Stolaro.pl Resovia była skuteczna i wysoko wygrała mecze w obydwu grupach. Stal Stalowa Wola przełożyła mecz z Wisłą

Koszykarze Stolaro.pl Resovii mają za sobą udany weekend
Koszykarze Stolaro.pl Resovii mają za sobą udany weekend nowiny24.pl
Stolaro.pl Resovia rządzi w obu grupach 3. ligi. W grupie podkarpackiej, w meczu awansem, rozgromiła AZS Politechnikę Rzeszowską 87:41, a w grupie małopolskiej pewnie wypunktowała 92:63 Jurę Zabierzów

gr. małopolska
Jura Zabierzów - Stolaro.pl Resovia 63:92 (17:25, 11:24, 17:23, 18:20)
Stolaro.pl Resovia
: Łódź-Śmigielski 23, Argasiński 13, Lipiński 11, Gumiński 9, Kindlik 9, Dobrzański 9, Warszawski 7, Misiąg 7, Krupa 4, Warchoł 0. Trener Łukasz Lewkowicz.

- Na początku było zero pięć, ale od połowy pierwszej kwarty złapaliśmy swój rytm i kontrolowaliśmy sytuację - mówi Łukasz Lewkowicz, trener rzeszowian. - Wykorzystywaliśmy swoich wysokich, którzy rządzili na deskach.

Pozostałe wyniki: MUKS 1811 Unia Tarnów - Cracovia Yabimo 78:95, Skawa Wadowice - Elektret Limanowa 91:81, MKS Gorlice - Regis Wieliczka 66:72. Mecz Stal Stalowa Wola - Wisła II Kraków został przełożony.

W następnej kolejce (27.03): Stolaro.pl Resovia - Elektret, Regis - Stal.
gr. podkarpacka

Mecz awansem: AZS Poltechnika Rzeszowska - Stolaro.pl Resovia 41:87 (13:21, 0:25, 13:20, 15:21)

AZS: Duda 8, Simka 7, Janczura 6, Puzio 5, Miś 5, Żołobajluk 4, Rokosz 4, T. Podracki 2, Chamielec 0, Leś 0, Sz. Podracki 0, Gruca 0. Trener Piotr Miś.

Resovia: Kijowski 20, Dobrzański 13, J. Szubart 11, P. Szubart 11, Wołkow 11, Warchoł 11, Piotrowski 4, Kindlik 2, Błachowicz-Kiełb 2, Federkiewicz 0. Trener Łukasz Lewkowicz.