Łukasz Wołoszczak
Zobacz zdjęcia ze spotkania Stali Stalowa Wola z KS Wiązownica! Emocji nie brakowało! >>>Łukasz Wołoszczak
Na płycie stadionu Miejskiego Klubu Sportowego Stal Stalowa Wola w sobotę, 13 sierpnia zmierzyły się dwie trzecioligowe drużyny: Stal Stalowa Wola i KS Wiązownica podczas 2. kolejki rozgrywek. Mecz już od samego początku był bardzo dynamiczny. Tylko w pierwszej połowie arbiter zarządził trzy rzuty karne i wystawił czerwoną kartkę. W drugiej połowie również nie brakowało emocji.

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica już za nami. Mnóstwo emocji na boisku!

Na stalowowolskiej murawie w sobotę, 13 sierpnia nie brakowało emocji. Już od pierwszych minut było pewne, że to nie będzie spokojny mecz. Pomimo że do 45. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis, można było odnieść wrażenie, że ciężar rozgrywki był przeniesiony na połowę gości. Tylko w pierwszej połowie arbiter zarządził trzy rzuty karne dla Stali Stalowa Wola, z których jeden zakończył się bramką Jakuba Kowalskiego na 1:0 i pozbawił drużynę KS Wiązownica jednego z zawodników, który z czerwoną kartką wrócił do szatni.

Gwizdek arbitra na rozpoczęcie drugiej połowy nie ostudził woli walki u zawodników, co poskutkowało czerwoną kartką w 60. minucie dla reprezentanta KS Wiązownica. Po raz kolejny piłka do bramki gości wpadła za sprawą Jakuba Kowalskiego w 82. minucie i 85. dzięki akcji Iwao Kosei.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Stali Stalowa Wola i obfitował w 5 rzutów karnych i 3 czerwone kartki.

Zobacz zdjęcia z tego emocjonującego meczu!