Sportowy rozkład jazdy na 10/11 sierpnia. Ruszają ligi piłkarskie

Łukasz Pado
fot. Krzysztof Kapica
Rozgrywki nowego sezonu tydzień temu zainaugurowały drużyny w podokręgu Stalowa Wola.Teraz przyszła pora na pozostałych.

Ciekawie zapowiadają się pierwsze mecze w ramach spotkań III i IV ligi.

BIEGI
W DĘBICY: Grand Prix Dębicy w Teście Coopera 2013 (s. 18, stadion ZSZ nr 1, ul. Rzeszowska 78).

PIŁKA NOŻNA

II liga:
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy (s. 17), Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom (s. 17), Concordia Elbląg - Stal Rzeszów (s. 17), Olimpia Zambrów - Stal Mielec przełożono na 18 września.

III liga:
JKS 1909 Jarosław - Tomasovia Tomaszów Lubelski (s. 17), Sokół Sieniawa - Karpaty Krosno (n. 17), Omega Stary Zamość - Podlasie Biała Podlaska (n. 16), Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk (n. 17), Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin (s. 17), Resovia - Izolator Boguchwała (s. 17), Stal Kraśnik - Avia Świdnik (n. 17), Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl (n. 16.30), pauzuje: Hetman Zamość.

IV liga:
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa (s. 18), Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów (s. 18), Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło (s. 17), Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba (n. 14), Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce (s. 17), Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz (s. 17), Piast Tuczempy - Sokół Nisko (n. 17), OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg - Rzemieślnik Pilzno (n. 11.30).

Podokręg Dębica
KLASA O: Czarni Trześń - Radomyślanka Radomyśl Wielki (s. 11), Monis Bielowy/Strzegocice - Chemik Pustków (n. 11), Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Lechia Sędziszów (s. 17.30), Zryw Dzikowiec - Raniżovia Raniżów (n. 17), Start Wola Mielecka - Sokół Kolbuszowa Dolna (n. 16), Tempo Cmolas - Błękitni Ropczyce (s. 16), Brzostowianka Brzostek - Igloopol Dębica (n. 17), Victoria Czermin - Wisłok Wiśniowa (n. 11).

Okręg Jarosław
KLASA O: Błękitni Grzęska - Czuwaj Przemyśl (pt. 18), MKS Kańczuga - Pogoń-Sokół Lubaczów (s. 18), Santos Piwoda - Huragan Gniewczyna (n. 16), Płomień Morawsko - Start Pruchnik (n. 17.30), Wesoła Zadąbrowie - Żurawianka Żurawica (n. 15), MKS Radymno - Granica Stubno (s. 17), KS Kisielów-Pełnatycze - KS Wiązownica (n. 17), LKS Skołoszów - Pogórze Rokietnica (n. 17).
KLASA A JAROSŁAW: Pełkinie - Wysocko (n. 14), Cieszacin Wielki - Makowisko, Łowce - Święte, Wola Buchowska - Rudołowice, Surochów - Pawłosiów, Ostrów - Roźwienica, Węgierka - Laszki, Wietlin Pro-100 - Duńkowice (wszystkie n. 17).
KLASA A LUBACZÓW: Futory - Narol (n. 17), Młodów - Horyniec (n. 17), Wielkie Oczy - Basznia Dolna (n. 11), Oleszyce - Ruda Różaniecka (s. 17), Stary Dzików - Cieszanów (n. 17.45), Antoniki - Cewków (n. 17), Lisie Jamy - Krowica (n. 17).
KLASA A PRZEMYŚL: Dubiecko - Hurko/Hureczko, Batycze - Olszany, Wyszatyce - Kaszyce, Krówniki - Fredropol, Małkowice - Leszno, Grochowce - Jaksmanice, Bircza - Orły (wszystkie n. 17), Huwniki - Medyka przełożono.
KLASA B PRZEMYŚL: Kosienice - Kalników, Niziny - Torki, Ujkowice - Nakło, Trójczyce - Nehrybka, Orzechowce - Hurko, Olszynka - Ostrów, Pikulice - Walawa (wszystkie n. 14), pauzują Bolestraszyce.

Okręg Krosno:
KLASA O: Nafta Jedlicze - Start Rymanów (s. 16), Wisłoka Nowy Żmigród - Iskra Przysietnica, Leśnik Baligród - Górnik Strachocina, Przełom Besko - Grabowianka Grabówka, Orzeł Bieździedza - LKS Skołyszyn, Bieszczady Ustrzyki Dolne - Partyzant Targowiska, Szarotka Uherce - Sanovia Lesko, Płomień Zmiennica - Iwonka Iwonicz (wszystkie n. 16.30).
KLASA A1: Krościenko Wyżne - Poraż (n. 12), Zarszyn - Bażanówka (n. 16.30), Polańczyk - Bukowsko (n. 16.30), Długie - Haczów (n. 16.30), Sieniawa - Pielnia (n. 15), Brzozów - Klimkówka (n. 16.30), Jasienica Rosielna - Kombornia (n. 16.30), Izdebki - Pakoszówka (n. 16.30).
KLASA A2: Zarzecze - Przełęcz II Dukla (n. 16.30, w Dębowcu), Markiewicza Krosno - Korczyna (n. 11), Łężyny - Kobylany (n. 16.30), Rogi - Sobniów Jasło (n. 16.30), Głowienka - Kopytowa (n. 11), Glinik Nowy - Kołaczyce (n. 13), Lubla - Faliszówka (n. 11), Osobnica - Nienaszów (n. 11).
KLASA B1: Grabownica - Średnia Wieś (n. 13), Pobiedno - Nowosielce (n. 16.30, w Dudyńcach), Czarna - Niebieszczany (n. 13), Srogów Górny - Płowce/Stróże Małe (n. 16.30), Czaszyn - Golcowa (n. 13, w Łukowem), Bezmiechowa - Tarnawa (n. 16.30), Rzepedź - Czerteż (n. 11).
KLASA B2: Jabłonica Polska - Równe (n. 11), Guzikówka Krosno - Jasionka (n. 13), Domaradz - Chorkówka (n. 11), Dobieszyn - Zręcin (n. 15), Odrzykoń - Jasionów (n. 11), Jaśliska - Rymanów Zdrój (n. 13), Milcza - Lubatówka (n. 13).
KLASA B3: Niepla - Dębowiec (n. 13, w Szebniach), Czeluśnica - Mrukowa (n. 16.30), Osiek Jasielski - Moderówka (n. 11), Łubienko - Wojaszówka (n. 11), Brzyska - Draganowa (n. 13), Makowiska - Hankówka-Brzyszczki (n. 13), Święcany - Łęki Dukielskie (n. 13).
KLASA C1: Myczkowce - Łukowe (n. 13), Lutowiska - Zagórz (n. 13), Sanoczek - Markowce (n. 16.30), Jabłonka - Olszanica (n. 16.30, w Niebocku), Ropienka - Jankowce (n. 13).
KLASA C2: Głębokie - Wisłok II Sieniawa (n. 16.30), Odrzechowa - Wzdów (n. 16.30), Posada Górna - Dydnia (n. 13), Hłudno - Nozdrzec (n. 13), Trześniów - Niebocko (n. 11), Wesoła - Górki (n. 13).
KLASA C3: Orlew Krosno - Szczepańcowa (n. 16), Świerzowa - Iskrzynia (n. 16.30), Bóbrka - Lubatowa (n. 13), Wietrzno - Wrocanka (n. 13), Pustyny - Węglówka (n. 11), Żeglce - Iwla (n. 13).
KLASA C4: Niegłowice - Brzezówka (n. 11), Tarnowiec - Potok (n. 16.30), Chlebna - Łubno Szlacheckie (n. 11), Błażkowa - Krempna (n. 13), Łęki Strzyżowskie - Warzyce (n. 13), pauzuje Szebnie.

Podokręg Rzeszów
KLASA O: Iskra Jawornik Polski - CCC Dąbrówki (n. 16), Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Sokół Sokołów (n. 16), Piast Nowa Wieś - LKS Trzebownisko (n. 17), Jawor Krzemienica - LKS Przybyszówka (s. 17), Dynovia Dynów - Głogovia Głogów (n. 17), Strug Tyczyn - Astra Medynia Głogowska (s. 17), Stal II Rzeszów - Sawa Sonina (n. 18), Włókniarz Rakszawa - Resovia II (n. 16), Pauzuje KS Stobierna.
KLASA A1: Pstrągowa - Czudec (n. 17), Nosówka - Zabajka (n. 14), Hermanowa - Niebylec (n. 11, w Tyczynie), Zimowit Rzeszów - Jasionka (n. 11, ul. Świadka), Bratkowice - Zaczernie (n. 14), Korona Rzeszów - Budy Głogowskie (n. 11), Wysoka Strzyżowska - Junak Rzeszów (n. 14).
KLASA A2: Handzlówka - Łukawiec (n. 17), Błażowa - Albigowa (n. 16), Rogóżno - Wólka Niedźwiedzka (n. 11), Żołynia - Trzeboś (n. 11), Wólka Podleśna - Czarna (n. 15), Brzóza Stadnicka - Dylągówka (n. 17), Palikówka - Markowa (n. 11).
KLASA A3: Malinie/Tuszów - Widełka (n. 17), Babicha - Przecław (n. 16), Jaślany - Ostrowy Baranowskie (n. 16), Chrząstów - Ławnica (n. 11), Smoczanka Mielec - Gryf Mielec (n. 16), Podleszany - Stal II Mielec (n. 11), Hucina - Wadowice Górne (n. 17).

Podokręg Stalowa Wola
KLASA O: Bukowa Jastkowice - Unia Nowa Sarzyna (n. 16), Tłoki Gorzyce - Olimpia Pysznica (s. 16), Wisan Skopanie - Unia Skowierzyn (n. 16), Orzeł Rudnik - LZS Podwolina (n. 17), Sokół Kamień - Sparta Jeżowe (n. 16), LZS Ździary - OKS Wielowieś (n. 16), Słowianin Grębów - Rotunda Krzeszów (pt. 18, w Krzeszowie), LZS Rzeczyca Długa - San Wrzawy (n. 16).
KLASA A1: Podlesianka Kamień - Brzóza Królewska (n. 16), Wola Zarczycka - Górno (n. 16), Sokół II Nisko - Przędzel (s. 17), Stare Miasto - Ulanów (n. 13), Groble - Łętownia (n. 16), Sarzyna - Kuryłówka (n. 16), Zarzecze - Jelna (n. 16), Harasiuki - Łowisko (n. 16).
KLASA A2: Stale - Sobów (n. 16), Lipa - Jadachy (n. 16), Dąbrowica - Chwałowice (n. 16), Stany - Żabno (n. 16), Zaklików - Przyszów (n. 16), Sokolniki - Stal II Stalowa Wola (s. 13.30), Siarka II Tarnobrzeg - Majdan Królewski (n. 11, na Zwierzyńcu), Kłyżów - Turbia (n. 16).
KLASA B1: Wola Baranowska - Hadykówka, Baranów Sandomierski - Cygany, Zakrzów - Chmielów, Komorów - Knapy, Tarnowska Wola - Ocice, Krzątka - Kopcie (wszystkie n. 16), pauzuje Serbinów
KLASA B2: Zdziechowice - Kępie Zaleszańskie, Zbydniów - Kotowa Wola, Wydrza - Żupawa, Wola Rzeczycka - Majdan Zbydniowski, Zabrnie - Pilchów, Trześń - Emaus Gorzyce (wszystkie n. 16), Radomyśl - Rozwadów (n. 18).
KLASA B3: Racławice - Jarocin, Sójkowa - Hucisko, Wólka Tanewska - Bieliny, Majdan Łętowski - Kopki, Bieliniec - Kurzyna (wszystkie n. 16), pauzuje Glinianka
W KRZYWEJ, k. Sędziszowa: Mecz towarzyski pomiędzy Sokół Krzywa a niemieckim FC Union Niederkalbach - niemiecka klasa A w ramach pikniku rodzinnego z okazji 10-lecia klubu Sokół (s. 14).

RAJDY SAMOCHODOWE
W RZESZOWIE: 22 Rajd Rzeszowski (pt. 12 i 16 - start do OS1 i 3 Blizianka, pt. 13 16.30 - OS2 i 4 Lubenia, pt. 19 - OS5 CH Nowy Świat w Rzeszowie, s. 8.40 i 12,30 - OS 6 i 9 Niechobrz, s. 9.20 i 13.15 - OS 7 i 10 Pstrągowa, s. 10.20 i 14.10 - OS8 i 11 Zagorzyce, s. 16 - ceremonia mety na Rynku).

SIATKÓWKA
W PRZEMYŚLU: Puchar wakacji w siatkówce plażowej (n. 8.30 - turniej mężczyzn, n. 11 - turniej kobiet, plaża miejska oś. Kmiecie, zgłoszenia 695 173 941).

ŻUŻEL
W RZESZOWIE: Mistrzostwa Świata Na Długim Torze (s. 18.30, stadion miejski, spotkanie kibiców z zawodnikami pt. 19 Plac Eventowy Millenium Hall).

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie