Zagłębie Sosnowiec

3

1 1 połowa

• Koniec meczu! Zagłębie pewnie pokonuj Stomil Olsztyn!

• Świetna dwójkowa akcja graczy Zagłębia! Całość wykończył Szymon Pawłowski i Zagłębie jest już pewny zwycięstwa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Pawłowski! Stomil na kolanach!

• Jakub Mosakowski przewraca się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

• Mateusz Cetnarski uderza! Zabrakło bardzo niewiele!

• Mateusz Cetnarski zmienia Grzegorza Lecha.

• Bohater gości Patryk Małecki opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Stanisław Biłeńkyj.

• Wojciech Hadja wchodzi w miejsce Artura Siemaszko.

• Jakub Mosakowski trafia w boczną siatkę.

• Matko Perdijić znowu stanął na wysokości zadania! Tym razem końcówkami palców odbił strzał Hinokio!

• Potężne uderzenie Fabiana Pisaeckiego! Gdyby nie świetna interwencja Skiby to mielibyśmy 1:3!

• Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Bartłomiej Niedziela schodzi, a wchodzi Koki Hinokio.

• Gra trochę nam się zaostrzyła. Szczególnie piłkarze Zagłębia często faulują swoich rywali.

• Świetny kontratak gości! Patryk Małecki znowu doszedł do piłki i ma już na swoim koncie dublet!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Małecki po raz drugi!

• Tomasz Nawotka nie sięgnął piłki głową! Mogło być groźnie!

• Carl Stewart zostaje zmieniony przez Jakuba Siniora.

• Matko Perdijić ratuje swój zespół! Szymon Sobczak uderzał z 10 metra, ale to bramkarz gości był górą!

• Bartłomiej Niedziela z 5 metrów próbował pokonać bramkarza rywali, ale sędzia liniowy wskazuje, że był spalony.

• Szymon Sobczak minął rywala, tylko że jego strzał minął bramkę Zagłębia Sosnowiec.

• Tomasz Nawotka popędził prawy skrzydłem, ale został sfaulowany.

• Wojciech Słomka zmienia Quentina Seedorfa.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Obie drużyny miały swoje sytuację i na przerwę schodzą z remisem 1:1. Gospodarze mogą żałować przede wszystkim niewykorzystanego karnego. Zobaczymy co wydarzy się w drugiej połowie!

• Piotr Polczak świetnie interweniuje, blokując dośrodkowanie Sobczaka!

• Jakub Mosakowski ogląda żółtą kartkę.

• Grzegorz Lech nie wykorzystuje rzutu karnego!

• Rzut karny dla gospodarzy! Bartłomiej Niedziela faulowany!

• Quentin Seedorf faulowany na połowie przeciwnika.

• Niecelne dośrodkowanie Grzegorza Lecha. Od bramki zacznie Zagłębie.

• Maciej Pałaszewski ukarany żółtą kartką.

• Świetne podanie Szymona Pawłowskiego. Do piłki dopada Małecki, który tym razem wykorzystuje swoją okazję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Małecki doprowadza do remisu!

• Patryk Małecki marnuje 100% okazję! Doświadczony skrzydłowy uderzył z kilku metrów, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Stomilu!

• Piotr Polczak fauluje rywala pod swoim polem karnym. Będzie bardzo groźna okazja.

• Szymon Pawłowski doszedł do sytuacji sam na sam, ale jeden z defensorów gospodarzy zdołał wybić piłkę z samej linii bramkowej!

• Artur Siemaszko uderzył na bramkę, piłka zostałą odbita, ale Grzegorz Lech zdołał dobić ją i wbić do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Grzegorz Lech otwiera wynik meczu!

• Rafał Remisz pakuje piłkę do bramki, ale sędzia odgwizduje spalonego!

• Matko Perdijić znakomicie broni dobry strzał Bartłomieja Niedzieli!

• Pierwszy groźny strzał Fabiana Piaseckiego. Piłka mija jednak bramkę rywala.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

• Inne nastroje panują w Olsztynie. 11 zespół poprzedniego sezonu 1 Ligi notuje ostatnio świetne wyniki. 3 zwycięstwa, remis i porażka. Tak wyglądało 5 ostatnich pojedynków klubu z Olsztyna.

• Ambicją Zagłębia Sosnowiec od początku sezonu jest szybki powrót do Ekstraklasy. Jak na razie jednak boisko trochę weryfikuję rzeczywistość, gdyż podopieczni Radosława Mroczkowskiego zajmują 14 pozycję w tabeli.

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec!