Studniówki 2012: zobacz jak bawiło się II LO w Przemyślu...

  Studniówki 2012: zobacz jak bawiło się II LO w Przemyślu [ZDJĘCIA]

  Przemysław Markocki

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Dziewczyny z klasy III A z przemyskiego II LO.

  Dziewczyny z klasy III A z przemyskiego II LO. ©Łukasz Solski

  Kolejne imprezy studniówkowe za nami. Zobacz jak na balu maturalnym bawili się uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu.
  Dziewczyny z klasy III A z przemyskiego II LO.

  Dziewczyny z klasy III A z przemyskiego II LO. ©Łukasz Solski

  Kolejne klasy maturalne mają za sobą bal studniówkowy. Tym razem symboliczne 100 dni przed maturą świętowali uczniowie i uczennice II Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu.

  Zobacz zdjęcia: studniówka II LO w Przemyślu

  Jeśli w tym roku również mieliśmy studniówkę - nie zwlekajcie. Czekamy na Wasze zdjęcia do 29 lutego. Spośród nadesłanych fotek nasi Czytelnicy wybiorą Najsympatyczniejszą Klasę Maturalną 2012.

  Na czym polega konkurs? Wy przesyłacie nam zdjęcie klasowe ze studniówki, a my umieszczamy je w naszym portalu studniówkowym. Później w głosowaniu SMS-owym Czytelnicy Nowin zdecydują o tym, kto wygra - nagrody otrzymają pierwsze trzy klasy z największą ilością głosów.
  Najsympatyczniejsza Klasa Maturalna 2012 pojedzie na wyjazd integracyjny do ośrodka sportowo-wypoczynkowego Maraton w Lubenii (2 noclegi; w cenie wyżywienie oraz ognisko i dyskoteka, a także możliwość skorzystania z siłowni, sali sportowej i sauny). Kolejne dwie klasy wezmą udział w zabawie w laserowego paintballa w rzeszowskiej LaserArenie.

  By dołączyć do zabawy wystarczy wysłać zdjęcie klasowe ze studniówki. Na wasze maila czekamy pod adresem studniowki@nowiny24.pl lub tradycyjną pocztą: GC Nowiny, ul. Kraszewskiego 2, 35-016 Rzeszów z dopiskiem Najsympatyczniejsza Klasa Maturalna 2012.

  Do zdjęcia prosimy dołączyć imię i nazwisko autora zdjęcia oraz swój adres korespondencyjny i numer telefonu, co ułatwi nam kontakt.

  Zobacz więcej: fotogalerie z podkarpackich studniówek w 2012 roku

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (5)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (5) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo