Stal Mielec przegrała w Puławach

Tomasz Leyko
Zakończył się mecz ekstraklasy piłkarzy ręcznych w Puławach. Miejscowe Azoty podejmowały Stal Mielec.

Dobry był tylko początek. Mielczanie prowadzili po golach Łukasza Janysta już 5-2. Później do głosu doszli gospodarze, którzy po prostych błędach mielczan odrabiali straty.

Jeszcze przed przerwą puławianie wyszli na pięciobramkową przewagę. W II połowie świetnie w bramce Azotów spisywał były zawodnik Stali Mielec Krzysztof Lipka, który mocno przysłużył się do wygranej swojej drużyny.

Azoty Puławy - BRW Stal Mielec 32 - 25 (16 - 11)

AZOTY: Lipka, Wyszomirski - Kurowski 3, Płaczkowski 4, Lasoń 9, Pomiankiewicz, Buchwald 1, Witkowski 3, Mazur, Afanasjev 2, Szyba 5, Sieczka 5.

STAL: Pawlak, Turowski - Wilk 3, Mróz 1, Janyst 4, Krzysztofik 1, Przybylski 1, Sobut, Mochocki 2, Babicz 5, Kubisztal 2, Gawęcki 1, Basiak 1, Prakaptosou 4.