Stal Stalowa Wola przegrała sparing z Sandecją Nowy Sącz. Trener Łukasz Bereta posłał do akcji nowego pomocnika

Piłkarze Stali sprawdzili się z mocnym przeciwnikiem
Piłkarze Stali sprawdzili się z mocnym przeciwnikiem stal1938.pl
W rozegranym w Nowy Sączu meczu kontrolnym trzecioligowa Stal Stalowa Wola (szósta w tabeli) przegrała 0-2 z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz. We wtorek nasza drużyna ma zaplanowany sparing z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza

W Nowym Sączu trener Łukasz Bereta sprawdził w sumie dwudziestu zawodników, w tym jednego testowanego. Piąta drużyna zalecza ekstraklasy okazała się bardziej konkretna. Dikow strzelił gola tuż przed przerwą. W 57 minucie było już 2-0.

W ekipie „Stalówki” od 30. minuty grał Łukasz Kacprzycki, 27-letni pomocnik wypożyczony z Wisły Puławy. Nie wstąpił na razie Słowak Ivan Hladik, ostatnio piłkarz Puszczy Niepołomice, swego czasu zawodnik Spartaka Trnava, który ma na koncie m.in. mistrzostwo Słowacji, 9 meczów w eliminacjach Ligi Mistrzów i 7 w Lidze Europy.

Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)

Bramki: Dikow, Nawotka.