Sportowy Rozkład Jazdy. Dużo piłki, żużlowe ostatki, do akcji wkracza Asseco Resovia [1-3 października]

Łukasz Pado
Łukasz Pado
Krzysztof Kapica
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Przed nami kolejny ciekawy weekend ze sportem. W Rzeszowie odbędzie się kolejny duży maraton. W Krośnie ostatni mecz żużlowego sezonu, a w całym województwie dużo piłkarskich emocji. Zobacz, gdzie, kiedy i z kim grają drużyny z Podkarpacia.

Spis treści

BIEGI

IV Leśny Charytatywny Festiwal Sportowy, IV Bieg o Puchar Prezesa Odddziału ZNP w Stalowej Woli dla Aurelki i Rozalki (s. 13, Grzybek na Ciemnym Kącie w Stalowej Woli).
Bieg Górski i Marsza NW im. Tytusa Trzecieskiego (s. 11, w Długiem).
6 Bieg na Piątkę o Puchar Pratt&Whitney (s. 12, Bulwary w Rzeszowie).
9 PKO Maraton Rzeszowski (n. 9, Bulwary w Rzeszowie).
6 Bieg Beskidnika (n. 6, Folusz - Ożenna).

FUTSAL

1 liga: Gwiazda Ruda Śl. - Heiro Rzeszów (n. 16).

HOKEJ

PHL: JKH GKS Jastrzębie - Ciarko STS Sanok (pt. 18), Ciarko STS – Comarch Cracovia (n. 18).

KARATE

Łańcut Open – Turniej Karate Kyokushin (s. 10, hala MOSiR).

KOSZYKÓWKA

MĘŻCZYŹNI – Suzuki 1 liga: PGE Turów Zgorzelec – Rawlplug Sokół Łańcut (s. 18), Miasto Szkła Krosno – Znicz Basket Pruszków (s. 20); 2 liga * gr. C: Niedźwadki Chemart Przemyśl – Bozza Kraków (s. 18).
KOBIETY – 2 liga: SPZ WJM Gmina Krasne – PM Tarnów (n. 17), MLKS MOS Rzeszów – Wisła II Kraków (wt. 18.30).

PIŁKA NOŻNA

PKO BP Ekstraklasa: Cracovia - PGE Stal Mielec (s. 15).
Fortuna 1 liga: Apklan Resovia – Sandecja Nowy Sącz (s. 20.30).
Ewinner 2 liga: Ruch Chorzów – Stal Rzeszów (n. 14.45).
3 liga: Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa (s. 15), Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica (s. 15), Watkem Korona Bendiks Rzeszów – Czarni Połaniec (s. 15.30), Wisła Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg (n. 16).

4 liga: Karpaty Krosno - Wisłok Wiśniowa (s. 10), Głogovia Głogów Młp. - Błękitni Ropczyce (s. 11), Arłamów Ustrzyki Dolne - Orzeł Przeworsk (s. 11), KS Wiązownica - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 14), Igloopol Dębica - Legion Pilzno (s. 15), JKS Jarosław - Stal II Mielec (s. 15), Piast Tuczempy - MKS Kańczuga (s. 15.30), Izolator Boguchwała - Czarni Trześń (s. 15.30), Stal Łańcut - Polonia Przemyśl (n. 14), Sokół Kamień - Ekoball Sanok (n. 16.30).

Podokręg Dębica – klasa O: Sędziszów Młp. - Wisłoka II Dębica (s. 11), Wola Chorzelowska - Majdan Królewski (s. 15), Chemik Pustków - Czermin (s. 15.30), Wolica Piaskowa - Golemki (s. 16), Wielopole Skrzyńskie - Radomyśl Wielki (s. 16), Czarna - Przecław (s. 16), Kolbuszowianka - Smoczanka Mielec (n. 11), Chorzelów - Podborze (n. 15), Sokół II Kolb. Dolna - Zagorzyce (n. 15), Pauza: Głowaczowa.

Klasa A: Paszczyna - Mała (s. 14), Ocieka - LKS Pustków (s. 14), Sędziszów Młp. II - Nagoszyn (s. 15), Stasiówka – Ostrów-Kamionka (s. 15.30), Łęki Górne – Łopuchowa/Łączki Kuch. (n. 11), Olchowa - Krzywa (n. 11), Legion II Pilzno - Żyraków (n. 12), Brzostek - Wiewiórka (n. 16), Pauza: Zasów-Mokre.
Klasa B – gr. 1: Gnojnica - Lubzina (s. 16), Borek Wielki - Klęczany (n. 14), Nockowa - Góra Ropczycka (n. 14), Bystrzyca - Kawęczyn (n. 15);
gr. 2: Stara Jastrząbka - Zawada (s. 15),
Straszęcin - Chemik II Pustków (s. 15), Pauza: Żdżary, Brzeźnica.

Okręg Jarosław – klasa O: Stubno - Lubaczów (s. 11), Skołoszów - Orły (s. 15), Piwoda - Pawłosiów (s. 15), Szówsko - Radymno (n. 11), Święte - Czuwaj Przemyśl (n. 15), Gniewczyna - Ostrów (n. 15), Morawsko - Gorzyce (n. 15), Torki - Lisie Jamy (n. 15), Pruchnik - Urzejowice (n. 15),

Klasa A – gr. jarosławska: Kidałowice - Manasterz (s. 14), Tuchla - Nienowice (s. 15), Surochów - Munina (n. 15), Pełkinie - Przedmieście Jarosław (n. 15), Węgierka - Łowce (n. 15), Młyny - Dobkowice (n. 15), Rokietnica - Chłopice (n. 15), Wietlin - Laszki (n. 15),
gr. lubaczowska: Futory - Stary Lubliniec (s. 16), Ruda Różaniecka - Zapałów (n. 15), Czarni Oleszyce - Krowica (n. 15), Młodów - Wielkie Oczy (n. 15), Stary Dzików - Cieszanów (n. 15), Wólka Krowicka - Korzenica (n. 15), Horyniec - Cewków (n. 15),
gr. przemyska: Nakło - Krówniki (s. 15), Trójczyce - Kosienice (n. 15), Fredropol - Bircza (n. 15), Jaksmanice - Kalników (n. 15), Huwniki - Hureczko (n. 15), Kaszyce - Grochowce (n. 15), Sośnica - Dubiecko (n. 15), Maćkowice - Żurawica (n. 15),
gr. przeworska: Grzęska - Siennów (s. 14), Żurawiczki - Wierzbna (s. 15), Nowosielce - Gorliczyna (s. 16), Majdan Sieniawski - Rożniatów (n. 15), Rozbórz - Babice (n. 15), Krzeczowice - Jagiełła (n. 15), Wola Buchowska - Łopuszka Wielka (n. 15),
Klasa B:
gr. jarosławska: Zabłotce - Piast II Tuczempy (n. 12), Zadąbrowie - Makowisko (n. 12), Cetula - Duńkowice (n. 12), Jankowice - Łazy (n. 15), Wysock - Rudołowice (n. 15), Pauza: Michałówka.
gr. lubaczowska: Basznia Dolna - Legia Oleszyce (n. 12), Płazów - Miękisz Nowy (n. 12), Zalesie - Antoniki (n. 12), Wola Wielka - Narol (n. 12), Łukawiec - Mołodycz (n. 12), Pauza: Opaka.
gr. przemyska: Medyka - Ujkowice (n. 12), Bolestraszyce - Walawa (n. 12), Batycze - Polonia II Przemyśl (n. 12), Niziny - Pikulice (n. 12), Orzechowce - Olszany (n. 14,15), Pauza: Nehrybka.
gr. przeworska: Świętoniowa - Zarzecze (s. 14.30), Tryńcza - Manasterz (n. 11), Kisielów - Rozbórz Długi (n. 12), Maćkówka - Hawłowice (n. 14), Gać - Jodłówka (n. 15), Mirocin - Niżatyce (n. 15.15).

Okręg Krosno – klasa O: Dukla - Besko (s. 15), Uherce - Nienaszów (s. 15.30), Mrukowa - Posada Górna (n. 13), Jabłonica Polska - Nowotaniec (n. 13), Wiki Sanok - Grabówka (n. 14), Targowiska - Czarni Jasło (n. 14.30), Kołaczyce - Odrzykoń (n. 15), Rymanów - Markiewicza Krosno (n. 15), Pauza: Jedlicze.

Klasa A – gr. 1: Lesko - Długie (n. 13), Strachocina - Bezmiechowa (n. 13), Płowce/Stróże Małe - Pisarowce (n. 13), Zagórz - Czaszyn (n. 14), Zarszyn - Bażanówka (n. 15), Bukowsko - Przysietnica (n. 15), Brzozów - Izdebki (n. 15.30),
gr. 2: Jaśliska - Haczów (s. 16.30), Krościenko Wyżne - Iskrzynia (n. 11), Łęki Dukielskie - Wesoła (n. 11.30), Klimkówka - Iwonicz (n. 11.30), Korczyna - Górki (n. 14), Grabownica - Jasienica Rosielna (n. 15), Zmiennica - Lubatówka (n. 15);
gr. 3: Czeluśnica - Wojaszówka (s. 15), Bieździedza - Faliszówka (s. 16.30), Zarzecze - Lubla (n. 11), Osiek Jasielski - Kopytowa (n. 11), Brzyska - Zręcin (n. 15), Sobniów Jasło - Skołyszyn (n. 15), Pauza: Chorkówka.

Klasa B * gr. 1: Lutowiska - Poraż (n. 11), Górzanka - Mrzygłód (n. 11), Średnia Wieś - Olszanica (n. 13), Czerteż - Jankowce (n. 14),
Łukowe - Polańczyk (n. 15), Myczkowce - Ustjanowa (n. 15.30), Pauza: Niebieszczany.
gr. 2: Markowce - Golcowa (n. 11), Dydnia - Srogów Górny (n. 13), Głębokie - Jabłonka (n. 13), Niebocko - Pielnia (n. 13), Jaćmierz - Pakoszówka (n. 13), Odrzechowa - Hłudno (n. 13), Pauza: Nowosielce.
gr. 3: Szczepańcowa - Rogi (s. 17), Rymanów Zdrój - Lubatowa (n. 11), Wzdów - Wróblik Szlachecki (n. 11), Kombornia - Pustyny (n. 13), Miejsce Piastowe - Domaradz (n. 13), Jasionów - Milcza (n. 13), Pauza: Trześniów.
gr. 4: Brzezówka - Żeglce (n. 11), Głowienka - Łubienko (n. 11), Świerzowa - Kobylany (n. 11), Jasionka - Potok (n. 13), Frysztak - Guzikówka Krosno (n. 15), Węglówka - Łęki Strzyżowskie (n. 15), Pauza: Iwla.
gr. 5: Niegłowice - Święcany (n. 11), Szebnie - Krempna (n. 11), Nowy Żmigród - Warzyce (n. 11), Nowy Glinik - Błażkowa (n. 11), Łubno Szlacheckie - Makowiska (n. 13), Zarzecze II - Hankówka-Brzyszczki (n. 13.30). Pauza: Osobnica.

Podokręg Rzeszów – klasa O: Tyczyn - Sonina (s. 11), Niechobrz - Zaczernie (s. 11), Błażowa - Stobierna (s. 15), Grunwald Rzeszów - Wólka Niedźwiedzka (s. 16), Przybyszówka - Strzyżów (s. 16), Rakszawa - Niebylec (s. 16), Resovia II - Malawa (s. 16.30), Trzeboś - Sokołów Młp. (n. 14), Stal II Rzeszów - Wola Dalsza (n. 15);

Klasa A *gr. 1: Łukawiec - Jasionka (s. 15), Heiro Rzeszów - Nowa Wieś (s. 15.30), Czudec - Trzciana (n. 11), Rudna Wielka - Nosówka (n. 11), Hermanowa - Borek Stary (n. 14), Bratkowice - Noverra Głogów Młp. (n. 14), Trzebownisko - Nienadówka (n. 16), Zgłobień - Lubenia (n. 16),
gr. 2: Dąbrówki - Rogóżno (s. 15), Grodzisko Dolne - Medynia Głog. (s. 16),Korniaktów - Jawornik Polski (s. 16), Brzóza Stadnicka - Strażów (n. 11), Żołynia - Handzlówka (n. 15),
Dynów - Markowa (n. 15), Wólka Podleśna - Dylągówka (n. 15),
gr. 3: Chrząstów - Ostrowy Baranowskie (n. 11), Dąbrówka Wisłocka - Borowa (n. 11), Breń Osuchowski - Cmolas (n. 11), Zacisze Trześń - Siedlanka (n. 11), Wadowice Górne - Dulcza Wielka (n. 11), Ruda - Dzikowiec (n. 11.30), Raniżów - Grochowe (n. 16), Babicha - Wola Mielecka (n. 16), Pauza: Jaślany.

Klasa B: gr. 1: Junak Rzeszów - Wysoka Głog. (n. 11), Rudna Mała - Mrowla (n. 11), Przybyszówka II - Budy Głog. (n. 11), Dąbrowa - Zimowit Rzeszów (n. 14), Staroniwa Rzeszów - Świlcza (n. 14.30), Baranówka Rzeszów - Hucisko (n. 16.30), Pauza: Biała.
gr. 2: Lutoryż - Godowa (n. 11), Pstrągowa - Grunwald II Rzeszów (n. 11), Pstrągówka - Kozłówek (n. 11), Szufnarowa - Wysoka Strzyżowska (n. 11), Połomia - Mogielnica (n. 11), Grodzisko - Dobrzechów (n. 11.30), Pauza: Bystrzyca II.
gr. 3: Kraczkowa – Polonia Hyżne (n. 11), Bachórz - Albigowa (n. 11), Harta - Krzemienica (n. 14), Kosina - Jawornik Polski II (n. 14), HALO Hyżne - Wysoka (n. 16.30), Pauza: Chmielnik.
gr. 4: Zalesie - Terliczka (s. 16), Łąka - Stobierna-Krzywe (n. 11), Głuchów - Krasne (n. 11), Trzebuska - Palikówka (n. 13), Czarna - Białobrzegi (n. 13), Rakszawa II - Budy Łańc. (n. 15.30),
gr. 5: Czarni II Trześń - Padew Nar. (n. 11), Górki - Ławnica (n. 11), Rzędzianowice - Krzemienica (n. 15), Wola Chorzelowska II - Gliny Małe (n. 15), Pauza: Dębiaki.
gr. 6: Pień - Janowiec (n. 11), Goleszów - Zgórsko (n. 14), Wierzchowiny - Żarówka (n. 14), Dulcza Mała - Tuszyma (n. 14), Łączki Brzeskie - Trzciana (n. 14),
gr. 7: Dobrynin - Widełka (n. 13), Trzęsówka - Kosowy (n. 14), Werynia - Przyłęk (n. 14), Przedbórz - Ostrowy Baram. II (n. 15), Pauza: Ostrowy Tuszowskie.

Podokręg Stalowa Wola – klasa O: Siarka II Tarnobrzeg - Pysznica (s. 14), Leżajsk - Ździary (s. 15), Nisko - Wola Zarczycka (s. 15), Gorzyce - Kłyżów (n. 14), Stale - Nowa Dęba (n. 15), Stal II St. Wola - Brzyska Wola (n. 15), Rzeczyca Długa - Nowa Sarzyna (n. 15), pauza Łowisko

Klasa A – gr. 1: Wielowieś - Żabno (s. 16), Skowierzyn - Grębów (n. 11), Skopanie - Wola Rzeczycka (n. 15), Lipa - Wrzawy (n. 15), Dąbrowica - Chwałowice (n. 15), Kopcie - Serbinów (n. 15), Zakrzów - Jastkowice (n. 15),
gr. 2: Krzeszów - San Stalowa Wola (s. 16), Jarocin - Podwolina (n. 13), Podlesianka Kamień - Ulanów (n. 15), Wólka Tanewska - Łętownia (n. 15), Sójkowa - Hucisko (n. 15), Jeżowe - Łukowa (n. 15), Jelna - Stare Miasto (n. 15),

Klasa B * gr. 1: Krzątka - Knapy (s. 14), Jadachy - Wola Baranowska (n. 12), Ocice - Wydrza (n. 12), Sobów - Płomień Trześń (n. 12), Cygany - Chmielów (n. 12), Tarnowska Wola - Serbinów II (n. 12), Pauza: Żupawa.
gr. 2: Zarzecze - Bieliny (n. 12), Majdan Zbyd. - Stany (n. 12), Kurzyna - Zdziechowice (n. 12), Przędzel - Rudnik (n. 12), Glinianka - Kotowa Wola (n. 12), Turbia - KSTŁK Stalowa Wola (n. 15.30), Krzaki-Słomiana - Zbydniów (n. 16.30), Pauza: Zaklików.
gr. 3: Brzóza Królewska - Wierzawice (s. 15.30), Sarzyna - Górno (s. 15.30), Majdan Łętowski - Kuryłówka (n. 12), Harasiuki - Przychojec (n. 12), Tarnogóra - Kopki (n. 12), Giedlarowa - Wola Zarczycka II (n. 12), Biedaczów - Hucisko (n. 15), Pauza: Wólka Grodziska.
Centralna Liga Juniorów - U18: Stal Rzeszów – Warta Poznań (n. 12); U17: Wisła Puławy -Stal Rz. (n. 12), SMS Resovia – Motor Lublin (n. 13); U15: Sandecja Nowy Sącz - Stal Rz. (s. 12).
KOBIETY – 1 liga: SMS II Łódź - Arini Resovia (n. 12); 2 liga: Unia Lublin - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 15.30); 3 liga: Resovia II – Nowy Sącz (s. 11), Zabierzów Boch. - Izolator Boguchwała (n. 11), FSA Kraków - DAP Dębica (n. 16).

PIŁKA RĘCZNA

MĘŻCZYŹNI - 1 liga: Orlen Upstream SRS Przemyśl – Zagłębie Sosnowiec (n. 17). 2 liga: MKS Ustroń - Orzeł Przeworsk (s. 12), AZS Polit. Świętokrzyska Kielce - Stal II Mielec (s. 11).
KOBIETY – 1 liga: MKS Karczew - Handball Rzeszów (s. 20), JKS San Jarosław – SMS I Płock (n. 14).

SIATKÓWKA

KOBIETY – Tauron Liga: Developres Rzeszów – Energa MKS Kalisz (s. 17);
1 liga: Karpaty Krosno Glass-KPU – Roleski PWSZ Tarnów (s. 17, ul. Legionów), ITA Tools Stal Mielec – San-Pajda Jarosław (s. 17);
2 liga: Tomasovia Tomaszów Lub. - Marba Sędziszów (s. 17), San-Pajda II Jarosław – Wisła Kraków.
MĘŻCZYŹNI – PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia (s. 14.45),
2 liga: Karpaty Krosno Glass KPU – Błękitni Ropczyce (s. 16, ul. Legionów), Kępa MOSiR Dębica – Extrans Sędziszów (s. 16.30), AKS V LO Rzeszów - Kęczanin Kęty (s. 17), Hutnik-Wanda Kraków - MOSiR Jasło (s. 17.30).
Podkarpacka 1 liga: Radymno – Czudec (pt. 19.30), Tarnobrzeg - Sanok (s. 17), Łańcut – Racławówka (s. 18), Rakszawa - AKS V LO Rzeszów II rozegrano awansem, Głogów – Błażowa 7 października.

SZYBOWCE

4 Szybowcowe Zawody na Celność Lądowanie im. H. Magonia (s. 9, Turbia).

ŻUŻEL

eWinner 1 liga * finał play-off: Cellfast Wilki Krosno - Arged Melasa Ostrów (n. 16.30).

Znamy przyszłość Roberta Kubicy. WYWIAD

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie