reklama

Sportowy rozkład jazdy (6/7 czerwca)

LUCIZaktualizowano 
Łukasz Solski
Przed nami kolejny ciekawy weekend, pełen sportowych emocji. Sprawdź, gdzie i kiedy grają twoje ulubione zespoły.

BIEGI
W KOMAŃCZA/USTRZYKI GÓRNE: XII Bieg Rzeźnika z Komańczy do Ustrzyk Górnych 78 km i 100 km (pt. 3.00). Bieg "Rzeźniczek" 27 km (s. 7.45, w Cisnej), Bieg "Rzeźniczątko"(s. 9.30, w Cisnej).
W TARNOBRZEGU: IV Maraton Vitarade Jezioro Tarnobrzeskie - 42,195 km (s. 9, trasa po pętli wokół Jeziora Tarnobrzeskiego). Ćwierćmaraton (s. 9).
W KOLBUSZOWEJ: Puchar Polski Nordic Walking (s. 10 - półmaraton, s. 11.30 - 5 i 10 km, s. 13.30 - mini dla dzieci 0-6 lat).

JEŹDZIECTWO
W GLINIKU ZABOROWSKIM: II kwalifikacja do Otwartego Pucharu Podkarpacia (s. i n. 9).

KOSZYKÓWKA
W PRZEMYŚLU: XI Turniej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Prezydenta Przemyśla z udziałem zespołów ze Słowacji, Ukrainy, Przemyśla i reprezentacji Podkarpacia (pt. 14m s. i n. 9.30).

LEKKOATLETYKA
W RZESZOWIE: Liga Młodzików woj. Podkarpackiego II rzut oraz wojewódzkie eliminacje sztafet do OOM (n. 15, ul. Wyspiańskiego).

PIŁKA NOŻNA

II liga: Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard Szczeciński, MKS Kluczbork - Stal Mielec, Siarka Tarnobrzeg - Raków Częstochowa (wszystkie n. 16).

III liga: Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski, Stal Rzeszów - Wisłoka Dębica, Orzeł Przeworsk - Sokół Sieniawa, Podlasie Biała Podlaska - Lublinianka Lublin, Hetman Żółkiewka - Karpaty Krosno, Stal Kraśnik - JKS 1909 Jarosław, Motor Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski, Izolator Boguchwała - Resovia, Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm (wszystkie s.17).

IV liga: Strumyk Malawa - Przełom Besko, Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Wiśniowa, Stal Nowa Dęba - Bukowa Jastkowice, Crasnovia Krasne - Czarni 1910 Jasło, Piast Tuczempy - Sokół Nisko, Polonia Przemyśl - Sawa Sonina, Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno, Pogoń Leżajsk - LKS Skołoszów (wszystkie n. 17).

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych:
Górnik Łęczna - Resovia (s. 15.30).

Podokręg Dębica
Klasa O: Czarni Trześń - Chemik Pustków (s. 17), Radomyślanka Radomyśl W. - Sokół Kolbuszowa Dolna (n. 11), Start Wola Miel.- Lechia Sędziszów Młp. (n. 16), Borowiec Straszęcin - Zryw Dzikowiec (s. 17), Wilga Widełka - Ostrovia Ostrowy Bar. (n. 12), Victoria Czermin - Igloopol Dębica (n. 11).

Klasa A - gr. 1: Kamionka - Ocieka (n. 17), Wielopo-le Skrz. - Lubzina (n. 16), Przedbórz - Łopuchowa (n. 16), Frysztak - Ostrów (n. 14), Zagorzyce - Gnojnica (n. 17), Klęczany - Krzywa (n. 11); gr. 2: Golemki - Paszczyna (n. 14, w Czarnej), Nagoszyn - Góra Motyczna (n. 15), Brzeźnica - Głowaczowa (n. 14), LKS Pustków - Brzostek (n. 16.30), Wiewiórka - Podgrodzie (pt .18), Wisłoka II D. - Żyraków (n. 15).

