Sportowy rozkład jazdy czyli gdzie wybrać się w weekend [18-20 września]

LUCI
Duuuuuużo piłki nożnej i co raz więcej rozgrywek halowych czeka w ten weekend na podkarpackich kibiców.

BIEGI

W ORELCU: II zaporowy triathlon na dystansach: 1/4 IM i 1/8 M (950 i 475 m - pływ., 45 i 22,5 km - rower, 10,8 i 5,2 km - bieg). II zaporowy maraton (n. 8)
W RUDNIKU: Bieg "Spełniać Marzenia" (s. 13).
W PUSTYNI: II dziesiątka o puchar wójta (s. 11).
W PRZEMYŚLU: III Przemyska Dycha (n. 10).
W DYLĄGÓWCE: Bieg Niezłomnych (n. 10).

HOKEJ

Ekstraliga: Ciarko PBS Bank STS Sanok - JKH GKS Jastrzębie (pt. 18), TatrySki Podhale Nowy Targ - STS Sanok (n. 18).

KOSZYKÓWKA

W TARNOBRZEGU: XV Memoriał im. Kazimierza Wacławczyka i Witolda Kusia: Siarka Tarnobrzeg - Stal Lublin (s. 16), Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza (s. 18), mecz o 3. miejsce (n. 16), finał (n. 18).
W RZESZOWIE: IV Memoriał Mieczysława Raby w koszykówce chłopców z udziałem Znicza Jarosław, Siarki Tarnobrzeg, MOSiR Przeworsk, AZS Rzeszów (s. 9, n. 9.30). Mecz Oldboys +45 lat: Rzeszów - Przemyśl (s. 15, hala ROSiR).

PIŁKA NOŻNA

Kobiety - I liga: Resovia - ULKS Bogdańczowice (n. 14), Korona Łaszczów - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 12), II liga: Potok Sitno - DAP Girls Dębica (s. 13). III liga: Grodziszczanka Gr. Dln. - Majdan Sieniaw-ski (s. 10), Aquila St. Wola - Olimpia Pysznica (s. 15), San Gorzyce - Izolator Boguchwała (n. 13).
Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Pogoń Szczecin (s. 15.30, w Mielcu).
II liga: Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice (s. 16), Okocimski Brzesko - Siarka Tarnobrzeg (s. 16), Kotwica Kołobrzeg - Stal Mielec (s. 18).
III liga: Izolator Boguchwała - Sokół Sieniawa (s. 15), Resovia - Piast Tuczempy (s. 16), Karpaty Krosno - Wólczanka Wólka Pełkińska (s. 16), JKS 1909 Jarosław - Stal Rzeszów (s. 16), Polonia Przemyśl - Avia Świdnik (s. 16), Lewart Lubartów - Orzeł Przeworsk (n. 16), Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski (n. 16), Motor Lublin - Lublinianka (pt. 18), Tomasovia Tomaszów L. - Hetman Zamość (n. 16).
IV liga: Kolbuszowianka - LKS Skołoszów (s. 15), Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno (s. 16), Crasnovia Krasne - LKS Pisarowce (s. 16), Wisłoka Dębica - Przełom Besko (s. 16), Jedność Niechobrz - KS Wiązownica (s. 16), Błękitni Ropczyce - Sokół Nisko (s. 16), Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec (n. 15), Sokół Sokolniki - Bukowa Jastkowice (n. 16).
Podokręg Dębica
Klasa O:
Brzostek - Czarna (s. 13), Kolbuszowa D. - Chemik Pustków (s. 16), Sędziszów - Radomyśl W. (s. 16), Czermin - Dzikowiec (n. 11), Ostrowy Bar. - Widełka (n. 11.30), Bielowy-Strzegocice - Trześń (n. 14), Raniżów - Igloopol Dębica (n. 16).
Klasa A - gr. 1Ł Krzywa - Lubzina (n. 11), Łopuchowa/Łączki Kuch. - Wolica Piaskowa (n. 14), Gnojnica - Klęczany (n. 14), Frysztak - Zagorzyce (n. 14), Pustynia - Nockowa (n. 15), Przedbórz - Olchowa (n. 16), Kawęczyn - Wielopole S. (n. 16). gr. 2: Łęki Górne - Podgrodzie (n. 14), Stasiówka - Straszęcin (n. 14), Paszczyna - Golemki (n. 15), Nagoszyn - Żyraków (n. 15), Zasów-Mokre - LKS Pustków (n. 15), Wiewiórka - Góra Motyczna (n. 16).
Klasa B: Bobrowa - Zawada (n. 11), Żdżary - Korzeniów (n. 11), Czarnovia II - Borek Wielki (n. 11), Mała - Borowa, Brzeźnica - Stara Jast., Góra Rop. - Siedliska-B., Będziemyśl - Ocieka (wszystkie n. 14)
Okręg Jarosław
Klasa O:
Makowisko - Urzejowice (s. 16), Lubaczów - Radymno (s. 16), Oleszyce - Grochowce (s. 16), Zarzecze - Gniewczyna (n. 12), Morawsko - Piwoda (n. 14), Grzęska - Kańczuga (n. 15), Leszno - Pruchnik (n. 16), Stubno - Święte (n. 16).
Klasa A - gr. jarosławska: Pełkinie - Pawłosiów (s. 16), Duńkowice - Szówsko, Dobkowice - Wietlin, Ostrów - Roźwienica, Węgierka - Łowce, Mana-sterz - Rudołowice, Laszki - Wysock, Kidałowice - Surochów (wszystkie n. 16); gr. lubaczowska: Zabiała-Stare Sioło - Dachnów, Wólka Krowicka - Młodów, Basznia Dolna - Cieszanów, Płazów - Stary Dzików, Lisie Jamy - Narol, Ruda Różaniecka - Wielkie Oczy, Zdrój Horyniec - Krowica (wszystkie n. 16); gr. przemyska: Bolestraszyce - Orły, Dubie-cko - Bircza, Nakło - Czuwaj Przemyśl, Ujkowice - Huwniki, Batycze - Kaszyce, Zadąbrowie - Krówni-ki, Medyka - Hurko/Hureczko, Fredropol - Torki (wszystkie n. 16), gr. przeworska: Gorzyce - Gać, Nowosielce - Łopuszka Wielka, Jagiełła - Kisielów--Pełnatycze, Mirocin - Świętoniowa, Siennów - Majdan Sieniawski, Gorliczyna - Rozbórz, Babice - Krzeczowice (wszystkie n. 16).
KLASA B - gr. 1 jarosławska: Mołodycz - Muni-na, Chłopice - Sośnica, Wierzbna - Wola B., Przedmieście Jarosław - Jankowice, FC Roźwienica - Ro-kietnica, Cieszacin W. - LKS II Skołoszów (wszystkie n. 13); gr. 2 jarosławska: Młyny - Zaleska Wola, Chotyniec - Nienowice, Michałówka - Miękisz Nowy, Korzenica - Zapałów, Łazy - Korczowa, Konia-czów - Tuchla (wszystkie n. 13); gr. lubaczowska: Cewków - Cetula, Zalesie - Wola Wielka, Ryszkowa Wola - Futory, Antoniki - Opaka, Stary Lub. - Łuka-wiec (wszystkie n. 13); gr. przemyska: Maćkowice - Wyszatyce, Kalników - Niziny, Nehrybka - Kosie-nice, Orzechowce - Pikulice, Jaksmanice - Trójczy-ce, Łuczyce - Olszany (wszystkie n. 13); gr. prze-worska: Jodłówka - Rożniatów, Sietesz - Pantalo-wice, Maćkówka - Tryńcza, Rozbórz D. - Niżatyce, Żurawiczki - Manasterz, Ujezna - Studzian, Kramarzówka - Hawłowice (wszystkie n. 13).
Okręg Krosno
Klasa O:
Grabówka - Markiewicza Krosno (pt. 17), Uherce - Iwonicz (s. 11), Bieździedza - Faliszówka (s. 16), Dukla - Targowiska (s. 15.30), Łężyny - Czarni Jasło, Zarszyn - Przysietnica, Strachocina - Korczyna, Ustrzyki D. - Skołyszyn (wszystkie n. 15.30).
Klasa A - gr. 1: Jasienica R.- Jabłonica Pol. (n. 13), Izdebki - Długie (n. 15), Bukowsko - Krościenko W. (n. 15), Baligród - Bażanówka, Haczów - Zmiennica, Sanok - Iskrzynia, Bezmiechowa - Sieniawa, Brzozów - Pakoszówka (wszystkie n. 15.30); gr. 2: Klimkówka - Lubla (n. 13), Mrukowa - Nienaszów (n. 13), Zarzecze - Zręcin (n. 14, Dębowiec), Nowy Żmigród - Kołaczyce (n. 15), Moderówka - Jedlicze (n. 15), Czeluśnica - Kopytowa, Rogi - Rymanów, Osiek Jas. - Sobniów-Jasło (wszystkie n. 15.30).
Klasa B - gr. 1: Czarna - Płowce/Stróże Małe, Mar-kowce - Rzepedź, Odrzechowa - Niebieszczany (wszystkie n. 12), Pielnia - Średnia Wieś (n. 13), Nowosielce - Poraż (n. 15), Olszanica - Polańczyk (n. 15.30), Rymanów-Zdrój - Tarnawa (n. 15.30), gr. 2: Trześniów - Lubatowa (n. 11), Guzikówka Krosno - Jaśliska (n. 11), Dobieszyn - Głowienka (n. 11), Żeglce - Jasionów (n. 12), Nozdrzec - Wesoła (n. 12), Kombornia - Lubatówka (n. 15), Świerzowa - Jasionka (n. 15.30); gr. 3: Niegłowice - Makowiska (n. 11), Odrzykoń - Łęki Duk. (n. 11), Chorkówka - Kobylany (n. 11), Hankówka-Brzyszczki - Brzyska, Szebnie - Dębowiec, Święcany - Błażkowa, Nowy Glinik - Niepla (wszystkie n. 12).
Klasa C - gr. 1: Zagórz - Srogów G., Lutowiska - Myczkowce, Tyrawa Woł. - Jankowce, Górzanka - Czaszyn (wszystkie n. 12), Czerteż - LKS II Pisarow-ce (n. 13); gr. 2: Posada G.- Domaradz, Hłudno - Głębokie, Jaćmierz - Niebocko, Golcowa - Górki (wszystkie n. 12), Grabownica - Dydnia (n. 15.30); gr. 3: Szczepańcowa - Pustyny (n. 11), Wróblik Szl. - Milcza, Wzdów - Wietrzno, Równe - Orlew Krosno, Bóbrka - Węglówka (wszystkie n. 12), gr. 4: Wojaszówka - Brzezówka (n. 11), Łubienko - Iwla, Potok - Osobnica, Łubno Szl. - Łęki Strz., Draganowa - Krempna (wszystkie n. 12).
Podokręg Rzeszów
Klasa O:
Dąbrówki - Bratkowice (s. 16), Grodzisko Dolne - Przybyszówka (s. 16), Trzebownisko - Malawa (s. 16.30), Stobierna - Głogów Młp. (s. 17), Medynia Gł.- Błażowa (n. 13), Sokołów Młp. - Czarna (n. 16), Strzyżów - Resovia II (n. 16), Dynów - Sonina (n. 16).
Klasa A - gr. 1: Wysoka Strz. - Tyczyn (n. 11), Świlcza - Korona Rzeszów (n. 11), Jasionka - Wysoka Gł. (n. 12), Zgłobień - Mogielnica (n. 12), Nosówka - Stal II Rzeszów (n. 14), Trzciana - Zabajka (n. 14), Zaczernie - Niebylec (n. 14); gr. 2: Dylągówka - Brzóza Stad. (n. 12), Łukawiec - Żołynia, Borek Stary - Rogóżno, Wólka Podl. - Jawornik P., Handzlów-ka - Wola Dalsza, Markowa - Wólka Niedź. (n. 16), Głuchów - Rakszawa (n. 16.30), gr. 3: Podleszany - Werynia (n. 11), Wola Miel. - Złotniki (n. 14), Wola Chorz. - Chrząstów (n. 14), Jaślany - Przecław (n. 14), Cmolas - Tuszyma (n. 16), Smoczanka Mielec - Dulcza W. (n. 16), Gryf Mielec - Wadowice G. (n. 16).
Klasa B - gr. 1: Staroniwa-Rzeszów - Zimowit Rzeszów (n. 11), Dąbrowa - Rudna Mała (n. 11), Nowa Wieś - Junak Rzeszów (n. 14), Tytan Rzeszów - Budy Gł. (n. 14), Rudna Wielka - Bratek II Bratkowice (n. 16.30), RKS Rzeszów - Biała (n. 18); gr. 2: Pstrągowa - Połomia (n. 11), Czudec - Lubenia (n. 11), Szufnaro-wa - Lutoryż, Grodzisko - Dobrzechów, Kozłówek - Hermanowa (wszystkie n. 14); gr. 3: Wysoka - Łańcut (n. 11), Chmielnik - Husów (n. 12), Harta - Hyżne (n. 12.30), Kraczkowa - Albigowa (n. 14), Wola Raf. - Bachórz (n. 17); gr. 4: Palikówka - Budovia Budy Łańc. (n. 11), Trzebuska - Korniaktów (n. 12.30), Nienadówka - Zalesie (n. 14), Kosina - Trzeboś (n. 14), Sitowianka Budy Łańc. - Łąka (n. 15), Strażów - Białobrzegi (n. 15); gr. 5: Trzciana - Chorzelów (n. 11.30), Wierzchowiny - Rzędzianowice, Kawęczyn - Podborze, Górki - Ławnica, Padew Nar. - Borowa (wszystkie n. 14), Malinie - Babicha (n. 16), Tuszów Nar. - Breń Os. (n. 16), gr. 6: Trześń - Kosowy (n. 11), Kolbuszowianka II - Ostrowy T. (n. 11), Sokół II Kolb. D. - Zarębki (n. 12), Ruda - Siedlanka (n. 14), Trzę-sówka - Wylów (n. 14), Dobrynin - Łączki B. (n. 14).
PALP Mielec: Dąbrówka - Goleszów (n. 11), Dul-cza M. - Zgórsko (n. 11), Krzemienica - Grochowe, Janowiec - Partynia, Żarówka - Zdziarzec (n. 14).
Podokręg Stalowa Wola
Klasa O:
Nowa Sarzyna - Wrzawy (s. 15), Gorzyce - Stale (s. 16), Chwałowice - Stal II St. Wola, Kamień - Pysznica, Zdziary - Skowierzyn, Leżajsk - Zarzecze Rudnik - Skopanie, Grębów - Mokrzyszów (n. 16).
Klasa A - gr. 1: Stare Miasto - Brzóza Król. (n. 13), Krzeszów - Jeżowe, Ulanów - Przędzel, Wola Zarczycka - Kuryłówka, Podl. Kamień - Jelna, Harasiuki - Górno, Jarocin - Sarzyna (wszystkie n. 16), gr. 2: Kłyżów - Rzeczyca Dł., Lipa - Knapy, Majdan K. - Przyszów, Jadachy - Kotowa W., Stany - Radomyśl, Ocice - Dąbrowica, Podwolina - Zaklików (wszystkie n. 16).
Klasa B - gr. 1: Zakrzów - Wola Bar., Cygany - Wielowieś, Komorów - Kopcie, Serbinów - Sobów, Tarnowska Wola - Hady-kówka, Krzątka - Chmielów, Żabno - Żupawa (n. 16), gr. 2: Wola Rz. - Majdan Zbyd. (s. 16), Zdziecho-wice - Turbia (n. 13), Pilchów - Wydrza, Emaus Gorzyce - Kępie Zal., Trześń - Rozwadów (wszystkie n. 16), Zabrnie - Zbydniów (n. 16.30); gr. 3: Łowisko - Wólka Tanewska (s. 16), Racławice - Bieliniec, Hucisko - Kopki, Glinianka - Sójkowa (wszystkie n. 13.30), Bieliny - Kurzyna (n. 17). gr. 4: Grodzisko D. II - Brzyska Wola (n. 12), Biedaczów - Łukowa, Majdan Ł. - Tarnogóra, Giedlarowa - Przychojec, Huci-sko - Dębno (n. 13), Łętownia - Wierzawice (n. 16).
CLJ: Stal Mielec - Hutnik Nowa Huta Kraków (n. 12), KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Stal Rzeszów (n. 16).

PIŁKA RĘCZNA

Superliga: Azoty Puławy - PGE Stal Mielec (s. 18).
I liga: Czuwaj Przemyśl - SPR Tarnów (s. 18).

ROLKI

W RZESZOWIE: Rzeszów Concrete Madness - mistrzostwa Polski w agresywnej jeździe na rolkach (sob., godz. 10.15, skatepark przy hali Podopormie).

SIATKÓWKA

W NIEBYLCU: Turniej o puchar wójta gminy: Wisłok Strzyżów, AKS V LO Rzeszów, Błękitni Ropczyce i SMS Neobus Raf-Mar (s. 10).

TENIS STOŁOWY

I liga kobiet: Śnieżnik Stronie Śląskie - KSTS MOSiR Karpaty Krosno (pt. 15), AZS UE II Wrocław - Karpaty (s. 12), Cukrownik Chybie - Karpaty (n. 14).
I liga mężczyzn: Pegaz Łańcut - Villa-Verde Olesno (s. 16).

ŻUŻEL

W RZESZOWIE: III Turniej Młodzieżowy o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa (s. 15).

Najszybsze wyniki na www.nowiny24.pl

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie