Nowiny

Strażacy szukali w Jeziorze Solińskim zaginionej 43-letniej mieszkanki Przemyśla [ZDJĘCIA]

Strażacy nurkowie z Przemyśla przy pomocy sonaru sprawdzali w poniedziałek Jezioro Solińskie. Policjanci poszukują zaginionej 43-letniej Małgorzaty Kotkowskiej

KM PSP Przemyśl

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/6] Następne

Strażacy nurkowie z Przemyśla przy pomocy sonaru sprawdzali w poniedziałek Jezioro Solińskie. Policjanci poszukują zaginionej 43-letniej Małgorzaty Kotkowskiej z Przemyśla. Kobieta może aktualnie przebywać w Bieszczadach.

15 października kobieta wyszła z miejsca zamieszkania. Miała się udać na wizytę do jednego z ośrodków zdrowia na terenie Przemyśla, ale tam nie dotarła. Tego samego dnia ostatni raz skontaktowała się telefonicznie z rodziną. Przekazała tylko, że jest na terenie Podkarpacia. Jej telefon logował się nad Soliną w Bieszczadach (Polańczyk, Solina, Werlas). Od tamtej pory telefon jest wyłączony.

Rysopis zaginionej: wzrost 170 cm; waga ok. 80 kg, średniej budowy ciała, nos prosty średni, uszy średnie przylegające, oczy koloru zielone, włosy krótkie obcięte na jeżyka koloru brązowego; ubrana: spodnie dżinsowe koloru granatowego, kurtka koloru czarnego z kapturem – pikowana, bluzka z krótkim rękawem koloru czarnego, buty za kostkę koloru czarnego z zamkiem koloru złotego, zielono czarny sweter.

Kobieta leczy się na depresję i zaburzenia osobowości.

Zobacz też: Wypadek w Jasienicy Rosielnej koło Brzozowa. Kierowca tira wypadł z drogi i zjechał ze skarpy

Polecamy