Nasza Loteria

Stalowa Wola > Biegał za żoną z pistoletem

jam
- Ratujcie! Pijany mąż wymachuje pistoletem i grozi, że mnie zabije - usłyszeli w czwartek wieczorem stalowowolscy policjanci.

Na os. Hutnika natychmiast wysłano specgrupę. 52-letni awanturnik, wojskowy oficer w spoczynku, nie stawiał oporu. Oddał pistolet, dał się zbadać alkomatem (0,8 prom.).

Ponieważ nie miał dokumentu potwierdzającego legalność broni, policjanci przeszukali dom. Znaleźli m.in. karabin, sztucer, pistolety, rewolwery, proch i sporo nabojów do różnych typów broni.

Krewki pułkownik po wytrzeźwieniu został przewieziony do prokuratury. Za grożenie żonie śmiercią może dostać do 3 lat więzienia. Za nielegalne posiadanie broni, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24