Kobylany (n. 13), Rogi - Wesoła (n. 13), Brzozów - Zmiennica (n. 15); gr. 3: Bieździedza - Sobniów Jasło (pt. 17.30), Odrzykoń - Moderówka (n. 11), Nienaszów - Faliszówka (n. 11), Chorkówka - Zarzecze (n. 11), Łęki Dukielskie - Lubla (n. 11.30), Mrukowa - Święcany (n. 13), Iwla - Czeluśnica (n. 13.30, w Dukli);
PIŁKA NOŻNAKlasa A – Dębica – gr. 1: Klęczany - Przedbórz (s. 17), Krzywa - Lubzina (n. 11.30), Nockowa - Gnojnica, Zagorzyce - Będziemyśl, Wielopole Skrzyńskie - Ocieka, Kawęczyn - Frysztak (wszystkie n. 14); gr. 2: Stasiówka - Wisłoka II Dębica (n. 14), Żyraków - Łęki Górne (n. 14), LKS Pustków - Zasów-Mokre (n. 15), Brzeźnica - Korzeniów (n. 17), Nagoszyn - Czarna (n. 17); Jarosław – gr. jarosławska: Wietlin - Dobkowice (s. 15), Koniaczów - Munina (s. 17), Sośnica - Zapałów (n. 14), Chłopice - Wola Buchowska, Wysock - Manasterz, Pełkinie - Ostrów, Tuchla - Pawłosiów, Kidałowice - Węgierka (wszystkie n. 16); gr. lubaczowska: Oleszyce - Wólka Krowicka (n. 13), Lisie Jamy - Basznia Dolna (n. 13), Łukawiec - Młodów, Stary Lubliniec - Horyniec, Stary Dzików - Cieszanów, Krowica - Dachnów, Futory - Wielkie Oczy (wszystkie n. 16); gr. przemyska: Czuwaj Przemyśl - Orły (s. 16), Medyka - Kosienice (s. 16), Torki - Dubiecko (n. 13), Wyszatyce - Pikulice, Ujkowice - Huwniki, Trójczyce - Olszany, Krówniki - Leszno, Nakło - Batycze (wszystkie n. 16), gr. przeworska: Grzęska - Urzejowice (s. 11), Łopuszka Wielka - Świętoniowa (s. 17), Mirocin - Majdan Sieniawski (s. 17), Krzeczowice - Niżatyce (s. 17), Gorzyce - Babice (n. 16), Jagiełła - Studzian (n. 16), Gorliczyna - Rozbórz (n. 17.30); Krosno – gr. 1: Lesko - Bukowsko (n. 11), Czarna - Nowosielce (n. 15), Górki - Markowce (n. 15), Długie - Uherce, Zarszyn - Ustrzyki Dolne, LKS II Pisarowce – Pakoszówka, Bażanówka - Bezmiechowa (wszystkie n. 16.30); gr. 2: Krościenko Wyżne - Lubatówka (n. 11), Haczów - Iskrzynia (n. 11), Klimkówka - Jabłonica Polska (n. 13), Jaśliska - Kobylany (n. 13), Rogi - Wesoła (n. 13), Brzozów - Zmiennica (n. 15); gr. 3: Bieździedza - Sobniów Jasło (pt. 17.30), Odrzykoń - Moderówka (n. 11), Nienaszów - Faliszówka (n. 11), Chorkówka - Zarzecze (n. 11), Łęki Dukielskie - Lubla (n. 11.30), Mrukowa - Święcany (n. 13), Iwla - Czeluśnica (n. 13.30, w Dukli); M. Marczak
Udostępnij:
Przed nami weekend pełen piłkarskich emocji i nie tylko. Prezentujemy najważniejsze wydarzenia sportowe na Podkarpaciu.

BADMINTON
VII Runda Podkarpackiej 1 Ligi Badmintona
(n. 10, hala ul. Jana Pawła II 30 w Jarosławiu).
BIEGI
XXXVIII Tarnobrzeski Bieg Siarkowca im. Kazimierza Sławka
(s. 9.45 – bieg dzieci i młodzieży, n. 11 – bieg główny na 10 km, pl. B. Głowackiego w Tarnobrzegu).
VII Bieg Pamięci senatora Stanisława Zająca – półmaraton (s. 10.30, start w Święcanach, meta Karpcka Troja).
FUTBOL AMERYKAŃSKI
2 Liga Futbolu Am.:
Rzeszów Rockets – Green Ducks Radom (n. 15, ul. Wyspiańskiego).
JEŹDZIECTWO
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w skokach przez przeszkody.
Konkursy na wysokościach 60-140 cm (pt.-n. 9, stadnina koni Leśna Wola w Głogowie Młp.).
KOLARSTWO
Kellys Cyklokarpaty
(s. 11, start i meta w Rynku w Przemyślu).
KOSZYKÓWKA
MĘŻCZYŹNI – 1 liga * półfinał play-off:
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Sokół Łańcut (s. 19, n. 17).
PIŁKA NOŻNA
1 liga:
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec (s. 15.30).
2 liga: Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków (pt. 17, w Boguchwale), Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg (s. 15).
3 liga: Soła Oświęcim - Resovia (s. 14.30), Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podl. (s. 16), Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik (s. 16), Spartakus Daleszyce - Karpaty Krosno (s. 16), JKS Jarosław – Unia Tarnów (s. 17);
4 liga: LKS Pisarowce - KS Wiązownica (s. 16), Igloopol Dębica - Ekoball Sanok (s. 16), Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała (s. 17), Rzemieślnik Pilzno - Unia Nowa Sarzyna (s. 17), Błękitni Ropczyce - Sokół Sieniawa (s. 17), Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko (s. 17.05), Granica Stubno - Piast Tuczempy (n. 16), Wisłok Wiśniowa - Głogovia Głogów Młp. (n. 16), pauza Wisłoka Dębica.
Klasa O – Dębica: Kaskada Kamionka - Olchovia Olchowa (s. 16, w Czarnej), Kamieniarz Golemki - Raniżovia Raniżów (s. 16), Team Przecław - Stal II Mielec (s. 16), Chemik Pustków - Kolorado Wola Chorzelowska (s. 17), Sokół Kolbuszowa Dolna - Wilga Widełka (s. 17), Victoria Czermin - Ostrovia Ostrowy Baranowskie (n. 11), Monis Bielowy/Strzegocice - Lechia Sędziszów Młp. (n. 14), LKS Wiewiórka - Radomyślanka Radomyśl Wielki (n. 16); Jarosław: Orzeł Przeworsk - Start Pruchnik (s. 11.45), MKS Kańczuga - Roztocze Narol (s. 15), Motor Grochowce - Zorza Zarzecze (s. 16), KS Kisielów-Pełnatycze - Santos Piwoda (s. 16), Sanoczanka Święte - Huragan Gniewczyna (s. 16), San Hurko/Hureczko - Biało-Czerwoni Kaszyce (s. 16), MKS Radymno - LKS Skołoszów (s. 17), Pogoń-Sokół Lubaczów - Płomień Morawsko (n. 11); Krosno: Partyzant Targowiska - Nafta Jedlicze (s. 16.30), Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka (n. 13), Start Rymanów - Iwonka Iwonicz (n. 15), Ostoja Kołaczyce - LKS Tarnawa (n. 16), Przełom Besko - Gaudium Łężyny (n. 16.30), Iskra Przysietnica - Polonia Kopytowa (n. 16.30), Przełęcz Dukla - Markiewicza Krosno (n. 16.30), Czarni 1910 Jasło - LKS Skołyszyn (n. 17); Rzeszów: Strumyk Malawa - KS Stobierna (s. 14), Bratek Bratkowice - Błażowianka (s. 16), Korona Bendiks Rzeszów - Resovia II (s. 17), GKS Niebylec - Dynovia Dynów (n. 14), Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Młp. (n. 14), Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Crasnovia Krasne (n. 16), Iskra Jawornik Polski - Sawa Sonina (n. 16), Strug Tyczyn - Jedność Niechobrz (n. 17); Stalowa Wola: Słowianin Grębów - Rotunda Krzeszów (s. 11), KP Zarzecze - Sokół Kamień (s. 17), OKS Mokrzyszów - Olimpia Pysznica (s. 17), Unia Skowierzyn - Stal Nowa Dęba (n. 11.30), San Kłyżów - Stal Gorzyce, Pogoń Leżajsk - Strzelec Dąbrowica, Sparta Jeżowe - Sokół Sokolniki, Górnovia Górno - Stal II Stalowa Wola, LZS Ździary - Bukowa Jastkowice (wszystkie n. 15).
Klasa A – Dębica – gr. 1: Klęczany - Przedbórz (s. 17), Krzywa - Lubzina (n. 11.30), Nockowa - Gnojnica, Zagorzyce - Będziemyśl, Wielopole Skrzyńskie - Ocieka, Kawęczyn - Frysztak (wszystkie n. 14); gr. 2: Stasiówka - Wisłoka II Dębica (n. 14), Żyraków - Łęki Górne (n. 14), LKS Pustków - Zasów-Mokre (n. 15), Brzeźnica - Korzeniów (n. 17), Nagoszyn - Czarna (n. 17); Jarosław – gr. jarosławska: Wietlin - Dobkowice (s. 15), Koniaczów - Munina (s. 17), Sośnica - Zapałów (n. 14), Chłopice - Wola Buchowska, Wysock - Manasterz, Pełkinie - Ostrów, Tuchla - Pawłosiów, Kidałowice - Węgierka (wszystkie n. 16); gr. lubaczowska: Oleszyce - Wólka Krowicka (n. 13), Lisie Jamy - Basznia Dolna (n. 13), Łukawiec - Młodów, Stary Lubliniec - Horyniec, Stary Dzików - Cieszanów, Krowica - Dachnów, Futory - Wielkie Oczy (wszystkie n. 16); gr. przemyska: Czuwaj Przemyśl - Orły (s. 16), Medyka - Kosienice (s. 16), Torki - Dubiecko (n. 13), Wyszatyce - Pikulice, Ujkowice - Huwniki, Trójczyce - Olszany, Krówniki - Leszno, Nakło - Batycze (wszystkie n. 16), gr. przeworska: Grzęska - Urzejowice (s. 11), Łopuszka Wielka - Świętoniowa (s. 17), Mirocin - Majdan Sieniawski (s. 17), Krzeczowice - Niżatyce (s. 17), Gorzyce - Babice (n. 16), Jagiełła - Studzian (n. 16), Gorliczyna - Rozbórz (n. 17.30); Krosno – gr. 1: Lesko - Bukowsko (n. 11), Czarna - Nowosielce (n. 15), Górki - Markowce (n. 15), Długie - Uherce, Zarszyn - Ustrzyki Dolne, LKS II Pisarowce – Pakoszówka, Bażanówka - Bezmiechowa (wszystkie n. 16.30); gr. 2: Krościenko Wyżne - Lubatówka (n. 11), Haczów - Iskrzynia (n. 11), Klimkówka - Jabłonica Polska (n. 13), Jaśliska - Kobylany (n. 13), Rogi - Wesoła (n. 13), Brzozów - Zmiennica (n. 15); gr. 3: Bieździedza - Sobniów Jasło (pt. 17.30), Odrzykoń - Moderówka (n. 11), Nienaszów - Faliszówka (n. 11), Chorkówka - Zarzecze (n. 11), Łęki Dukielskie - Lubla (n. 11.30), Mrukowa - Święcany (n. 13), Iwla - Czeluśnica (n. 13.30, w Dukli); Rzeszów – gr. 1: Hermanowa - Przybyszówka (s. 16.30), Zgłobień - Grunwald Rzeszów (s. 16.30), Zabajka - Budy Głog. (s. 17), Trzebownisko - Jasionka (s. 17), Świlcza - Czudec (n. 11), Mogielnica - Wysoka Strzyż. (n. 11.30), Wysoka Głog. - Zaczernie (n. 13); gr. 2: Brzóza Stadnicka - Czarna (s. 15), Łańcut - Rogóżno (s. 17), Chmielnik - Handzlówka (n. 12), Medynia Głogowska - Bachórz (n. 14), Wólka Podleśna - Dąbrówki (n. 14), Rakszawa - Dylągówka (n. 15), Białobrzegi - Wólka Niedźwiedzka (n. 17); gr. 3: Jaślany - Tuszyma (s. 16), PN Mielec - Chrząstów (s. 16), Majdan Królewski - Hucina (s. 16), Chorzelów - Podborze (n. 12), Siedlanka - Wadowice Górne (n. 14), Breń Osuchowski - Trześń (n. 14), Wola Mielecka - Złotniki (n. 18); Stalowa Wola – gr. 1: Skopanie - Kępie Zaleszańskie (s. 16), Jadachy - Lipa (s. 17), Siarka II Tarnobrzeg - Stany (n. 11), Wielowieś Tarnobrzeg - Żupawa, Stale - Kolejarz Knapy, Zbydniów - Zabrnie, Wola Baranowska - Wrzawy, Ocice - Chwałowice (wszystkie n. 15); gr. 2: Łowisko - Rzeczyca Długa (s. 11), Podlesianka Kamień - Ulanów (s. 16), Wólka Tanewska - Stare Miasto (s. 16.30), Harasiuki - Brzóza Królewska (s. 16.30), Kuryłówka - Podwolina (n. 13), Racławice - Sarzyna (n. 15), Hucisko - Wola Zarczycka (n. 15), Brzyska Wola - Jelna (n. 16).
KLASA B – Dębica – gr. 1: Kamionka II - Borek Wielki (n. 14), Góra Ropczycka - Zawada (n. 14), Bystrzyca - Brzostek (n. 14), Mała - Paszczyna (n. 16); gr. 2: Golemki II - Żdżary (n. 11), Ruda - Wylów (n. 12.30), Góra Motyczna - Dąbrówka Wisł. (n. 14), Dulcza Wielka - Stara Jast. (n. 14); Jarosław – gr. jar. 1: Makowisko - Rudołowice (s. 17), Przedmieście Jarosław - Jodłówka, Łowce - Surochów, Jankowice - Cieszacin Wielki, Rokietnica - Hawłowice (wszystkie n. 13); gr. jar. 2: Zaleska Wola - Chotyniec, Łazy - Szówsko, Michałówka - Korzenica, Młyny - Nienowice (wszystkie n. 13); Laszki - Zabłotce (n. 16), gr. lubaczowska: Mołodycz - Cewków, Opaka - Zalesie, Ruda Różaniecka - Antoniki, Płazów - Zabiała-Stare Sioło (wszystkie n. 13); gr. przemyska: Nehrybka - Kalników (n. 11), Jaksmanice - Żurawica, Niziny - Maćkowice, Orzechowce - Bolestraszyce, Zadąbrowie – Bircza, Łuczyce - Fredropol (wszystkie n. 13); gr. przeworska: Gać - Pantalowice (n. 13), Manasterz - Tryńcza (n. 13), Nowosielce - Maćkówka (n. 13), Sietesz - Żurawiczki (wszystkie n. 13), Rozbórz Długi - Siennów (n. 16); Krosno – gr. 1: Zagórz - Polańczyk (n. 13), Górzanka - Niebieszczany (n. 13), Tyrawa Wołoska - Czaszyn (n. 13), Średnia Wieś - Myczkowce (n. 13), Olszanica - Poraż (n. 15), Łukowe - Jankowce (n. 16.30); gr. 2: Posada Górna - Milcza (n. 11), Rymanów Zdrój - Strachocina (n. 13), Jaćmierz - Czerteż (n. 13), Płowce/Stróże Małe - Odrzechowa (n. 13), Głębokie - Wróblik Szlachecki (n. 16.30), Srogów Górny - Pielnia (n. 16.30); gr. 3: Domaradz - Izdebki (n. 11), Golcowa - Nozdrzec (n. 13), Jabłonka - Trześniów (n. 13), Hłudno - Wzdów (n. 13), Grabownica - Dydnia (n. 16.30), Jasionów - Niebocko (n. 16.30); gr. 4: Jasionka - Równe (n. 13), Wrocanka - Bóbrka (n. 13), Węglówka - Pustyny (n. 13), Głowienka - Kombornia (n. 15), Koniczynka Krosno - Jasienica Rosielna (n. 16.30); gr. 5: Szczepańcowa - Chlebna (n. 11), Dobieszyn - Łęki Strzyżowskie (n. 11), Brzezówka - Wojaszówka (n. 13), Zręcin - Łubno Szl. (n. 15), Świerzowa - Potok (n. 16.30); gr. 6: Osobnica - Dębowiec (n. 11), Hankówka-Brzyszczki - Łubienko (n. 13), Nowy Glinik - Błażkowa (n. 13), Szebnie - Osiek Jasielski (n. 13), Brzyska - Niegłowice (n. 15), Krempna - Makowiska (n. 16.30); Rzeszów, gr. 1: Rudna Mała - Nienadówka (s. 17), Junak Rzeszów - Trzciana (n. 11.30), Biała - Staroniwa Rzeszów (n. 14), Dąbrowa - Mrowla (n. 14), Stobierna-Krzywe - Rudna Wielka (n. 16), RKS Rzeszów - Nowa Wieś (n. 18, ul. Hetmańska); gr. 2: Szufnarowa - Zimowit Rzeszów (n. 11), Pstrągowa - Dobrzechów (n. 11), Nosówka - Lutoryż (n. 11), Borek Stary - Grodzisko (n. 14.30), Lubenia - Połomia (n. 16); gr 3: HALO Hyżne - Głuchów (s. 17), Harta - Strażów (n. 13), Tarnawka - Hyżne (n. 13), Markowa - Kraczkowa (n. 14), Krzemienica - Husów (n. 14), Wola Rafałowska - Wysoka (n. 17); gr. 4: Palikówka - Wola Dalsza (n. 12.30), Łąka - Trzebuska (n. 13), Dąb Kosina - Sitowianka Budy Łańc. (n. 14), Korniaktów - Łukawiec (n. 14), Smolarzyny - Zalesie (n. 15), Trzeboś - Budovia Budy Łańc. 3:[/b]0 vo; gr. 5: Borowa - Górki (n. 11), Trzciana - Ławnica (n. 11), Babicha - Dębiaki (n. 12), Wierzchowiny - Malinie (n. 12.30), Kawęczyn - Podleszany (n. 14), Rzędzianowice - Żarówka (n. 14.30), Padew Narodowa - Gryf Mielec 3:0 vo; gr. 6: Werynia - Trześń (n. 11), Ostrowy Tuszowskie - Dzikowiec (n. 11.30), Przyłęk - Dobrynin (n. 12), Kosowy - Kolbuszowianka (n. 14), Trzęsówka - Cmolas (n. 14), Zarębki - Łączki Brzeskie (n. 14); Stalowa Wola – gr. 1: Cygany - Trześń (n. 12.30), Sobów - Krzątka (n. 12.30), Kopcie - Hadykówka (n. 16), Serbinów - Żabno (n. 17); gr. 2: San Stalowa Wola - Radomyśl, Kotowa Wola - Bieliniec, Turbia - Wola Rzeczycka, Bieliny - Zaklików, Glinianka - Zdziechowice (w Ulanowie), Pilchów - Majdan Zbydniowski (wszystkie n. 12.30), Kurzyna - Jarocin (n. 16), gr. 3: Przychojec - Przędzel (s. 17), Wólka Grodziska - Łukowa, Wierzawice - Tarnogóra, Łętownia - Hucisko, Sójkowa - Rudnik, Biedaczów - Majdan Łętowski (wszystkie n. 12.30), Giedlarowa - Kopki (n. 14).
CLJ – U19: Stal Rzeszów – SMS Łódź (s. 12); Jagiellonia Białystok – Resovia (s. 17); U17: Cracovia - Stal Mielec (pt. 17.30), Karpaty Krosno - Korona Kielce (s. 13), Juventa Starachowice – Resovia (s. 16). U15: TOP 54 Biała Podlaska – SMS Jarosław (n. 12), Karpaty Krosno – Sandecja Nowy Sącz (śr. 12).
KOBIETY – 1 liga: Tarnovia – Resovia (s. 14), pauza Sokół Kolbuszowa Dolna; 2 liga: WKS Majdan Sieniawski - Respekt Myślenice (n. 13), DAP Dębica – Moravia Morawica 3:0 vo. 3 liga: Grodzisko D. – Stalowa Wola (s. 11), Pysznica – Resovia II (s. 11 ); Tuchla – Lesko (s. 13), Gnojnica – Jarosław (n. 11).

PIŁKA RĘCZNA
KOBIETY – 1 liga:
SPR JKS Jarosław – Wesoła Warszawa (pt. 19), 2 liga: Cracovia Kraków - San Jarosław (s. 19.30).
MĘŻCZYŹNI – 1 liga: Czuwaj Przemyśl – AZS-AWF Biała Podlaska (s. 18).
SIATKÓWKA
MĘŻCZYŹNI – PlusLiga – mecz o 5. miejsce:
Asseco Resovia – Jastrzębski Węgiel (s. 17, ew. n. 14.45). 2 liga * play-off: Neobus Niebylec - Krosno Glass PWSZ Karpaty (s. 18, i n. 17). Turnieje półfinałowe o awans do 2 ligi z udziałem PZL Sędziszów Młp. (pt. 16.30, s. 15, n. 10, w Staszowie), Spartakusa Adamówka (pt.-n., w Białej Podlaskiej).
KOBIETY – LSK * mecz o 3. miejsce (mecz nr 2): Budowlani Łódź - Developres Rzeszów (s. 18); 2 liga * play-off: Tomasovia Tomaszów Maz. - Szóstka Mielec (s. 18 i ew. n. 17), AZS UMCS Lublin - San-Pajda Jarosław przełożono na 5 maja. Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi z udziałem:[/b] MOSiR-u Jasło (pt.-n., w Andrychowie).
MŁODZICZKI: Turniej ćwierćfinałowy z udziałem KSZO Ostrowiec Św, MOSiR Stalowa Wola, MOS Wieliczka, Juvenia Rawa Maz., Sandecja Nowy Sącz i MKS V LO Rzeszów (pt.-n. 9, hala V LO w Rzeszowie).
SPORTY SIŁOWE
VII Mistrzostwa Rymanowa w Siłowaniu na Ręce Amatorów
“Piwnica Rymanowska” (s. 16, ul. Sanocka w Rymanowie).
TENIS STOŁOWY
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów
(pt.-n. 9, hala MOSiR, ul. Bursaki 29 w Krośnie).
ŻUŻEL
2 liga:
Stal Rzeszów - Stainer Unia Kolejarz Rawicz (n. 16.30), KSM Krosno pauzuje.
luci

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie