Sportowy Rozkład Jazdy. Dużo piłki nożnej, startuje siatkówka i koszykówka [24-26 września]

Łukasz Pado
Łukasz Pado
Do gry wracają siatkarki, a do hal kibice
Do gry wracają siatkarki, a do hal kibice krzysztof kapica
Przed nami kolejny weekend pełen sportowych emocji. W najbliższych dniach do gry o ligowe punkty wkraczają siatkarki, siatkarze i koszykarze. Tradycyjnie będzie też dużo piłki nożnej, pierwszy mecz u siebie zagrają szczypiorniści Stali Mielec, a kibice z Krosna, którzy kochają żużel, nie będą się na pewno nudzić. Oto Sportowy Rozkład Jazdy.

BIEGI

VI Korczyński Bieg i Nordic Walking do Prządek (s. 13.30, start i meta w Czarnorzekach).
II Husowska Piątka z Hakiem (n. 13 w Husowie).
Jarosławskie Święto Biegowe (n. 14, stadion przy ul. Piekarskiej w Jarosławiu).
Bieg Przemyska Piątka dla Hospicjum (n. 14, Rynek w Przemyślu).

HOKEJ

PHL: Ciarko STS Sanok – Zagłębie Sosnowiec (n. 18).

JEŹDZIECTWO

Mistrzostwa Podkarpacia w skokach przez przeszkody oraz Zawody Regionalne (pt.-n. 9, Leśna Wola w Głogowie Młp.).

KOSZYKÓWKA

MĘŻCZYŹNI – Suzuki 1 liga: Żak Koszalin – Rawlplug Sokół Łańcut (s. 13), Miasto Szkła Krosno – SKS Starogard Gdański (s. 17);
2 liga: Sordrew AZS II Gliwice – Niedźwiadki Chemart Przemyśl (s. 17).

MOTORYZACJA

Super Sprint Straszydle 2021 * 6 runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego (s. 8, biuro przy kościele w Straszydlu).

PIŁKA NOŻNA

PKO BP Ekstraklasa: PGE Stal Mielec – Radomiak Radom (s. 15).

Fortuna 1 liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Apklan Resovia (n. 12.40).
Ewinner 2 liga: Stal Rzeszów – Znicz Pruszków (n. 19).
3 liga: Tomasovia Tomaszów Lub. - Watkem Korona Bendiks Rzeszów (s. 15), Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola (s. 16), Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm (s. 16), KSZO Ostrowiec Św. - Wólczanka Wólka Pełkińska (s. 16), Sokół Sieniawa - Avia Świdnik (n. 15).
4 liga: Legion Pilzno - Bieszczady Ustrzyki Dolne (pt. 16.30), Ekoball Sanok - Igloopol Dębica (s. 11), Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała (s. 11), Czarni Trześń - KS Wiązownica (s. 16), Błękitni Ropczyce - Karpaty Krosno (s. 16), Sokół Kolbuszowa Dolna - Sokół Kamień (s. 16.30), Stal II Mielec - Stal Łańcut (n. 11), Orzeł Przeworsk - Piast Tuczempy (n. 16), MKS Kańczuga - Głogovia Głogów Młp. (n. 16), Wisłok Wiśniowa - JKS Jarosław (śr. 15.30).

Klasa O Dębica: Chemik Pustków - Chorzelów (s. 16), Przecław - Kolbuszowianka (s. 16.30), Smoczanka Mielec - Sokół II Kolb. Dolna (s. 16.30), Majdan Król. - Sędziszów Młp. (s. 17), Czermin - Czarna (n. 11), Wisłoka II Dębica - Podborze (n. 11), Zagorzyce - Wielopole Skrz. (n. 14), Głowaczowa - Wolica Piaskowa (n. 14), Golemki - Wola Chorzel. (n. 15), Pauza: Radomyśl Wielki.
Klasa A Dębica: Ostrów-Kamionka - Brzostek (s. 16), LKS Pustków - Sędziszów Młp. II (s. 16), Krzywa - Legion II Pilzno (s. 16), Łopuchowa/Łączki Kuch. - Stasiówka (s. 16.30), Mała - Zasów-Mokre (n. 11), Wiewiórka - Ocieka (n. 11), Nagoszyn - Olchowa (n. 11.30), Żyraków - Paszczyna (n. 14), pauza: Łęki Górne.

Klasa B Dębica
gr. 1:
Klęczany - Gnojnica (s. 16.30), Ostrów-Kamionka II - Borek Wielki (n. 14), Lubzina - Bystrzyca (n. 15), Kawęczyn - Nockowa (n. 16), Pauza: Góra Ropcz.
gr. 2: Straszęcin - Zawada (s. 15), Stara Jastrząbka - Brzeźnica (n. 11), Żdżary - Chemik II Pustków (n. 15).

Klasa O Jarosław: Pruchnik - Szówsko (s. 15), Lisie Jamy - Morawsko (s. 16), Lubaczów - Gniewczyna (s. 16), Orły - Święte (s. 16), Ostrów - Skołoszów (n. 15), Gorzyce - Stubno (n. 15), Urzejowice - Piwoda (n. 15), Pawłosiów - Torki (n. 16), Czuwaj Przemyśl - Radymno (n. 16).

Klasa A Jarosław
gr. jarosławska:
Przedmieście Jarosław - Surochów (s. 14), Munina - Kidałowice (n. 16), Manasterz - Wietlin (n. 16), Laszki - Rokietnica (n. 16), Chłopice - Młyny (n. 16), Dobkowice - Tuchla (n. 16), Nienowice - Węgierka (n. 16), Łowce - Pełkinie (n. 16).
gr. lubaczowska: Krowica - Zapałów (s. 15), Cewków - Ruda Różan. (n. 16), Horyniec - Futory (n. 16), Stary Lubliniec - Wólka Krowicka (n. 16), Korzenica - Stary Dzików (n. 16), Cieszanów - Młodów (n. 16), Wielkie Oczy - Czarni Oleszyce (n. 16).
gr. przemyska: Hureczko - Żurawica (s. 15), Kosienice - Nakło (s. 16), Krówniki - Sośnica (s. 16), Grochowce - Huwniki (s. 16), Dubiecko - Kaszyce (n. 16), Maćkowice - Jaksmanice (n. 16), Kalników - Fredropol (n. 16), Bircza - Trójczyce (n. 16).
gr. przeworska: Łopuszka Wielka - Żurawiczki (s. 16), Jagiełła - Rozbórz (s. 16), Wola Buchowska - Majdan Sieniawski (s. 16), Gorliczyna - Grzęska (n. 13), Wierzbna - Nowosielce (n. 16), Siennów - Krzeczowice (n. 16), Babice - Rożniatów (n. 16).

Klasa B Jarosław
gr. jarosławska:
Piast II Tuczempy - Cetula (n. 13), Duńkowice - Wysocko (n. 13), Rudołowice - Michałówka (n. 13), Łazy - Zadąbrowie (n. 13), Makowisko - Zabłotce (n. 13), Pauza: Jankowice.
gr. lubaczowska: Opaka - Łukawiec (n. 13), Mołodycz - Wola Wielka (n. 13), Narol - Zalesie (n. 13), Miękisz Nowy - Basznia Dolna (n. 13), Antoniki - Płazów (n. 16), Pauza: Legia Oleszyce.
gr. przemyska: Olszany - Niziny (n. 13), Pikulice - Batycze (n. 13), Polonia II Przemyśl - Bolestraszyce (n. 13), Walawa - Medyka (n. 13), Ujkowice - Nehrybka (n. 14), Pauza: Orzechowce.
gr. przeworska: Niżatyce - Maćkówka (n. 11), Zarzecze - Tryńcza (n. 13), Manasterz - Kisielów (n. 13), Rozbórz Długi - Gać (n. 13), Jodłówka - Mirocin (n. 13), Hawłowice - Świętoniowa (n. 16).

