Stal Rzeszów wygrała sparing z Górnikiem Łęczna. Bramki Poczobuta i Małeckiego [ZDJĘCIA]

Marcin Trzyna
Krzysztof Nowaliński
W sobotę Stal Rzeszów rozegrała sparing z ligowym rywalem, Górnikiem Łęczna. Rzeszowianie wygrali 2:1, a na listę strzelców wpisali się Bartłomiej Poczobut i Patryk Małecki. Dla Górnika bramkę zdobył Jakub Kwiatkowski.

Mecz odbył się w Stalowej Woli, grano 2 razy po 50 minut. Trener Daniel Myśliwiec wystawił w obu połowach dwie różne jedenastki.

Dla Stali był to pierwszy sparing w 2023 roku. Wcześniej, jeszcze w listopadzie, biało-niebiescy rozegrali dwa mecze kontrolne: z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (0:2) i Stalą Mielec (0:1).

W następną sobotę Stal zmierzy się z Hutnikiem Kraków.

Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 2:1 (1:0)

Bramki: Poczobut 4, Małecki 99 - Kwiatkowski 66.

Stal: Pęksa (51 Bieszczad) - Marczuk (51 Polowiec), Góra (51 Wrona), Oleksy (51 Pajnowski), Głowacki (51 Kaczor, 85 Szczypek) - Poczobut (51 Kotwica, 85 Sadłocha), Wolski (51 Danielewicz, 85 Małecki) - Michalik (51 Łyczko, 75 Kądziołka), Olejarka (51 Małecki, 75' Opalski), Piątek (51 Sadłocha, 75 Piotrowski), Prokić (51 Kłos).

Stal Rzeszów wygrała sparing z Górnikiem Łęczna. Bramki Pocz...