Strumyk Malawa zremisował z Czarnymi Jasło

Przemysław Markocki
Czarni Jasło (biało-czarne stroje) otworzyli wynik w Malawie, ale ostatecznie cieszyli się z tylko (i aż) jednego punktu. PRZEMYSŁAW MARKOCKI
Z większym animuszem rozpoczęli Czarni Jasło i to oni pierwsi zdobyli gola.
Czarni Jaslo (bialo-czarne stroje) wywieLli z trudnego terenu w Malawie jeden punkt. Mecz zakonczyl sie wynikiem 1-1.

Strumyk Malawa - Czarni Jasło

w 32. minucie celnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego popisał się Rafał Grzesiak, a Bernacki silnym strzałem przy słupku dał prowadzenie Czarnym.

Chwilę przed przerwą wyrównanie dla Strumyka zdobył Damian Bieda, który po rzucie rożnym świetnie znalazł się pod bramką i wpakował piłkę do siatki.

W drugiej połowie zdecydowaną przewagę osiągnęli gospodarze.

Najbliżej szczęścia był w 58. minucie Krzysztof Martinek, który potężnym strzałem z rzutu wolnego z 40 metrów ostemplował poprzeczkę gości.

STRUMYK MALAWA - CZARNI JASŁO 1-1 (1-1)
0-1 Bernacki (32, dośrodkowanie z Grzesiaka), 1-1 Bieda (45, po rzucie rożnym)

STRUMYK: Szczepański - Woźniak, Bieda, Mazurkiewicz (46. Wałek ), D. Kuczma - Machniak (67. Dziwisz), Antkiewicz, Kurosz, Martinek (64. Nycz) - Blim, Pietraszek (90. Siciarz).

CZARNI: Cyran - Krajewski, Bernacki, Chrząszcz, Sypień - Grzesiak (64. Matysik), Gazda, Ocipka (71. Kukowski), Munia (77. Dedo) - Kasprzyk, Tłuściak (25. Kmiecik).

SĘDZIOWALI Tomasz Giżka oraz Sławomir Bednarz i Rafał Weber (Stalowa Wola). ŻÓŁTE KARTKI: Kmiecik, Ocipka. WIDZÓW 350.

Szczegółowa relacja wraz z notami dla zawodników i wypowiedziami w poniedziałkowych Nowinach