Klasa B - gr. 1: Borek Wielki - Zawada, Będziemyśl - Mała, Nockowa - Błękitni II Ropczyce, Pustynia - Wolica Piaskowa, Góra Rop. - Olchowa (wszystkie n. 11); gr. 2: Łęki Górne - Czarnovia II, Zasów-Mokre - Siedliska Bogusz, Jodłowa - Stara Jastrz., Stasiów-ka - Bobrowa (wszystkie n. 14), Pauza Borowa.

Okręg Jarosław
Klasa O: Czuwaj Przemyśl - Błękitni Grzęska (s. 17), Pogoń-Sokół Lubaczów - MKS Kańczuga (s. 17), Motor Grochowce - Santos Piwoda (n. 16), Płomień Morawsko - Roztocze Narol, Zorza Zarzecze - Sano-czanka Święte, KS Wiązownica - Start Pruchnik, Huragan Gniewczyna - MKS Radymno, Granica Stubno - KS Kisielów-Pełnatycze (wszystkie n. 17).

Klasa A - gr. jarosławska: Manasterz - Roźwieni-ca (n. 12.30), Laszki - Surochów (n. 14), Pełkinie - Zapałów, Wysock - Szówsko, Makowisko - Łowce, Kidałowice - Rudołowice, Pawłosiów - Rokietnica, Cieszacin Wielki - Ostrów (wszystkie n. 17), gr. lubaczowska: Oleszyce - Cewków (n. 12), Ruda Róż. - Płazów, Młodów - Futory, Cieszanów - Hory-niec, Basznia Dolna - Lisie Jamy, Dachnów - Wielkie Oczy, Stary Dzików - Krowica (wszystkie n. 17); gr. przemyska: Kaszyce - Dubiecko, Żurawica - Ujko-wice, Nehrybka - Fredropol, Zadąbrowie - Leszno, Torki - Jaksmanice, Hurko/Hureczko - Medyka, Krówniki - Batycze, Orły - Huwniki (n. 17); gr. przeworska: Żurawiczki - Nowosielce (n. 11.30), Świętoniowa - Babice (n. 13), Gać - Majdan Sien.(n. 15), Rozbórz - Gorliczyna, Gorzyce - Urzejowice, Krzeczowice - Tryńcza, Siennów - Jagiełła (n. 17).

Klasa B - gr. jarosławska 1: Mołodycz - FC Roźwienica, Jankowice - Dobkowice, Chłopice - Węgierka, Wola Buchowska - Przedmieście Jarosław, Koniaczów - Wierzbna (wszystkie n. 14), Sośnica - San Jarosław 3:0 vo. Pauza Munina. gr. jarosławska 2: Tuchla - Wietlin, Młyny - Łazy, Nienowice - Korczowa, Korzenica - Zaleska Wola, Miękisz Nowy - Michałówka (wszystkie n. 14); gr. lubaczowska: Antoniki - Wola Wielka, Zabiała-Stare Sioło - Wólka Krowicka, Opaka - Ryszkowa Wola, Stary Lubliniec - Łukawiec, Zalesie - Cetula (wszystkie n. 14), gr. przemyska: Ostrów - Trójczyce, Kalników - Olszany, Orzechowce - Wyszatyce, Maćkowice - Kosienice, Bircza - Nakło, Bolestraszyce - Niziny (wszystkie n. 14), Pauza Pikulice. gr. przeworska: Niżatyce - Jodłówka, Rozbórz Długi - Pantalowice, Studzian - Sietesz, Hawłowice - Maćkówka, Łopuszka Wielka - Rożniatów (wszystkie n. 14), Mirocin - Manasterz (n. 17), Pauza Kramarzówka.

Okręg Krosno
Klasa O: Iwonka Iwonicz - Szarotka Uherce (s. 16.30), LKS Pisarowce - Start Rymanów (n. 11, w Sanoku), Orzeł Faliszówka - Orzeł Bieździedza, LKS Skołyszyn - Bukowianka Bukowsko, Kotwica Korczyna - Partyzant Targowiska, Nafta Jedlicze - Grabowianka Grabówka (wszystkie n. 15), LKS Haczów - Bieszczady Ustrzyki Dolne (n. 16.30), Przełęcz Dukla - Iskra Przysietnica (n. 16.30).

Klasa A - gr. 1: Klimkówka - Zarszyn (n. 13), Średnia Wieś - Pielnia (n. 13), Bezmiechowa - Izdebki (n. 14), Sieniawa - Jasienica Rosielna (n. 15), Zmiennica - Bażanówka, Krościenko Wyżne - Lesko, Długie - Strachocina, Brzozów - Kombornia (wszystkie n. 16.30). gr. 2: Sobniów Jasło - Łężyny (n. 11), Zarzecze - Głowienka (n. 11), Odrzykoń - Lubla (n. 11), Kopytowa - Nienaszów (n. 13), Zręcin - Osiek Jas.(n. 15), Kołaczyce - Moderówka (n. 16), Rogi - Nowy Żm. (n. 16.30), Kobylany - Markiewicza Krosno (n. 16.30).

Klasa B - gr. 1: Płowce/Stróże Małe - Polańczyk, Markowce - Odrzechowa, Rzepedź - Pakoszówka, Czarna - Poraż (wszystkie n. 13), Baligród - Srogów Górny (n. 16.30), Nowosielce - Tarnawa (n. 15), Czerteż - Niebieszczany (n. 14); gr. 2: Domaradz - Rymanów Zdrój (n. 11), Jasionów - Jasionka (n. 16.30), Lubatówka - Żeglce (n. 13), Chorkówka - Jabłonica Polska (n. 11), Dobieszyn - Iskrzynia (n. 14), Jabłonka - Jaśliska (n. 16.30, Niebocko), Guzikówka Krosno - Nozdrzec (n. 14); gr. 3: Łęki Dukielskie - Makowiska, Mrukowa - Brzyska, Święcany - Niepla, Nowy Glinik - Błażkowa, Tarnowiec - Hankówka-Brzyszczki (wszystkie n. 13), Czeluśnica - Dębowiec (n. 16.30).

Klasa C - gr. 1: zakończyła rozgrywki. gr. 2: Wróblik Szlachecki - Wzdów (n. 15.30), Trześniów - Górki (n. 11), Golcowa - Grabownica, Milcza - Dydnia, Głębokie - Wesoła, Niebocko - Hłudno (n. 13); gr. 3: Nafciarz Bóbrka - Lubatowa (n. 13), Równe - Węglówka (n. 13), Orlew Krosno - Pustyny (n. 16.30), Szczepańcowa - Iwla (n. 16.30), Świerzowa - Wro-canka (n. 16.30), Wietrzno - Posada Górna (n. 13); gr. 4: Wojaszówka - Łubno Szlacheckie (s. 17), Brze-zówka - Draganowa, Łęki Strzyżowskie - Krempna, Potok - Chlebna, Niegłowice - Szebnie (n. 13).

Podokręg Rzeszów
Klasa O: Wisłok Strzyżów - Stal II Rzeszów, KS Dąbrówki - Bratek Bratkowice, Sokół Sokołów Młp. - KP Zabajka, Jawor Krzemienica - Astra Medynia Głogowska, Jedność Niechobrz - Grodziszczanka Grodzisko Dolne, Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Resovia II, Start Brzóza Stadnicka - Dynovia Dynów, KS Stobierna - LKS Trzebownisko (wszystkie n. 17).

Klasa A - gr. 1: Wysoka Strz. - Niebylec, Głogów Młp. - Wysoka Gł., Chmielnik - Staroniwa Rzeszów, Zaczernie - Tyczyn, Korona Rzeszów - Jasionka, Przybyszówka - Hermanowa (wszystkie n. 11), Mogielnica - Nowa Wieś 3:0 vo; gr. 2: Błażowa - Albigowa, Żołynia - Wola Dalsza, Husów - Biało-brzegi, Borek Stary - Rogóżno, Jawornik Polski - Handzlówka, Rakszawa - Czarna, Markowa - Pali-kówka (n. 11), gr. 3: Chrząstów - Smoczanka Mielec, Gryf Mielec - Wola Chorzelowska, Dulcza Wielka - Breń Osuchowski, Trzęsówka - Ławnica, Cmolas - Raniżów, Hucina - Jaślany, Podleszany - Wadowice Górne (wszystkie n. 11), Pauza Przecław.

