Strażacy Podkarpacia

E.H.
Na Strażaków Roku - zawodowców i ochotników oraz jednostki OSP czekają cenne nagrody.

Zwycięzcy otrzymają statuetki i dyplomy podczas obchodów Dnia Strażaka
Laureaci otrzymają również atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe
Partnerami plebiscytu są Andrzej Babiec, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie oraz Janusz Konieczny, prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.
Informacji o plebiscycie udziela Ewa Hemerling, tel. 519 503 511, e-mail: [email protected]

Strażacy to grupa zawodowa, która cieszy się największym zaufaniem społecznym i uznaniem w Polsce. Nie tylko walczą z ogniem i często ratują zdrowie i życie, lecz także strzegą nas i pomagają w wielu innych sytuacjach. To więcej niż służba. To pasja i powołanie.

Straż pożarna dba także o edukację i wychowanie. Mnóstwo dzieci z naszego regionu należy do Młodzieżowych Drużyna Pożarniczych, w których nie tylko uczą się zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego, lecz mają wiele pozytywnej, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy.

Razem z Komendą Wojewódzką PSP w Rzeszowie oraz Oddziałem Wojewódzkim Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP wyróżnimy tych strażaków, którzy szczególnie na to zasługują. Wielki plebiscyt będzie okazją, aby podziękować im za ofiarną pracę i poświęcenie.

Listy kandydatówKandydatów do tytułu Strażak Roku wśród strażaków zawodowych nominuje Państwowa Straż Pożarna. Każdy z nich reprezentuje swoją Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą.

Na zwycięzców czekają nagrody

Ważne terminy

Głosowanie w kategoriach dla strażaków ochotników i jednostek OSP było podzielone na dwa etapy. Dziś kończymy głosowanie w etapie wojewódzkim na Strażaków Ochotników i Jednostki OSP.
Na strażaków zawodowych można było głosować przez cały czas trwania plebiscytu od 7 kwietnia do 10 maja.

Uroczyste zakończenie plebiscytu odbędzie się w maju podczas obchodów Dnia Strażaka. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody z rąk Andrzeja Babiec Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie oraz Janusza Koniecznego, prezesa Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP.

Informacji o plebiscycie udziela Ewa Hemerling, tel. 519 503 511, e-mail: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24