SPR Stal Mielec grała sparing z Azotami Puławy. Pierwsza połowa dała dużo nadziei

Kuba ZegarlińskiZaktualizowano
Za mielczanami drugi mecz sparingowy
Za mielczanami drugi mecz sparingowy KZ
SPR Stal Mielec przegrała w meczu sparingowym z Azotami Puławy. Dla mielczan był to sprawdzian podczas trwających przygotowań do nowego sezonu.

Dla Azotów był to pierwszy sparing przed nowym sezonem, zaś mielczanie inaugurację mieli już za sobą. W pierwszym meczu podczas okresu przygotowawczego zremisowali z beniaminkiem z Tarnowa 25:25.

Pierwsza połowa meczu z Azotami również zakończyła się remisem. To właśnie z niej można wyciągnąć wiele pozytywów. Przez długie fragmenty nie było widać, która drużyna jest faworytem do medal, a która w poprzednim sezonie w ostatniej chwili uratowała się przed spadkiem.

W drugiej odsłonie puławianie już zdecydowanie odskoczyli i pewnie wygrali całe spotkanie.

SPR Stal Mielec – Azoty Puławy 29:36 (17:17)