Stal Mielec pokonała młodzieżową reprezentację Polski

Tomasz Leyko
Krystian Getinger (przy piłce) był wyróżniającą się postacią.
Krystian Getinger (przy piłce) był wyróżniającą się postacią. Tomasz Leyko
Zespoły zmierzyły się w Pustyni i rozegrały dwie połowy po 30 minut. Pierwszą bramkę zdobył Paweł Ciuła, który wykończył zespołową akcję.
Stal Mielec (pomaranczowe stroje) pokonala 3-0 mlodziezową reprezentacje Polski (do lat 19).

Stal Mielec - Polska U-19

Podobnie padła druga bramka, a w obu przypadkach podanie otwierające drogę do bramki było dziełem Damiana Skiby.

Trzeci gol padł po bezpośrednim uderzeniu Pawła Mrozińskiego z rzutu wolnego, z około 25 metrów.

Przez cały mecz w mieleckiej Stali zagrał Krystian Getinger, który prawdopodobnie pozostanie w Mielcu na całą rundę jesienną.

STAL MIELEC - POLSKA U-19 3-0 (2-0)
BRAMKI: Ciuła (16), Góra (22), Paweł Mroziński (53).