Srebrna czwórka kajakarzy z Rzeszowa

Bartosz Gubernat
Archiwum
Drugie miejsce zajęli zawodnicy Rzeszowskiego Klubu Kajakowego w międzywojewódzkich mistrzostwach w kajakarstwie klasycznym rozegranych w Krakowie.

Nasi zawodnicy miejsce na podium wywalczyli w najbardziej prestiżowej konkurencji K-4. Autorem sukcesu jest osada w składzie Mateusz Batóg, Konrad Chmaj, Wojciech Majewski i Cezary Kusiński. W pozostałych konkurencjach rzeszowianie nie zdobyli medali, ale trener Tomasz Krawiec i tak jest z nich bardzo zadowolony.

- Zajęliśmy np. bardzo dobre, 10. miejsce na 22 osady w kategorii K-2. Kajakiem płynęli Konrad Chmaj i Patryk Woźny. Wyprzedziliśmy wielu znacznie bardziej utytułowanych zawodników z innych klubów - mówi T. Krawiec.