Klasa O Krosno: Nowotaniec - Mrukowa (s. 11), Nienaszów - Jedlicze (s. 15.30), Odrzykoń - Dukla (n. 11), Posada Górna - Uherce (n. 15), Rymanów - Targowiska (n. 15), Grabówka - Jabłonica Polska (n. 15), Besko - Czarni Jasło (n. 15), Markiewicza Krosno - Wiki Sanok (n. 16.30), Pauza: Kołaczyce.

Klasa A Krosno
gr. 1:
Pisarowce - Bukowsko (n. 12), Strachocina - Lesko (n. 13), Czaszyn - Płowce/Stróże Małe (n. 13), Izdebki - Długie (n. 13), Przysietnica - Zarszyn (n. 15), Bezmiechowa - Zagórz (n. 15.30), Bażanówka - Brzozów (n. 16).
gr. 2: Iwonicz - Zmiennica (s. 16.30), Wesoła - Jasienica Rosielna (s. 16.30), Jaśliska - Grabownica (n. 11), Lubatówka - Korczyna (n. 13), Iskrzynia - Łęki Dukielskie (n. 14), Górki - Krościenko Wyżne (n. 15), Haczów - Klimkówka (n. 16).
gr. 3: Faliszówka - Lubla (s. 16), Osiek Jasielski - Zarzecze (n. 11), Kopytowa - Sobniów Jasło (n. 11), Wojaszówka - Brzyska (n. 11), Zręcin - Chorkówka (n. 11), Skołyszyn - Czeluśnica (n. 15), Pauza: Bieździedza.

Klasa B Krosno
gr. 1:
Ustjanowa - Górzanka (n. 13), Mrzygłód - Lutowiska (n. 13), Poraż - Łukowe (n. 13), Polańczyk - Czerteż (n. 13), Jankowce - Niebieszczany (n. 14.30), Olszanica - Myczkowce (n. 16.30), Pauza: Średnia Wieś.
gr. 2: Hłudno - Jaćmierz (n. 13), Pielnia - Markowce (n. 13), Golcowa - Głębokie (n. 13), Jabłonka - Dydnia (n. 13), Pakoszówka - Niebocko (n. 14), Srogów Górny - Nowosielce (n. 15), Pauza: Odrzechowa.
gr. 3: Wróblik Szlach.- Jasionów (n. 11),
Milcza - Miejsce Piastowe (n. 13), Domaradz - Kombornia (n. 11), Pustyny - Szczepańcowa (n. 12), Lubatowa - Trześniów (n. 13), Rogi - Rymanów Zdrój (n. 14), Pauza: Wzdów.
gr. 4: Łubienko - Węglówka (n. 11), Łęki Strzyż.- Frysztak (n. 12), Potok - Głowienka (n. 13), Żeglce - Iwla (n. 14), Kobylany - Jasionka (n. 15), Guzikówka Krosno - Brzezówka (n. 15), Pauza: Świerzowa.
gr. 5: Makowiska - Nowy Żmigród (n. 11), Warzyce – Zarzecze II (n. 11), Święcany - Osobnica (n. 11), Hankówka-Brzyszczki - Szebnie (n. 13), Krempna - Niegłowice (n. 13), Błażkowa - Łubno Szlach.(n. 14), Pauza: Nowy Glinik.

Klasa O Rzeszów: Stobierna - Rakszawa (s. 14), Zaczernie - Stal II Rzeszów (s. 15), Wola Dalsza - Błażowa (s. 16), Grunwald Rzeszów - Resovia II (s. 16.30), Niebylec - Trzeboś (n. 14), Strzyżów - Malawa (n. 15), Wólka Niedźwiedzka - Niechobrz (n. 16), Sonina - Przybyszówka (n. 16), Tyczyn - Sokołów Młp. (n. 16).

Klasa A Rzeszów
gr. 1:
Nowa Wieś - Czudec (s. 15), Borek Stary - Nienadówka (s. 16), Trzciana - Łukawiec (s. 17), Rudna Wielka - Trzebownisko (n. 11), Nosówka - Zgłobień (n. 11), Noverra Głogów Młp. - Hermanowa (n. 11), Lubenia - Heiro Rzeszów (n. 11.30), Jasionka - Bratek Bratkowice (n. 14).
gr. 2: Markowa - Żołynia (s. 16), Medynia Głog. - Dynów (s. 16), Strażów - Jawornik Polski (s. 17), Rogóżno - Grodzisko Dolne (n. 11), Dylągówka - Dąbrówki (n. 12), Wólka Podleśna - Korniaktów (n. 16), Handzlówka - Brzóza Stadnicka (n. 16).
gr. 3: Wola Miel. - Dąbrówka Wisł. (s. 15), Wadowice Górne - Raniżów (s. 16), Ostrowy Baran. - Ruda (s. 16), Jaślany - Breń Osuch. (s. 16), Siedlanka - Babicha (s. 16.30), Borowa - Chrząstów (n. 11), Cmolas - Grochowe (n. 12), Dulcza Wielka - Zacisze Trześń (n. 13); Pauza: Dzikowiec.

Klasa B Rzeszów
gr. 1:
Biała - Staroniwa Rzeszów (s. 19), Wysoka Głog. - Dąbrowa (n. 11), Mrowla - Baranówka (n. 11), Zimowit Rzeszów - Przybyszówka II (n. 11.30), Świlcza - Rudna Mała (n. 14), Hucisko - Junak Rzeszów (n. 14), Pauza: Budy Głog.
gr. 2: Bystrzyca II - Szufnarowa (n. 11), Wysoka Strzyż. - Pstrągówka (n. 11), Dobrzechów - Lutoryż (n. 11), Gdowa - Połomia (n. 11.30), Grodzisko - Grunwald II Rzeszów (n. 11.30), Kozłówek - Pstrągowa (n. 14), Pauza: Mogielnica.
gr. 3: Polonia Hyżne - Chmielnik (n. 12), Wysoka - Bachórz (n. 12), Albigowa - Kraczkowa (n. 14), Jawornik Polski II - Harta (n. 14), Krzemienica - HALO Hyżne (n. 16),
gr. 4: Terliczka - Czarna (n. 11), Palikówka - Łąka (n. 11), Krasne - Budy Łańc. (n. 11), Stobierna-Krzywe - Zalesie (n. 14), Białobrzegi – Rakszawa II (n. 14), Głuchów - Trzebuska (n. 14), Pauza: Kosina.
gr. 5: Gliny Małe - Rzędzianowice (n. 11), Krzemienica - Górki (n. 14), Dębiaki - Padew Nar. (n. 14), Wola Chorzel. II - Czarni II Trześń (n. 16), Pauza: Ławnica.
gr. 6: Pień - Goleszów (n. 11), Trzciana - Dulcza Mała (n. 11.30), Tuszyma - Wierzchowiny (n. 13), Żarówka - Zgórsko (n. 13), Janowiec - Łączki Brzeskie (n. 14),
gr. 7: Ostrowy Baran. II - Ostrowy Tusz. (n. 11), Werynia - Trzęsówka (n. 14), Przyłęk - Przedbórz (n. 14), Widełka - Kosowy (n. 14), Pauza: Dobrynin.

Klasa O Stalowa Wola
Ździary - Rzeczyca Długa (s. 13), Brzyska Wola - Stale (s. 16), Nowa Dęba - Łowisko (s. 16), Wola Zarczycka - Leżajsk (n. 13), Kłyżów - Nisko (n. 16), Nowa Sarzyna - Siarka II Tarnobrzeg (n. 16), Pysznica - Stal II St. Wola (n. 16), pauza Stal Gorzyce.

Klasa A Stalowa Wola
gr. 1:
Serbinów - Skowierzyn (s. 15), Zakrzów - Skopanie (n. 15), Jastkowice - Wielowieś (n. 16), Żabno - Kopcie (n. 16), Grębów - Dąbrowica (n. 16), Chwałowice - Lipa (n. 16), Wrzawy - Wola Rzeczycka (n. 16),
gr. 2: Łętownia - Ulanów (s. 16), Stare Miasto - Krzeszów (n. 11), Łukowa - Sójkowa (n. 12), Jelna - Podlesianka Kamień (n. 16), San Stalowa Wola - Jeżowe (n. 16), Hucisko - Jarocin (n. 16), Podwolina - Wólka Tanewska (n. 16).

Klasa B Stalowa Wola
gr. 1:
Żupawa - Sobów (s. 15), Serbinów II - Jadachy (s. 17.30), Trześń - Chmielów (n. 13), Knapy - Ocice (n. 13), Wydrza - Tarnowska Wola (n. 13), Krzątka - Cygany (n. 14), Pauza: Wola Baran.
gr. 2: Rudnik - Zarzecze (s. 16), Bieliny - Krzaki-Słomiana (n. 13), Zbydniów - Turbia (n. 13), Stany - Glinianka (n. 13), Kotowa Wola - Kurzyna (n. 13), Zdziechowice - Zaklików (n. 13), KSTŁK Stalowa Wola - Majdan Zbydn. (n. 19), Pauza: Przędzel.
gr. 3: Górno - Harasiuki (s. 15), Kuryłówka - Wólka Grodziska (n. 12), Przychojec - Brzóza Król. (n. 13), Hucisko - Giedlarowa (n. 13), Kopki - Sarzyna (n. 15), Wierzawice - Majdan Łętowski (n. 15), Wola Zar. II - Tarnogóra (n. 16), Pauza: Biedaczów.

Centralna Liga Juniorów
U18: Zagłębie Lubin - Stal Rzeszów (s. 12);
U17: Wisła Kraków - SMS Resovia (s. 11), Stal Rzeszów – TOP 54 Biała Podlaska (s. 12);
U15: Stal Rzeszów – BKS Lublin (n. 13).

KOBIETY
1 liga:
Arini Resovia – Stomilanki Olsztyn (n. 15.30);
2 liga: Sokół Kolbuszowa Dolna – Respekt Myślenice (s. 11.30);
3 liga: Izolator Boguchwała – FSA Kraków (s. 11), DAP Dębica - Resovia II (pn. 19).

PIŁKA RĘCZNA

MĘŻCZYŹNI - PGNiG Superliga: Handball Stal Mielec – Sandra SPA Pogoń Szczecin (s. 17);
1 liga: MKS Grudziądz - Orlen Upstream SRS Przemyśl (s. 17). 2 liga: Stal II Mielec – AZS AGH II Kraków (s. 17), Orzeł Przeworsk pauzuje.
KOBIETY – PGNiG Superliga: Młyny Stoisław Koszalin - Eurobud Jarosław (n. 17);
1 liga: Handball Rzeszów – Wesoła Warszawa (n. 14), JKS San Jarosław pauzuje.

SIATKÓWKA

KOBIETY – Tauron Liga: Developres Rzeszów – BKS Bostik Bielsko-Biała (n. 17);
1 liga: San-Pajda Jarosław – BAS Białystok (s. 16), ITA Tools Stal Mielec – Wieżyca Stężyca (s. 18), SMS Szczyrk – Karpaty Krosno 29.10.
MĘŻCZYŹNI – 2 liga: MOSiR Jasło – Extrans Sędziszów (s. 17), Kępa MOSiR Dębica - MCKIS Jaworzno (s. 17), Karpaty Krosno – AT Jastrzębskiego Węgla (s. 17), MKS Andrychów – AKS V LO Rzeszów (s. 18), Kęczanin Kęty – Błękitni Ropczyce (s. 18); Podkarpacka 1 liga: Racławówka – Radymno (s. 18), Błażowa – Tarnobrzeg (s. 18), Sanok – Strzyżów (s. 17), Czudec - Głogovia (wt. 19), AKS V LO Rzeszów II – Łańcut rozegrano awansem.

ŻUŻEL

eWinner 1 liga * finał play-off: Arged Melasa Ostrów - Cellfast Wilki Krosno (n. 14).
2 finał IMŚJ (s. 19, Krosno).


ZOBACZ TAKŻE - Stephane Antiga mówi o swojej drużynie, ale też o kandydaturze na trenera kadry Polski i pracy w Paris Volley [WIDEO]

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie