Sportowy Rozkład Jazdy. Gdzie na mecz w weekend. Kalendarz sportowy na 30 sierpnia-1 września 2019

Łukasz Pado
Łukasz Pado
Zaktualizowano 
Sportowy Rozkład Jazdy na weekend
Sportowy Rozkład Jazdy na weekend Krzysztof Kapica
W najbliższy weekend odbędzie się kilkaset meczów piłkarskich. Najciekawsze mecze tym razem na wyjeździe, bo Stali Mielec gra w Niepołomicach z Puszczą, a Stal Rzeszów w Łodzi z Widzewem. Do Boguchwały na mecz ze Stalową Wolą przyjeżdża za to były ekstraklasowiec Górnik Łęczna, a na Resovię zawita Olimpia Elbląg. Kibice ostrzą apetyty też na spotkanie Karpat Krosno z JKS-em Jarosław. W 4 lidze z kolei mecz na szczycie Głogovia podejmuje Koronę.

SPORTOWY ROZKLAD JAZDY [30 SIERPNIA - 1 WRZEŚNIA]

FUTBOL AMERYKAŃSKI

2 liga FA: Rzeszów Rockets – Silesia Rebels (n. 15).

GOLF

Turniej o Puchar Kanclerza Loży Rzeszowskiej BCC (s. 10, pole golfowe Da Stawy w Trzcianie).

JEŹDZIECTWO

Zawody Regionalne i Ogólnopolski oraz Ladies Cup (pt.-n. 9, Leśna Wola w Głogowie Młp.).
Pędziwiatr Cup – finał (s. 10, Nowa Wieś, k. Kolbuszowej).

KOLARSTWO

2 Maraton MTB Zabratówka – Strażacki Grill (s. 14, przy OSP Zabratówka).

KOSZYKÓWKA

Rzeszów Streetball Challenge, Grand Prix Podkarpacia (s. 10, SP 31, ul. Pułaskiego w Rzeszowie).

MOTO SPORT

IV edycja Indywidualnych Zawodów PitBIke Speedway (s. 12, Zarzecze, k. Rzeszowa).

PIŁKA NOŻNA

Fortuna 1 liga: Puszcza Niepołomice - Stal Mielec (n. 19.00).

2 liga: Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna (s. 17, w Boguchwale), Widzew Łódź - Stal Rzeszów (s. 19.10), Apklan Resovia – Olimpia Elbląg (n. 13.05),

3 liga: Siarka Tarnobrzeg – Korona II Kielce (s. 17), Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica (n. 17), Motor Lublin - Wólczanka Wólka Pełkińska (n. 18).

4 liga: KS Pilzno - Izolator Boguchwała (s. 17), Błękitni Ropczyce - Wisłok Wiśniowa (s. 17), Piast Tuczempy - Partyzant MalBud1 Targowiska (s. 17), Karpaty Krosno - JKS 1909 Jarosław (s. 17), Polonia Przemyśl - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 17), Stal II Mielec - Igloopol Dębica (n. 11, ul. Sportowa), Stal II Stalowa Wola – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok (n. 11, ul. Klasztorna), Start Pruchnik - KS Wiązownica (n. 16), Głogovia Głogów Młp. – Watkem Korona Bendiks Rzeszów (n. 17).

Klasa O
Dębica:
APPN Mielec - Głowaczowa (pt. 19.30, na Gryfie), Frysztak - Wiewiórka (s. 11), Golemki - Czarna (s. 17), Sędziszów Młp. - Wola Chorzelowska (s. 17), Czermin - Chemik Pustków (n. 11), Chorzelów - Ocieka (n. 11), Olchowa - Smoczanka Mielec (n. 15), Radomyśl Wielki -Majdan Królewski (n. 17);
Jarosław: Kańczuga - Narol (s .11), Przeworsk - Pawłosiów (s .15), Radymno - Grochowce (s. 17), Kaszyce - Orły (s. 17), Skołoszów - Zarzecze (s. 17), Stubno - Czuwaj Przemyśl (n. 16), Ostrów - Morawsko (n. 17), Święte - Lubaczów (n. 17);
Krosno: Markiewicza Krosno - Dukla (pt. 18), Czeluśnica - Besko (s. 16.30), Arłamów/Ustrzyki Dolne - Sieniawa (n. 15, w Arłamowie), Brzozów - Jedlicze (n. 15), Skołyszyn - Odrzykoń (n. 15), Nowotaniec - Rymanów (n. 16.30), Przysietnica - Korczyna (n. 16.30), Nienaszów - Czarni Jasło (n. 16.30);
Rzeszów: Bratkowice - Tyczyn (s. 11), Sonina - Malawa (s. 14), Zaczernie - Resovia II (s. 16), Łańcut - Krasne (s. 17), Stal II Rzeszów - Niebylec (n. 12), Wólka Niedźwiedzka - Żołynia (n. 14), Czarna - Niechobrz (n. 15), Sokołów Młp. - Stobierna (n. 16); Pauza Błażowa;
Stalowa Wola: Nowa Dęba - Nowa Sarzyna (s. 11), Gorzyce - Leżajsk (s. 12), Ździary - Pysznica (s. 13), Jastkowice - Brzyska Wola (n. 11), Łowisko - Siarka II Tarnobrzeg (n. 16), Stale - Sokolniki (n. 16), Grębów - Jelna (n. 16), Sokół Kamień - Nisko (n. 17).

Klasa A
Dębica
: Wielopole Skrzyńskie – Ostrów-Kamionka (s. 17), Lubzina - Borek Wielki (s. 17.30), Krzywa - Przecław (n. 11.30), Kawęczyn - Zasów-Mokre (n. 14), Zagorzyce - Straszęcin (n. 14), Wolica Piaskowa – Łopuchowa/Łączki Kuch. (n. 14), Żyraków - LKS Pustków (n. 14), Mała - Nagoszyn (n. 17);
Jarosław, gr. jarosławska: Szówsko - Munina (s. 16), Iskra Cieszacin Wielki - Surochów (n. 14), Węgierka - Kidałowice, Tuchla - Wietlin, Laszki - Pełkinie, Piwoda - Przedmieście Jarosław, Manasterz - Chłopice (wszystkie n. 16); Jankowice – Młyny (n. 16.30); gr. lubaczowska: Czarni Oleszyce - Płazów (n. 13), Cewków - Krowica (n. 15), Zapałów - Młodów, Wielkie Oczy - Stary Dzików, Cieszanów - Horyniec, Lisie Jamy - Futory, Dachnów - Wólka Krowicka (wszystkie n. 16); gr. przemyska: Żurawica - Maćkowice (s. 16), Medyka - Batycze (s. 16), Hurko/Hureczko - Krówniki (s. 16), Wyszatyce - Fredropol (s. 17), Torki - Leszno (n. 13), Nakło-Starzawa - Kalników (n. 16), Jaksmanice - Huwniki (n. 16), Dubiecko - Kosienice (n. 16); gr. przeworska: Gorzyce - Łopuszka Wielka (s. 17), Nowosielce - Majdan Sieniawski (n. 13.30), Siennów - Gorliczyna (n. 16), Rożniatów - Urzejowice (n. 16), Babice - Gniewczyna (n. 16), Rozbórz - Krzeczowice (n. 16), Grzęska - Gać (n. 17);
Krosno, gr. 1: Płowce/Stróże Małe - Zarszyn (n. 13), Strachocina - Bezmiechowa (n. 13), Zagórz - Długie (n. 13), Niebieszczany - Nowosielce (n. 13), Grabownica - Bukowsko (n. 15), Bażanówka - Lesko (n. 16.30), Uherce - Pakoszówka (n. 16.30); gr. 2: Jabłonica Polska - Klimkówka (s. 17), Wesoła - Jasionka (n. 13), Golcowa - Zmiennica (n. 13), Lubatowa - Iwonicz (n. 13), Lubatówka - Posada Górna (n. 15), Grabówka - Krościenko Wyżne (n. 15), Iskrzynia - Haczów (n. 15); gr. 3: Bieździedza - Zarzecze (s. 17), Faliszówka - Osiek Jasielski (s. 17), Osobnica - Mrukowa (n. 11), Lubla - Kopytowa (n. 11), Łęki Dukielskie - Kołaczyce (n. 11.30), Kobylany - Błażkowa (n. 16.30), Sobniów Jasło - Łężyny (n. 17);
Rzeszów, gr. 1: Nowa Wieś – Zimowit/Korona II Rzeszów (s. 16), Łukawiec - Borek Stary (s. 17), Przybyszówka Rzeszów - Trzciana (n. 11), Grunwald Rzeszów - Czudec (n. 11), Budy Głogowskie - Trzebownisko (n. 14), Zgłobień - Mogielnica (n. 16), Strzyżów - Pstrągowa (n. 17), pauza Nienadówka; gr. 2: Rogóżno - Medynia Głogowska (pt. 17.45), Bachórz - Grodzisko Dolne (n. 11), Wola Dalsza - Albigowa (n. 16), Brzóza Stadnicka - Dylągówka (n. 16), Jawornik Polski - Rakszawa (n. 16), Dynów - Kosina (n. 17), Dąbrówki - Trzeboś (n. 17); gr. 3: Hucina - Wola Mielecka (s. 16), Ostrowy Baranowskie - Babicha (s. 17), Podborze - Wadowice Górne (n. 11), Złotniki - Breń Osuchowski (n. 11), Sokół II Kolb. Dolna - Ruda (n. 11.30), Cmolas - Zacisze Trześń (n. 12), Raniżów - Chrząstów (n. 14), Jaślany - Czarni Trześń (n. 15);
Stalowa Wola, gr. 1: Lipa - Wola Baranowska (s. 16), Wola Rzeczycka - Krzątka (s. 17), Mokrzyszów Tarnobrzeg - Żabno, Wrzawy - Skopanie, Skowierzyn - Serbinów Tarnobrzeg, Dąbrowica - Żupawa, Chwałowice - Zaklików, Wielowieś Tarnobrzeg - Rzeczyca Długa (wszytkie n. 16); gr. 2: Jeżowe - Stany (s. 16), Jarocin - Wola Zarczycka (s. 17.30), Sarzyna - Brzóza Królewska, Kłyżów - Sójkowa, Zarzecze - Krzeszów, Ulanów - Podlesianka Kamień, Wólka Tanewska - Giedlarowa (wszystkie n. 16), Hucisko - Stare Miasto (n. 17).

Klasa B
Dębica, gr. 1:
Gnojnica - Bystrzyca (s. 17), Będziemyśl - KSTŁK Dębica (s. 17), Chemik II Pustków - Lechia II Sędziszów Młp. (n. 11), Klęczany - Paszczyna (n. 11), Brzeźnica - Olimpia Nockowa odbył się (3:5), pauza Góra Ropczycka; Gr. 2: Zawada - Stasiówka (s. 17), Żdżary - Dulcza Wielka (s. 17), Stara Jastrząbka - Dąbrówka Wisłocka (n. 14), Brzostek - Dulcza Mała (n. 14), Borowa - Łęki Górne (n. 14), pauza Korzeniów;
Jarosław, gr. jarosławska: Cetula - Koniaczów (s. 17), Wysock - Rudołowice, Rokietnica - Nienowice, Wola Buchowska - Michałówka, Dobkowice - Makowisko, Łowce – Duńkowice (wszystkie n. 13), Korzenica - Łazy (n. 15.30, w Miękiszu Nowym); gr. lubaczowska: Basznia Dolna – Stary Lubliniec (s. 17), Antoniki - Mołodycz, Zabiała-Stare Sioło - Zalesie, Ruda Różaniecka – Legia Oleszyce, Miękisz Nowy – Wola Wielka, Łukawiec – Stary Lubliniec (wszystkie n. 13); gr. przemyska: Trójczyce - Łuczyce, Pikulice - Bircza, Ujkowice - Zadąbrowie, Sośnica - Zabłotce, Orzechowce - Niziny, Nehrybka - Bolestraszyce (wszystkie n. 13), pauza Olszany; gr. przeworska: Kisielów - Wierzbna (n. 11), Tryńcza - Jodłówka (n. 11), Żurawiczki – Zarzecze II (n. 13), Jagiełła - Mirocin (n. 13), Studzian - Rozbórz Długi (n. 13), Hawłowice - Maćkówka (n. 16), pauza Niżatyce;
Krosno, gr. 1: Poraż - Jankowce (n. 13), Górzanka - Łukowe (n. 13), Średnia Wieś - Olszanica (n. 13), Ustjanowa - Lutowiska (n. 13), Polańczyk - Czaszyn (n. 16.30), Myczkowce - Tyrawa Wołoska (n. 16.30); gr. 2: Wróblik Szlachecki - Odrzechowa (n. 13), Milcza - Rymanów Zdrój (n. 13), Markowce - Pielnia (n. 13), Wiki Sanok - Czerteż (n. 15), Srogów Górny - Pisarowce (n. 16.30), pauza Głębokie; gr. 3: Hłudno - Niebocko, Jasionów - Górki, Jasienica Rosielna - Dydnia, Jabłonka - Domaradz, Jaćmierz - Wzdów (wszystkie n. 13), Izdebki - Trześniów (n. 16.30), gr. 4: Pustyny - Bóbrka (n. 11), Dobieszyn - Węglówka (n. 11), Jaśliska - Kombornia (n. 13), Głowienka - Rogi (n. 15, we Wrocance), Guzikówka Krosno - Miejsce Piastowe (n. 16.30), pauza Szczepańcowa; gr. 5: Łubienko - Zręcin (n. 11), Chorkówka - Brzezówka (n. 11), Moderówka - Łęki Strzyżowskie (n. 11), Potok - Wojaszówka (n. 13Iwla - Nafta II Jedlicze (n. 15), ), Świerzowa - Żeglce (n. 16.30); gr. 6: Dębowiec - Krempna (n. 11), Niegłowice - Makowiska (n. 12), Hankówka-Brzyszczki - Szebnie (n. 13), Łubno Szlacheckie - Warzyce (n. 13), Brzyska - Nowy Glinik (n. 15), Nowy Żmigród - Święcany (n. 16.30);
Rzeszów, gr. 1: Staroniwa Rzeszów - Biała Rzeszów (n. 11,. ul. Wyspiańskiego), Dąbrowa - Rudna Wielka (n. 11.30), Jasionka - RKS Rzeszów (n. 12), Wysoka Głogowska - Zabajka (n. 12.30), Świlcza - Junak Rzeszów (n. 14), Hucisko - Rudna Mała (n. 14), Heiro Rzeszów - Mrowla (n. 19.30); gr. 2: Szufnarowa - Grunwald II Rzeszów (n. 11.30, w Dobrzechowie), Nosówka - Dobrzechów (n. 12), Grodzisko - Godowa (n. 12), Lubenia - Pstrągówka (n. 13), Kozłówek - Lutoryż (n. 14), Wysoka Strzyżowska - Hermanowa (n. 17); gr. 3: Kraczkowa - Krzemienica (s. 16.30), Husów - HALO Hyżne (n. 12), Wysoka - Zalesie (n. 12), Tarnawka - Markowa (n. 13), Harta - Polonia Hyżne (n. 13), `Handzlówka - Chmielnik (n. 16); gr. 4: Głuchów - Smolarzyny (n. 11), Wólka Podleśna - Palikówka (n. 14), Sitowianka Budy Łańcuckie - Korniaktów (n. 14), Białobrzegi - Strażów (n. 14), Trzebuska - Łąka (n. 14), Pauza Stobierna-Krzywe; gr. 5: Padew Narodowa - Wola Chorzelowska II (n. 11), Borowa - Górki (n. 11), Trzciana - Grochowe (n. 11), Malinie - Dębiaki (n. 11.30), APPN II Mielec - Ławnica (n. 1, na Gryfie); gr. 6: Pień - Żarówka (n. 11), Rzędzianowice - Wierzchowiny (n. 11.30), Łączki Brzeskie - Kawęczyn (n. 14), Zgórsko - Wylów (n. 14.15), pauza Janowiec; gr. 7: Werynia - Dobrynin (n. 11), Hadykówka - Przedbórz (n. 11), Widełka - Ostrowy Tuszowskie (n. 14), Kosowy - Dzikowiec (n. 14), Siedlanka - Przyłęk (n. 14), Trzęsówka - Kolbuszowianka (n. 15);
Stalowa Wola, gr. 1: Kopcie - Furmany (s. 16.30), Knapy - Ocice, Sobów - Zabrnie, Jadachy - Trześń, Zakrzów - Tarnowska Wola, Chmielów - Cygany (wszystkie n. 13.30); gr. 2: Podwolina - Bieliniec (s. 17), Harasiuki - Pilchów (s. 17.30), Turbia - Kotowa Wola (n. 13.30), Glinianka - San Stalowa Wola (n. 13.30), Zbydniów - Bieliny (n. 13.30), Zdziechowice - Kępie Zaleszańskie (n. 16.30), Kurzyna - Majdan Zbydniowski 3 listopada; gr. 3: Kuryłówka - Hucisko (n. 11), Biedaczów - Łętownia (n. 13.30), Tarnogóra - Rudnik (n. 13.30), Kopki - Górno (n. 13.30), Łukowa - Przędzel (n. 13.30), Majdan Łętowski - Przychojec (n. 16.30), Wólka Grodziska - Wierzawice (n. 17.30).

Centralna Liga Juniorów
U17:
Stal Mielec – TOP 54 Biała Podlaska (s. 12), BKS Lublin - Karpaty Krosno (s. 13);
U15: KKP Korona Kielce - Stal Rzeszów (s. 12).

PALP Mielec:
Gliny Małe – Partynia (n. 11), Zdziarzec – Orłów (n. 14), Goleszów - Krzemienica (n. 14).

KOBIETY
2 liga:
Izolator Boguchwała – Widok Lublin (n. 11);
3 liga: GKS Majdan SIeniawski – Sanovia Lesko (pt. 17), Olimpia Pysznica – Korona Tuchla (s. 11), Sokół Siedliska Bogusz – Start Jarosław (s. 16), Grodziszczanka Grodzisko D. – DAP Dębica (n. 13), Inter Gnojnica – Resovia II (n. 17.30).

Inne
Turniej SMS Rzeszów Cup dla rocznika 2008 (ul. Miłocińska 40, w Rzeszowie).
Turniej piłki nożnej „Dolina Strugu” dla roczników 2008-11 (s. 9, Tyczyn).
Turniej o Puchar Burmistrza Strzyżowa dla juniorów młodszych (s. 10, stadion Wisłoka).
Piłkarski Turniej Patriotyczny – Chwała Bohaterom Westerplatte (n. 11, Orlik przy ul. Pszennej w Przeworsku).

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga mężczyzn: PGE Vive Kielce – Stal Mielec (s. 16).

TENIS

Turniej Tenisowy Open (n. 9, korty przy ul. 22 Stycznia w Przemyślu).
Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Strzyżowskiego i Budmistrza Strzyżowa – Single 2019 (s. 9, korty przy ul. Mostowej).

Wyścigi Samochodowe

4 Runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w KJS, Laskowiak 2019 (n. 10, przy MDK w Stalowej Woli).

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3