Sportowy Rozkład Jazdy (5-6 września)

LUCI
Kibice Stali Stalowa Wola liczą na wygraną z GKS-em Tychy.
Kibice Stali Stalowa Wola liczą na wygraną z GKS-em Tychy. Krzysztof Kapica
W weekend sporo ciekawych wydarzeń piłkarskich, ale nie tylko...Rozgrywki zaczyna liga hokejowa, a w Krośnie półfinał żużlowej II ligi.

BIEGI
W LUBACZOWIE: II Półmaraton - 21,097 km (n. 10, start Rynek w Lubaczowie, meta Kresowa Osada w Baszni Dolnej). W MSZANIE k. Dukli: III Bieg "O Kwitnący Kalosz Sołtyski" - 12 km (s. 12, koło Domu Lud.). W PRZEMYŚLU: Biegowe Grand Prix Przemyśla (s. 19, stadion Juvenii).

HOKEJ
PHL: Ciarko PBS Bank STS Sanok - Polonia Bytom (n. 17).

KOSZYKÓWKA
W KROŚNIE: Turniej o Puchar Prezydenta Krosna: Miasto Szkła Krosno - SKK Siedlce (pt. 16.30), GKS Tychy - Siarka Tarnobrzeg (pt. 18.30), mecz o 3. miejsce i finał (s. 16 i 18, wstęp wolny).
W PRZEMYŚLU: VII Międzynarodowy Turniej Koszykówki "Karpatia 2015" MCS Daniel Gimbaskets Przemyśl - Akademik Presov (s. 10), AZS UMCS Lublin - Stal Stalowa Wola (s. 12), Stal - Akademik (s. 17), Przemyśl - Lublin (s. 19), Lublin - Akademik (n. 10), Przemyśl - Stal (n. 12).

LEKKOATLETYKA
W RZESZOWIE: Mistrzostwa Podkarpackia młodzików, mityng kwal. POZLA (n. 14).
PIŁKA NOŻNA

KOBIETY - I liga: Rolnik B. Głogówek - Resovia (n. 17), Widok Lublin - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 11); II liga: Starówka Nowy Sącz - DAP Girls Dębica (s. 17); III liga: Izolator Boguchwała - Aquila Stalowa Wola (n. 11), Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Olimpia Pysznica (n. 16), San Gorzyce - GKS Majdan Sieniawski (s. 17).

II liga: Stal Stalowa Wola - GKS Tychy (s. 16), Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg (n. 17), Gryf Wejherowo - Stal Mielec (s. 17).

III liga: Piast Tuczempy - Orlęta Radzyń Podl. (s. 14.30), Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik (s. 16), Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm (s. 16.30), JKS 1909 Jarosław - Tomasovia Tomaszów Lub. (s. 17), Stal Rzeszów - Karpaty Krosno (s. 17), Wólczanka Wólka Pełk. - Lewart Lubartów (s. 17), Sokół Sieniawa - Motor Lublin (n. 17), Lublinianka - Polonia Przemyśl (n. 17), Hetman Zamość - Resovia 0:4.

IV liga: Crasnovia Krasne - Cosmos Nowotaniec (s. 11), Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów (s. 17), Kolbu-szowianka - Przełom Besko (n. 11), Wisłok Wiśniowa - KS Wiązownica (n. 15), Sokół Sokolniki - Rzemieślnik Pilzno (n. 16), Bukowa Jastkowice - LKS Pisarowce (n. 17), Wisłoka Dębica - Sokół Nisko (śr. 17), Jedność Niechobrz - Błękitni Ropczyce (śr. 17).

Podokręg Dębica
Klasa O: Chemik Pustków - LKS Ostrów (s. 13), Czarni Trześń - Raniżovia, Brzostowianka - Lechia Sędziszów Młp., Czarnovia Czarna - Sokół Kolb. Dolna, Igloopol Dębica - Ostrovia Ostrowy Bar., Wilga Widełka - Monis Bielowy, Zryw Dzikowiec - Kaskada Kamionka (wszystkie s. 17), Radomyślanka Radomyśl Wielki - Victoria Czermin (n. 17).
Klasa A - gr. 1: Łopuchowa - Zagorzyce, Gnojnica - Wielopole Skrz., Frysztak - Lubzina, Olchowa - Wo-lica Piask. (wszystkie n. 14), Pustynia - Klęczany (n. 15), Przedbórz - Nockowa (n. 16), Kawęczyn - Krzywa (n. 17); gr. 2: Głowaczowa - Góra Mot. (n. 11), Paszczyna - Podgrodzie (n. 11), Nagoszyn - Pustków (n. 15), Wiewiórka - Żyraków (n. 16), Zasów-Mokre - Stasiówka (n. 16), Łęki Górne - Straszęcin (n. 17).
Klasa B: Będziemyśl - Błękitni II Ropczyce, Bobrowa - Korzeniów, Żdżary - Czarnovia II Czarna (wszystkie n. 11), Stara Jastrząbka - Borowa, Mała - Siedliska-Bogusz, Brzeźnica - Ocieka, Góra Ropczycka - Zawada (wszystkie n. 14).

Okręg Jarosław
Klasa O: Czarni Oleszyce - Santos Piwoda, Pogoń--Sokół Lubaczów - Granica Stubno, MKS Radymno - MKS Kańczuga (wszystkie s. 16), Huragan Gniew-czyna - Start Pruchnik (n. 13), Fenix Leszno - Promyk Urzejowice, Zorza Zarzecze - Motor Grochowce, Makovia Makowisko - Błękitni Grzęska, Płomień Morawsko - Sanoczanka Święte (wszystkie n. 16).
Klasa A - gr. jarosławska: Pawłosiów - Szówsko, Duńkowice - Wietlin, Pełkinie - Syrenka Roźwieni-ca, Dobkowice - Łowce, Ostrów - Rudołowice, Węgierka - Wysock, Manasterz - Surochów, Laszki - Kidałowice (wszystkie n. 16); gr. lubaczowska: Młodów - Dachnów, Zabiała-Stare Sioło - Ciesza-nów, Wólka Krowicka - Stary Dzików, Basznia Dolna - Narol, Płazów - Wielkie Oczy, Lisie Jamy - Krowica, Ruda Róż. - Horyniec (wszystkie n. 16); gr. przemyska: Bircza - Orły, Bolestraszyce - Czuwaj Przemyśl, Dubiecko - Huwniki, Nakło - Kaszyce, Ujkowice - Krówniki, Batycze - Hurko/Hureczko, Zadąbrowie - Torki, Medyka - Fredropol (wszystkie n. 16); gr. przeworska: Łopuszka Wielka - Gać, Gorzyce - Kisielów-Pełnatycze, Nowosielce - Świętoniowa, Jagiełła - Majdan Sieniawski, Mirocin - Rozbórz, Siennów - Krzeczowice, Gorliczyna - Babice (wszystkie n. 16).
KLASA B - gr. 1 jarosławska: Mołodycz - Sośnica, Munina - Wola Buch., Chłopice - Jankowice, Wierzbna - Rokietnica, Przedmieście Jarosław - LKS II Skołoszów, FC Roźwienica - Cieszacin W. (wszystkie n. 13); gr. 2 jarosławska: Młyny - Nie-nowice, Zaleska Wola - Miękisz Nowy, Chotyniec - Zapałów, Michałówka - Korczowa, Korzenica - Tu-chla, Łazy - Koniaczów (wszystkie n. 13); gr. luba-czowska: Zalesie - Opaka (s. 17), Wola Wielka - Ce-tula, Cewków - Futory, Ryszkowa W. - Łukawiec, Antoniki - Stary Lub. (wszystkie n. 13); gr. prze- myska: Maćkowice - Żurawica, Wyszatyce - Niziny, Kalników - Orzechowce, Nehrybka - Trójczyce, Pikulice - Olszany, Jaksmanice - Łuczyce (wszystkie n. 13); gr. przeworska: Jodłówka - Pantalowice, Rożniatów - Tryńcza, Sietesz - Niżatyce, Maćkówka - Manasterz, Rozbórz Dł. - Studzian, Żurawiczki - Hawłowice (n. 13), Ujezna - Kramarzówka (n. 16.15).

Okręg Krosno
Klasa O: Szarotka Uherce - LKS Skołyszyn (s. 11), Grabowianka - Kotwica Korczyna (n. 15), Iskra Przysietnica - Czarni Jasło, Gaudium Łężyny - Markiewicza Krosno, Zgoda Zarszyn - Iwonka Iwonicz, Górnik Strachocina - Partyzant Targowiska, Bieszczady Ustrzyki Dolne - Orzeł Faliszówka, Przełęcz Dukla - Orzeł Bieździedza (wszystkie n. 16.30).
Klasa A - gr. 1: Haczów - Krościenko W. (s. 16.30), Sanok - Pakoszówka (n. 11), Jasienica Ros. - Iskrzy-nia (n. 13), Izdebki - Jabłonica Pol. (n. 15), Baligród - Zmiennica, Bażanówka - Długie, Lesko - Sieniawa, Bezmiechowa - Brzozów (wszystkie n. 16.30); gr. 2: Moderówka - Nienaszów (n. 11), Zarzecze - Lubla (n. 11), Mrukowa - Zręcin (n. 13, Samoklęski), Jedlicze - Kopytowa (n. 15), Osiek Jas.- Kołaczyce (n. 15), Nowy Żmigród - Klimkówka (n. 15), Rogi - Sobniów-Jasło (n. 16.30), Czeluśnica - Rymanów (n. 16.30).
Klasa B - gr. 1: Czarna - Poraż, Markowce - Średnia W., Pielnia - Odrzechowa (wszystkie n. 13), Nowo-sielce - Tarnawa (n. 15), Polańczyk - Płowce/ Stróże Małe (n. 16.30), Olszanica - Rzepedź (n. 16.30), Ry-manów-Zdrój - Niebieszczany (n. 16.30), gr. 2: Trze-śniów - Głowienka (n. 11), Guzikówka - Kombornia (n. 11), Dobieszyn - Lubatówka (n. 11), Jasionka - Jasionów, Żeglce - Wesoła, Nozdrzec - Jaśliska (wszy-stkie n. 13), Świerzowa - Lubatowa (n. 16.30); gr. 3: Odrzykoń - Błażkowa (n. 11), Chorkówka - Nowy Gli-nik (n. 11), Makowiska - Brzyska, Hankówka-Brzysz-czki - Łęki Duk., Szebnie - Kobylany, Święcany - Niepla, Dębowiec - Niegłowice (wszystkie n. 13).
Klasa C - gr. 1: Zagórz - LKS II Pisarowce, Czerteż - Myczkowce, Ropienka - Jankowce, Lutowiska - Czaszyn, Tyrawa Wołoska - Górzanka (wszystkie n. 13); gr. 2: Jabłonka - Dydnia, Posada G. - Głębokie, Hłudno - Górki, Jaćmierz - Golcowa (wszystkie n. 13), Grabownica - Niebocko (n. 16.30); gr. 3: Wróblik Szl. - Wietrzno, Milcza - Orlew Krosno, Wzdów - Węglówka, Bóbrka - Szczepańcowa (wszystkie n. 13), Równe - Pustyny (n. 16.30), gr. 4: Wojaszówka - Iwla (n. 10), Łubienko - Osobnica (n. 11), Chlebna - Łęki Strz., Potok - Krempna, Łubno Szlach. - Draganowa (wszystkie n. 13).

Podokręg Rzeszów
Klasa O: KS Stobierna - Astra Medynia Gł. (s. 17), KS Dąbrówki - Wisłok Czarna (n. 13), Bratek Bratko-wice - Strumyk Malawa (n. 15), Sokół Sokołów Młp. - Sawa Sonina (n. 16), LKS Trzebownisko - LKS Przybyszówka (n. 17), Wisłok Strzyżów - Głogovia Głogów Młp (n. 17), Dynovia Dynów - Błażowianka Błażowa (n. 17), Grodziszczanka - Resovia II 6:1.
Klasa A - gr. 1: Wysoka Strz. - Stal II Rzeszów (n. 11), Trzciana - Korona Rzeszów (n. 11), Świlcza - Nieby-lec (n. 11), Jasionka - Mogielnica (n. 12), Zgłobień - Zaczernie (n. 12), Nosówka - Wysoka Gł. (n. 14), Ty-czyn - Zabajka (n. 16); gr. 2: Dylągówka - Rogóżno (n. 12), Wólka Podl. - Handzlówka (n. 14), Wólka Niedź. - Żołynia (n. 14), Łukawiec - Rakszawa (n. 14), Markowa - Brzóza St. (n. 16), Borek Stary - Jawornik P. (n. 16), Głuchów - Wola Dalsza (n. 17), gr. 3: Tuszy-ma - Chrząstów (n. 11), Wola Miel. - Przecław (n. 14), Wola Chorz. - Dulcza W. (n. 14), Werynia - Gryf Mielec (n. 14), Cmolas - Złotniki (n. 16), Jaślany - Podle-szany (n. 16), Smoczanka - Wadowice G. (n. 16).
Klasa B - gr. 1: Rudna W. - Budy Gł. (n. 12), Mrowla - Bratek II (n. 14), Nowa Wieś - Biała (n. 14), Tytan Rzeszów - Rudna M. (n. 14), Staroniwa-Rzeszów - Junak Rzeszów (n. 17.30), RKS Rzeszów - Dąbrowa (n. 18); gr. 2: Pstrągowa - Czudec (n. 13), Grunwald Rzeszów - Dobrzechów, Szufnarowa - Herman-owa, Grodzisko - Połomia, Kozłówek - Lubenia (wszystkie n. 14); gr. 3: Albigowa - Bachórz (n. 11), Chmielnik - Hyżne (n. 12), Husów - Kraczkowa (n. 12), Harta - Łańcut (n. 12.30), Wola Raf. - Wysoka (n. 17); gr. 4: Palikówka - Białobrzegi (n. 11), Trzebuska - Zalesie (n. 12.30), Sitowianka Budy Łańc. - Budovia Budy Łańc. (n. 14), Kosina - Unia Korniaktów (n. 14), Stobierna-Krzywe - Trzeboś (n. 16), Strażów - Nie-nadówka (n. 15); gr. 5: Podborze - Rzędzianowice (n. 11.30), Wierzchowiny - Chorzelów, Kawęczyn - Babicha, Dębiaki - Ławnica, Górki - Padew Nar. (wszystkie n. 14), Malinie - Breń Osuch. (n. 16), Tuszów Nar.- Borowa (n. 16), gr. 6: Trześń - Ostrowy Tusz. (n. 11), Przyłęk - Siedlanka (n. 11.30), Sokół II Kolb. Dolna - Wylów (n. 12), Ruda - Kosowy, Trzę-sówka - Łączki Brzeskie, Dobrynin - Kolbuszo-wianka II (wszystkie n. 14).
PALP Mielec: Dąbrówka Wisł. - Grochowe (n. 11), Zgórsko - Goleszów, Dulcza Mała - Partynia, Krze-mienica - Zdziarzec, Janowiec - Żarówka (n. 14).

Podokręg Stalowa Wola
Klasa O: Transdźwig Stale - Jeziorak Chwałowice, Stal II Stalowa Wola - Olimpia Pysznica, Sokół Kamień - Zarzecze, Zdziary - Wisan Skopanie, Pogoń Leżajsk - San Wrzawy, Orzeł Rudnik - Mokrzyszów, Unia N. Sarzyna - Słowianin Grębów (n. 16), Stal Gorzyce - Unia Skowierzyn rozegrano awansem.
Klasa A - gr. 1: Stare Miasto - Przędzel (n. 13), Krzeszów - Kuryłówka (n. 11), Jeżowe - Brzóza Król., Ulanów - Jelna, Wola Zar. - Górno, Podlesianka Kamień - Sarzyna, Jarocin - Harasiuki (wszystkie n. 16); gr. 2: Knapy - Rzeczyca Dł. (s. 16), Ocice - Podwolina (s. 17), Kłyżów - Przyszów, Lipa - Kotowa Wola, Majdan Król. - Radomyśl, Stany - Zaklików (wszystkie n. 16), Jadachy - Dąbrowica (n. 17.45).
Klasa B - gr. 1: Cygany - Sobów (n. 15.45), Wielo-wieś - Wola Bar., Zakrzów - Kopcie, Komorów - Hadykówka, Serbinów - Chmielów, Tarnowska Wola - Żupawa, Krzątka - Żabno (wszystkie n. 16); gr. 2: Wola Rzecz.- Zbydniów (n. 11), Turbia - Wydrza (n. 16.15), Zdziechowice - Majdan Zbyd., Zabrnie - Rozwadów, Trześń - Emaus Gorzyce (wszystkie n. 16), Pilchów - Kępie Zal. (śr. 17); gr. 3: Łowisko - Kurzyna (n. 11), Racławice - Kopki, Hucisko - Cygany, Bieliny - Glinianka (wszystkie n. 13.30), Bieliniec - Wólka Tan. (n. 16.30). gr. 4: Biedaczów - Tarnogóra, Łukowa - Brzyska W., Majdan Łęt. - Przychojec, Grodziszczanka II - Dębno, Hucisko - Łętownia (wszystkie n. 13). Giedlarowa - Wierzawice (n. 16).

CLJ: SMS Łódź - Stal Mielec (s. 13), Stal Rzeszów - Legia Warszawa (n. 11).

PIŁKA RĘCZNA
PGNiG Superliga: PGE Stal Mielec - Vive Tauron Kielce (s. 18).

TENIS STOŁOWY
Superliga mężczyzn: AZS Politechnika Rzeszów - Kolping Frac Jarosław (wt. 18), Strzelec Frysztak - Olimpia-Unia Grudziądz (wt. 18).

ŻUŻEL
II liga: KSM Krosno - Wybrzeże Gdańsk (n. 15).

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Wideo

Materiał oryginalny:

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3