Stolaro.pl Resovia w 20 minut pozbawiła rywali złudzeń. Rzeszowianie dziś mogą świętować awans do finału

Koszykarze Stolaro.pl Resovii zrobili krok w stronę turnieju finałowego
Koszykarze Stolaro.pl Resovii zrobili krok w stronę turnieju finałowego Krzysztof Kapica
Trzecioligowi koszykarze Stolaro.pl Resovii wykorzystali atut swojej hali i w pierwszym meczu półfinałowego turnieju o awans do 2. ligi rozgromili Domino Polonię Świdnicę 108:61. Gospodarze już po dwóch kwartach wygrywali 63:31.

Dziś o godzinie 18 zespół trenera Łukasza Lewkowicza zmierzy się z Kolejarzem Chojnice. Jest duża szansa, że będzie po nim fetował awans do turnieju finałowego.

Wyniki: piątek
Kolejarz Chojnice - AZS Politechnika Warszawska 50:91,
Stolaro.pl Resovia Rzeszów - Domino Polonia Świdnica 108:61 (35:10, 28:21, 30:9, 15:21);

sobota,
15.30 Domino Polonia - AZS PW
18 Stolaro.pl Resovia - Kolejarz

niedziela,
10.30 Kolejarz - Domino Polonia
13 AZS PW - Stolaro.pl Resovia

Punkty dla Stolaro.pl Resovii: Kindlik 13 (3x3, 9 as.), Dobrzański 20 (2x3, 8 zb., 4 prz.), Argasiński 26 (6x3), Łódź-Śmigielski 9 (1x3, 3 bl.), Warszawski 6 (2x3, 8 zb.) oraz Misiąg 10 (1x3), Lipiński 7 (1x3), Sowa 9 (2x3), Wołkow 2, Błachowicz-Kiełb 0, Krupa 4, Szubart 2. Trener Łukasz Lewkowicz.