NOWINY24

  Polecamy Twojej uwadze

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  Polecamy Twojej uwadze

  • Studniówka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie
  • Kod pocztowy Przemyśla, jaki napis jest w herbie Przemyśla? Sprawdź jak dobrze znasz Przemyśl
  • Tak rozmawiają policjanci. Znasz ich slang? [QUIZ]

  Studio fryzjerskie Bochnia w Osobnicy serdecznie zaprasza

  Studio fryzjerskie Bochnia w Osobnicy serdecznie zaprasza

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Studio fryzjerskie Bochnia w Osobnicy serdecznie zaprasza
  1/19
  przejdź do galerii
  Studio fryzjerskie Bochnia powstało rok temu i mieści się w Osobnicy, gdzie już zdążyło zyskać znaczną renomę na rynku.
  Ponadto uzyskało drugie miejsce w powiecie jasielskim w kategorii Salon Fryzjerski. Pierwszym miejscem uhonorowany został natomiast jego właściciel - Mateusz Bochnia. Młody człowiek, pracujący w zawodzie już od ośmiu lat.

  Praca z ludźmi daje mu wielką satysfakcję, dużo radości ale jest i sporym wyzwaniem. Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczął od najmłodszych lat, dziś może pochwalić się współpracą z prestiżową Akademią Wierzbicki&Schmidt we Wrocławiu oraz własnym salonem, który był i nadal jest spełnieniem jego marzeń.

  Studio obecnie zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy tak jak Mateusz z pasją wykonują swoją pracę. Ogrom pomysłów, którym dysponują potrafi zmienić niejedno oblicze klienta oraz przeprowadzić spektakularne wizerunkowe metamorfozy.

  Team stale rozwija się zawodowo poprzez regularne wyjazdy na szkolenia oraz pokazy aby móc być na bieżąco ze wszelkimi technikami oraz trendami we fryzjerstwie. Specjalizują się w damko-męskich strzyżeniach, koloryzacji, barberingu, regeneracji oraz upięciach okolicznościowych włosów.

  Salon Fryzjerski Bochnia pracuje na najlepszym sprzęcie oraz używa kosmetyków najwyższej jakości, aby usługi które świadczą były na najwyższym poziomie. Usługi, które są wykonywane w Studio to : strzyżenie i koloryzacja damska strzyżenie męskie barbering czesanie i upięcia włosów modelowanie pielęgnacja Salon Fryzjerski Bochnia serdecznie zaprasza do umówienia się na wizytę oraz zachęca do zakupu vouchera jako prezentu dla bliskiej osoby.

  Studio Fryzjerskie Bochnia
  Osobnica 1117
  +tel. 48 574 656 054

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo