Stalowowolska klasa A: Przodownicy wygrywają

on
Liderzy obydwu grup nie zawiedli, Bukowa Jastkowice wygrała u siebie z Termopolem Żabno 5-1, a San Kłyżów rozgromił Azalię Wola Zarczycka 6-2. W grupie piątej Orzeł Rudnik tylko remisuje w Łowisku, tracąc w ten sposób miejsce wicelidera.

Grupa V

SAN KŁYŻÓW - AZALIA WOLA ZARCZYCKA 6-2 (0-1)

0-1 Kostyra (38), 1-1 Jarosz (50), 2-1 Jarosz (57), 3-1 Maślach (58), 4-1 Madej (61- karny), 5-1 Wojtas (75 - karny), 5-2 Kostyra (77), 6-2 Wójcik (89)
SAN: Mroczek - Butrym (42. K. Pliszka), Madej, A. Pliszka (70. Chmiel) - Siek, Wójcik, Maślach (80. Drąg), Zalewski, Ślusarczyk (46. Wojtas) - Jarosz Bąk
AZALIA: M. Kozieł - Szwed, K. Kozieł, Sarzyński, D. Kita - Mączka, Kamieniak, Sroka, K. Smycz - Kostyra, J. Smycz
Sędziował - Władysław Pater (Radomyśl) Widzów: 150
Pierwsza odsłona tego spotkania to kilka dogodnych sytuacji nie wykorzystanych przez oba zespoły i lekka przewaga gości. W 38. min. zaskoczył wszystkich, a przede wszystkim bramkarza miejscowych, Kostyra popisując się przepięknym strzałem w długi róg. W drugiej połowie gospodarze "zabrali się do roboty" i praktycznie nie opuszczali połowy przeciwników. Taka postawa przyniosła im szść bramek i trzy cenne punky.

Pozostałe wyniki:

Podwolina - Przędzel 3-3 (2-1) Gil (40), B. Samek(44), M. Samek (60) - Socha (34), Śnios (52), Klimek (87 - karny);
Jarocin - Tarnogóra 5-2 (0-2) T. Szczembara (48), Siek (55)., Dziechciaż (62), M. Szczembara (70), Pliszka (77) - Półćwiartek (25), Bednarz (28);
Łowisko - Orzeł Rudnik 1-1 (1-1) Cisek (40. karny) - Skoczylas (12);
Łęg Stany - Azalia Brzóza Królewska 0-3 (0-2) Wawrzaszek 3 (4, 44, 75);
Łęg Kopcie - Ździary 1-0 (0-0) S. Żarkowski (60);
Łętownia - Moskale 4-3 (2-3) Kuraś 3 (11, 47, 60), Słomiany (35) - Z. Śnios (4), H. Śnios (35), Kolano (37);

Grupa VI

BUKOWA JASTKOWICE - TERMOPOL ŻABNO 5-1 (2-1)

1-0 Sobiło (12), 1-1 Podraza (15), 2-1 Kępanowski (24), 3-1 Stasiak (54), 4-1 Kępanowski (69), 5-1 Kochan (89).
BUKOWA: Piotrowski - Bielecki (58. Kata), Rębisz, Tokarczyk, Haliniak, Kępanowski, Kochan, Stasiak, Butrym - Sobiło (66. Pająk), Bejdas (58. Biały).
TERMOPOL: Rupart - Kuziora, Szałaj, Ludian, Krawiec - Idec (75. Latawiec), Dołgań (55. Jeż), Ingram, Podraza (77. S. Burzyński) - Szelest, A. Burzyński
Sędziował - Łukasz Kijak (St. Wola) Widzów: 100
Mecz buł wyrównany, ale tylko w pierwszej połowie. Bramki w tej części spotkania padały głównie po będach bramkarzy. Najładniejszego gola zdobył w 21. min. Kępanowski pokonujac golkipera gości strzałem tuż koło słupka. W drugiej połowie piłkarze z Żabna grali ładny futbol, ale bramki po skutecznuch kontrach zdobywali liderzy tabeli.

Kępie Zaleszańskie - Wielowieś 3-0 (0-0) Zając (63), Gardy 2 (65, 87);
Kotowa Wola - Jadachy 3-2 (1-1) Tur (23), Szlosek (54), Turek (80) - Zbyra (15), Wolan (70);
Czarni Lipa - Wisła Baranów Sandomierski 3-0 (2-0) Winiarski (20), Federczyk (40), Brzeziński (85);
Sokół Sokolniki - Mokrzyszów 1-1 (0-1) Kłaga (70) - Szypuła (14);
Wspólnota Serbinów - Kolejarz Knapy 1-0 (0-0) Rzeszutek (60);
Sanna Zaklików - Koniczynka Ocice 2-2 (1-1) Słabczyński (33), Wałek (75) - Boczek (36), Ordon (49);

1. Jastkowice 21 54 73-12
2. Żabno 21 38 58-47
3. Kotowa Wola 21 37 45-26
4. Lipa 21 37 42-27
5. Mokrzyszów 21 33 41-39
6. Wielowieś 21 33 45-48
7. Serbinów 21 31 53-52
8. Ocice 21 27 34-40