Klasa O. Stalowa Wola. Na pożegnanie jesieni zawodnicy LZS-u Ździary przed własną publicznością pokonali Jadachy 11:0

puch
W każdym meczu ostatniej kolejki w klasie O padł przynajmniej jeden gol
W każdym meczu ostatniej kolejki w klasie O padł przynajmniej jeden gol Archiwum
W ostatniej kolejce rundy punktami podzieliły się drużyny Sanu i Sparty. 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry pierwszą w tym meczu bramkę zdobyli gospodarze, goście celnym trafieniem odpowiedzieli zaledwie trzy minuty później, wyrównując wynik.

Rotunda Krzeszów – Unia Nowa Sarzyna 2:5 (0:2)
Bramki
: Szostak 46, Rrębacz 54 – Klocek 15, Pierug 37, Kulec 53, Ulawski 65, Wołoch 85.

Rotunda: Klekacz –Kopacz (86 DIedzic), M. Warchoł żżcz [63], D. Warchoł, Wnuk ż –Jednacz, R. Fafara, D. Fąfara ż, Rębacz, Szewc- Szostak ż.

Unia: Żuraw - Wiatr, Pieróg, Wośko, Ulawski, Kulec (70 Staroń), Grześkiewicz, Wołoch, Błajda, Madej ż, Klocek.

Sędziowali: Marek Witoń oraz Tomasz Wilk i Anna Tracz (Stalowa Wola).

Unia podtrzymała dobrą passę z zeszłego tygodnia i tym razem wywiozła 3 punkty z Krzeszowa. Gospodarze od 63 minuty grali w dziesiątkę, po tym jak drugą żółtą kartkę dostał Mariusz Warchoł. Beniaminek z Nowej Sarzyny rundę jesienną kończy na 5 miejscu. Rotundzie nie udało się jeszcze zdobyć żadnego punktu.

Pozostałe wyniki:
LZS Ździary – LZS Jadachy 11:0
Artur Kwiatkowski dwie, Wojtas dwie, Wojtas, Łyp, Gruszczyk, Cichoń, Gąsiorowski, Tofil, Sobiło,

LKS Brzyska Wola - Sokół Kamień 1:2 (1:0) Staroń 11- Socha 73, 81,

Pogoń Leżajsk – Retman Ulanów 1:0 Drożdżal,

Stal Nowa Dęba - Bukowa Jastkowice 0:1 (0:0) Kaczmarczyk 46,

Olimpia SOLO Pysznica – Wisan Skopanie 2:2 (0:0) Błażejowicz 80, 90+5 – Czechura 77, Panek 85,

Słowianin Grębów - Stal II Stalowa Wola 2:3 (1:2) Chmura 45, Urban 62, Trubeha 86 – Bednarz 28, Dziura 34,

Siarka II Tarnobrzeg – Sokół Sokolniki 3:0 (2:0), San Kłyżów – Sparta Jeżowe 1:1 (0:0) J. Siek 85 – Kopeć 88.