Klasa B - gr 1: Junak Rzeszów - RKS Rzeszów, Zimowit Rzeszów - Biała, Mrowla - Budy Gł., Dąbrowa - Tytan Rzeszów, Rudna Wielka - Trzciana, Rudna Mała - Świlcza (wszystkie n. 14). gr 2: Czudec - Szufnarowa, Pstrągowa - Lubenia, Grunwald Rzeszów - Grodzisko, Kozłówek - Lutoryż, Zgłobień - Połomia, Dobrzechów - Nosówka (wszystkie n. 14); gr 3: Harta - Wola Rafałowska, Wysoka Łańc. - Łańcut, Bachórz - Dylągówka, Hyżne - Strażów (n. 14), Pauza Kraczkowa. Głuchów - Sawa II Sonina 3:0 vo, gr 4: Kosina - Budovia Budy Łańcuckie, Trzebuska - Trzeboś, Zalesie - Korniaktów, Wólka Podleśna - Stobierna-Krzywe, Łąka - Budy Łańcuckie, Łukawiec - Nienadówka (wszystkie n. 14); gr 5: Górki - Malinie, Borowa - Tuszów Narodowy, Złotniki - Padew Narodowa (wszystkie n. 14), Gliny Małe - Babicha 0:3 vo.Pauza Dębiaki. gr 6: Podborze - Rzędzianowice, Wylów - Kawęczyn, Chorzelów - Ruda, Tuszyma - Wierzchowiny, Trzciana - Łączki Brzeskie (wszystkie n. 14); gr 7: Ostrowy Tuszowskie - Trześń, Kolbuszowianka II - Werynia, Przyłęk - Poręby Dymarskie, Kosowy - Zarębki, Dobrynin - Sokół II Kolb. Dolna (wszystkie n. 14), Pauza Siedlanka.
PALP Mielec: Zgórsko - Janowiec, Żarówka - Dulcza Mała, Dąbrówka - Goleszów (wszytkie n. 14), Zdziarzec - Partynia rozegrano awansem.

Podokręg Stalowa Wola
Klasa O: Stal II Stalowa Wola - Olimpia Pysznica (s. 16), Wisan Skopanie - San Wrzawy, Sparta Jeżowe - Unia Nowa Sarzyna, Sokół Sokolniki - Słowianin Grębów, Sokół Kamień - ŁKS Łowisko, Orzeł Rudnik - OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg, LZS Rzeczyca Długa - Stal Gorzyce, Unia Skowierzyn - LZS Ździary (wszystkie n. 16).

Klasa A - gr. 1: Górno - Jarocin, Jelna - Harasiuki, Wola Zarczycka - Dębno, Kuryłówka - KS Sarzyna, Groble - Przędzel (wszystkie n. 16), Brzóza Królewska - Zarzecze (n. 17), Krzeszów - Podlesianka Kamień (n. 17); gr. 2: Stany - Radomyśl, Wielowieś - Majdan Królewski, Hadykówka - Chwałowice, Kotowa Wola - Zaklików, Stale - Siarka II Tarnobrzeg, Jadachy - Kłyżów (wszystkie n. 17), Podwolina - Dąbrowica (n. 17),

Klasa B - gr. 1: Serbinów - Krzątka (n. 12), Komorów - Wola Baranowska (n. 13), Kopcie - Tarnowska Wola, Zakrzów - Cygany, Żupawa - Sobów, Chmielów - Ocice, Żabno - Knapy (wszystkie n. 16); gr. 2: Rozwadów - Wydrza (n. 14), Zabrnie - Zbydniów, Turbia - Zdziechowice, Lipa - Trześń, Majdan Zbydniowski - Wola Rzeczycka (wszystkie n. 16), Pauza Emaus Gorzyce; gr. 3: Bieliniec - Bieliny, Racławice - Przyszów, Glinianka - Wólka Tanewska, Sójkowa - Hucisko (wszystkie n. 13.30), Pauza Kurzyna, Kopki - Ulanów 12 czerwca; gr. 4: Hucisko - Łukowa, Biedaczów - Wierzawice, Łętownia - Przychojec, Stare Miasto - Brzyska Wola, Giedlarowa - Majdan Łętowski, Grodziszczanka II - Tarnogóra (wszystkie n. 13.30).

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3