Stal Stalowa Wola w sobotę rozegrała dwa sparingi
Stal Stalowa Wola w sobotę rozegrała dwa sparingi Krzysztof Łokaj
Pierwsze dwie gry kontrolne w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej są już za drugoligową Stalą Stalowa Wola. Podopieczni trenera Wojciecha Fabianowskiego zremisowali 1:1 z Tomasovią Tomaszów Lubelski i pokonali 3:2 Polonię Przemyśl.

Stal Stalowa Wola – Tomasovia Tomaszów Lub. 1:1 (0:0), gola dla Stali strzelił z rzutu karnego, Patryk Marut.

Stal Stalowa Wola: Konefał – Wieprzęć, Janiszewski, Mazurek, Sobotka, Marut, Mroziński, Dziopak, Trąbka, zawodnik testowany, Łętocha oraz: zawodnik testowany II, Lebioda, Chmura.

Pierwsza połowa tego meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Gole padły już jednak w drugiej części tej potyczki . Prowadzenie naszej „Stalówce” dał Patryk Marut, który skutecznie wykorzystał rzut karny. Zawodnicy Tomasovii zdołali jednak doprowadzić do remisu, również zdobywając bramkę po rzucie karnym. „Jedenastkę” wykorzystał Łukasz Mruk.

Stal Stalowa Wola - Polonia Przemyśl 3:2 (3:1)
1:1 – Krystian Kazek, 2:1 – Andrzej Trubeha z karnego, 3:1 – Fryderyk Stasiak, 3:2 – Eryk Kiełbasa

Stal Stalowa Wola: zawodnik testowany - Adam Waszkiewicz, Kacper Śpiewak, Fryderyk Stasiak, Wiktor Stępniowski, Michał Mistrzyk, Robert Dadok, zawodnik testowany, Kacper Urban, Michał Kitliński, Andrzej Trubeha.

Grali także: Maciej Siudak, Kacper Moskal, Filip Moskal.

Gospodarze prowadzenie objęli po bramce strzelonej przez Michała Mistrzyka. Goście do remisu doprowadzili po golu Krystiana Kazka. Jeszcze w pierwszej połowie piłkarze ze Stalowej Woli dwukrotnie pokonali bramkarza rywali. Bramki zdobywali Andrzej Trubeha z rzutu karnego oraz Fryderyk Stasiak.

Po przerwie piłkarze Polonii Przemyśl strzelili jeszcze jednego gola. Bramkarza Stali pokonał Eryk Kiełbasa. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem „Stalówki” 3:2.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: Stal Stalowa Wola rozegrała dwa mecze. Stal zremisowała z Tomasovią Tomaszów Lubelski i pokonała Polonię Przemyśl - Echo Dnia Podkarpackie