Stal Mielec przegrywa sparing z ekstraklasową Cracovią 1:3. "Przegraliśmy spotkanie i będzie co analizować" [ZDJĘCIA]

Kuba Zegarliński
Mielczanie szykujący się do wiosennej batalii o awans do ekstraklasy rozpoczęli okres sparingów od bardzo trudnego rywala. Ekstraklasowa Cracovia wygrała pewnie, choć początek meczu należał do podopiecznych Zbigniewa Smółki. Już w 8.minucie gola dającego prowadzenie zdobył Michał Janota.  W kolejnych minutach Stal kontynuowała dobrą stwarzając sobie kolejnych kilka sytuacji. Cracovia  do głosu doszła dopiero po upływie dwóch kwadransów. Jednak gdy wskoczyła już na właściwe tory to do końca meczu już ich nie opuściła. Trzy gole Krzysztofa Piątka załatwiły sprawę. – Niestety przegraliśmy spotkanie ale będzie co analizować. Ja chciałem pierwszy sparing rozegrać z bardzo dobrym przeciwnikiem i takim była Cracovia – komentuje trener Stali Zbigniew Smółka. – Teraz dalej ciężko do pracy – dodał.   STAL MIELEC – CRACOVIA 1:3Bramki: Janota 8 - Piątek 29, 36, 89.
Mielczanie szykujący się do wiosennej batalii o awans do ekstraklasy rozpoczęli okres sparingów od bardzo trudnego rywala. Ekstraklasowa Cracovia wygrała pewnie, choć początek meczu należał do podopiecznych Zbigniewa Smółki. Już w 8.minucie gola dającego prowadzenie zdobył Michał Janota. W kolejnych minutach Stal kontynuowała dobrą stwarzając sobie kolejnych kilka sytuacji. Cracovia do głosu doszła dopiero po upływie dwóch kwadransów. Jednak gdy wskoczyła już na właściwe tory to do końca meczu już ich nie opuściła. Trzy gole Krzysztofa Piątka załatwiły sprawę. – Niestety przegraliśmy spotkanie ale będzie co analizować. Ja chciałem pierwszy sparing rozegrać z bardzo dobrym przeciwnikiem i takim była Cracovia – komentuje trener Stali Zbigniew Smółka. – Teraz dalej ciężko do pracy – dodał. STAL MIELEC – CRACOVIA 1:3Bramki: Janota 8 - Piątek 29, 36, 89. Kuba Zegarliński
Mielczanie szykujący się do wiosennej batalii o awans do ekstraklasy rozpoczęli okres sparingów od bardzo trudnego rywala.