STRAŻACY PODKARPACIA - ważne informacje

E.H.
Oto kilka ważnych informacji.
  • Dla Strażaków Zawodowych, Ochotników i Jednostek OSP przygotowaliśmy zachęcające do głosowania bezpłatne grafiki do umieszczenia na profilu w serwisie Facebook oraz projekty plakatów do wydrukowania.

    CENTER STRAŻAK OCHOTNIK - KLIKNIJ i pobierz projekty

    CENTER STRAŻAK ZAWODOWY - KLIKNIJ i pobierz projekty

  • Możliwe jest umieszczenie logo/zdjęcia OSP lub strażaka przy wynikach głosowania oraz dodanie do niego linku do strony internetowej lub profilu na Facebooku.

  • Można też zamówić zachęcające do głosowania bezpłatne ulotki i plakaty oraz grafiki do publikacji w serwisie Facebook.

  • Informacje o plebiscycie udziela Ewa Hemerling – tel. 519 503 511, e-mail: plebiscyt@nowiny24.pl

KLIKNIJ I ZAMÓW MATERIAŁY PROMOCYJNE

WAŻNE DATY
W kategorii Strażak Zawodowy Roku– zwycięzcy zostaną wyłonieni w jednym etapie: wojewódzkim. Głosowanie trwa od 07.04.2017 r. do 10.05.2017 r.
W kategoriach Strażak Ochotnik Roku i Jednostka OSP Roku, plebiscyt prowadzony w dwóch etapach. Pierwszy, powiatowy etap głosowania, rozpocznie się 07.04.2017 r., a zakończy 26.04.2017 r. o godz. 20:59:59. Etap II wojewódzki(finał) głosowania będzie trwać od dnia 28.04.2017 r. od godziny 12:59:59 do dnia 10.05.2017 r. do godz. 20:59:59.

Głosy można oddawać wysyłając SMS na nr 72355 (koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT). 1 sms to jeden głos oddany na wybranego kandydata. Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Przez cały czas trwania akcji listy kandydatów i aktualne wyniki, będą prezentowane w serwisie www.nowiny24.pl/strazak

JAK WALCZYĆ O GŁOSY
Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę, znajomych o udziale w plebiscycie. Oni z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą Skype’a lub innego komunikatora.

W SERWISIE FACEBOOK
Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Warto umieścić na swoim profilu informację o udziale w plebiscycie i poprosić znajomych, aby ją udostępniali. To naprawdę działa! Wiele osób zdobywa w ten sposób bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE
Informacje na temat plebiscytu, rankingi, sylwetki liderów będą publikowane w Nowinach w trakcie trwania plebiscytu.
Dodatkowo liderów głosowania w każdej z kategorii plebiscytowej będziemy prezentować w artykułach.

Informacje o plebiscycie udziela Ewa Hemerling – tel. 519 503 511, e-mail: plebiscyt@nowiny24.pl

Wideo