Studio Urody Maciechowska Nails Academy to istny raj dla kobiet!

Materiał promocyjny MISTRZOWIE URODY - Studio Urody Maciechowska Nails Academy

Maciechowska Nails Academy to istny raj dla kobiet i nie tylko.
Salon oferuje zarówno wspaniałe stylizacje paznokci z fantazyjnym wzornictwem i ciekawymi zdobieniami ręcznie malowanymi, jak i również rozbudowane usługi kosmetyczne: stylizacja rzęs, brwi oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Nasz zespół tworzą profesjonalne stylistki, zdobywczynie pierwszych miejsc w konkursach czy na profesjonalnych mistrzostwach, których wiedzy i umiejętności możesz być całkowicie pewna. Po prostu umów wizytę i przyjdź do nas. Opowiedz nam o swoich życzeniach, a my dołożymy wszelkich starań, żeby je zrealizować. Wiedz, że mocno skupiamy się na swojej pracy, więc zadbamy o każdy szczegół w czasie Twojej wizyty.
Nasze stylizacje są trwałe i odporne na uszkodzenia, a dodatkowo przez cały okres noszenia doskonale się prezentują. Zyskujesz z nami zadbany wygląd, ponadczasowy styl oraz kuszącą lekkość bytu.
Przygotujemy Twój elegancki image przed ślubem, czy rodzinną uroczystością. Zadbamy o Twój komfort na wakacjach i na co dzień. Zapewnimy pewność siebie przed ważnym spotkaniem w pracy. Dzięki naszej specjalistycznej opiece Twoje paznokcie, rzęsy czy brwi będą zawsze w nienagannym stanie, jakbyś dopiero co wyszła ze studia urody!

Skorzystaj z najbardziej popularnych usług w naszym salonie:

Stylizacja paznokci - dłonie są wizytówką każdej kobiety, zadbane mogą być prawdziwym atutem. Estetycznie wykonany manicure sprawia, że nasze dłonie wyglądają wspaniale, a my czujemy się o wiele pewniejsze. Do tego pomysłowe zdobienia ręcznie malowane przez nasze stylistki zapewnią Ci oryginalność i to, że nikt inny na pewno nie będzie miał takich samych paznokci jak Ty.
Stylizacja rzęs - to bardzo dokładny zabieg, który wymaga skupienia i precyzji, w naszym salonie możesz mieć pewność że rzęsy będą wykonane na najwyższym poziomie z dbałością o każdy szczegół. Każda stylizacja jest dobierana indywidualnie do preferencji klienta, do kształtu oczu oraz stanu rzęs naturalnych. Po wykonaniu zabiegu w naszym salonie każda klientka może mieć pewność, że jej rzęsy naturalne będą w nienaruszonym stanie ponieważ ich zdrowie jest dla nas priorytetem.
Stylizacja brwi – Nie da się ukryć, że brwi w dużym stopniu decydują o wyglądzie i charakterze twarzy. Perfekcyjnie wystylizowane, zadbane nadają twarzy zdrowy i wyrazisty wygląd, nawet w przypadku braku pełnego makijażu.

W swojej ofercie posiadamy ponad sto różnych usług z których możecie skorzystać, a dokładny ich opis znajdziecie na naszej stronie, gdzie dokonacie również rezerwacji: KLIKNIJ

Od prawie dwóch lat pod tym samym adresem, na drugim piętrze prowadzimy również centrum szkoleniowe, w którym przygotowujemy przyszłe kosmetyczki do pracy w salonach na terenie całego Podkarpacia. Kursy prowadzą nasi wykwalifikowani instruktorzy oraz zaproszone znane osoby z zewnętrznego świata urody, które posiadają warsztat na mistrzowskim poziomie. Nasza firma jest również wpisana do rejestru firm szkoleniowych, dlatego po każdym takim szkoleniu możesz otrzymać numerowany certyfikat, który potwierdzi Twoje nabyte umiejętności. Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty nauki stylizacji paznokci, rzęs, brwi i wielu innych!

Przenieś się w świat kolorów, piękna oraz dbania o siebie, jakim jest salon kosmetyczny i centrum szkoleniowe Maciechowska Nails Academy w Rzeszowie przy ul. Targowej 10.

Zadzwoń i umów się na wizytę lub zarezerwuj termin szkolenia 536 754 884
Jeśli chcesz obejrzeć nasze prace lub poczytać opinie naszych klientów
zapraszamy na nasze strony w mediach społecznościowych:
Facebook - KLIKNIJ I ZOBACZ
Instagram - KLIKNIJ I ZOBACZ

Studio Urody Maciechowska Nails Academy to istny raj dla kobiet!